World of Magic

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Елате и се забавлявайте в този магически свят!


+45
Селена Даркуиш
katerina1991
Elinor Vicious
Алис Бейли
Beautiful Heart
Кейт Уотсън
Merili_Kitrout
Nicko
Макс Гуевара
cvetetocekova
Faith Fernandes
Елинет Нилен
Jason Tussand
Christine Roune
Miss Riddle
No control
emmawatson2
magat
Джейсън
анджелина
Richald Malfoi
Ерик
Ребека Блек
Андромеда
Касандра Лестранж
Jess_Malfoi
Евърли Харт
Мелиса Фопъри
elit0o
voLtage
Larien Felagund
Експирианс
Pythia_Monthu
Nightmare Haits
Could`Be
grey_fire
Рик Бенет
Lily
Кейти
vili_kt
Laila Archer
Augustina
Kaden Shou
Карълайн Грейв
Jennifer Lain
49 posters

    Разпределението на ученици

    avatar
    magat
    Ученик


    Брой мнения : 19
    Раса : Магьосник - Отвари
    Registration date : 19.11.2008

    Описание на героя
    Описание на героя:

    Разпределението на ученици - Page 3 Empty Re: Разпределението на ученици

    Писане by magat Чет Ное 20, 2008 3:22 pm

    Линдан Снейп влиза в малката стаичка и я оглейда внимателно , тогава си измърморва "че не е по неговия вкус" . Оглидалото което разпределяше се досети че това е от Снейповия род . През него са минавали много Снейп и той ги познаваше до болка . То знаеше че те са доста нахални и много високомерни и стриктни ,но в същото време то знаеше че са и умни , можещи , амбициозни .... Линдан не обича лъжите и лицемерието , но много хора (ученици) смятат че той е вманиячен в Отвари и ЧИ . За него е по важно да се издигне в училището и в бъдище да стане преподавател . Той заивява че няма да го спре нищо .
    - Хмммм...... промълви огледалото . Свободен си Снейп ......... Ще научиш мнението ми много скоро .
    Снейп стана , погледна накриво огледалото и излезе като тръшна вратата .
    Jennifer Lain
    Jennifer Lain
    Директор


    Брой мнения : 426
    Раса : Човек
    Registration date : 02.06.2008

    Описание на героя
    Описание на героя:

    Разпределението на ученици - Page 3 Empty Re: Разпределението на ученици

    Писане by Jennifer Lain Чет Ное 20, 2008 3:26 pm

    Блекроуз е твоят дом. Добре дошъл!
    emmawatson2
    emmawatson2
    Ученик


    Брой мнения : 5
    Registration date : 30.11.2008

    Разпределението на ученици - Page 3 Empty Re: Разпределението на ученици

    Писане by emmawatson2 Нед Ное 30, 2008 9:23 pm

    Още щом влезе наперено седна и си скрастоса краката на стола.Очакваше да си спомни някое пътуване с Виктор.
    Точно тогава главата я заболя много силно.
    Замъглени образи.Светлини.Фигури.
    Видя Дъмбълдор,кабинета му.....Фоукс...Всичко се връщаше назад....Местенето в новото имение...Видя Виктор,спомняше си онази полянка...Къщата с огромният двор и фазаните...Кристалният полилей.....Русокосото момче........Жената със странна,коса......Черната сянка.....
    Дори и да беше свършил спомена,тя не искаше да знае какво означава всичко...Дори не беше живяла в такова имение,нито познаваше такова момче,нино тази жена...
    Laila Archer
    Laila Archer
    Директор


    Брой мнения : 498
    Age : 32
    Раса : Човек
    Registration date : 02.06.2008

    Описание на героя
    Описание на героя:

    Разпределението на ученици - Page 3 Empty Re: Разпределението на ученици

    Писане by Laila Archer Пон Дек 01, 2008 1:40 pm

    Силвърайс те приветства! Разпределението на ученици - Page 3 414971
    No control
    No control
    Ученик


    Брой мнения : 10
    Registration date : 21.12.2008

    Описание на героя
    Описание на героя:

    Разпределението на ученици - Page 3 Empty Re: Разпределението на ученици

    Писане by No control Нед Дек 21, 2008 3:13 pm

    Аура влезе решително в стаята и погледна малкото столче. Запъти се бързо към него, защото нямаше търпение да разбере в кой дом ще я разпределят. Седна и се загледа в образа си в огледалото. След секунди лицето й се размаза, а след още малко всичко наоколо изчезна.
    "Аура на 5 години. Крие се зад едно дърво и наблюдава децата, които си играят на полянката. За първи път се е отдалечила толкова от домът си, за първи път се е доближила до други хора.
    Децата си подхвърлят шарена топка и се смеят. Една сълза се стича по бузката на малкото момиче. То никога не е общувало с други същества, освен с родителите си и животните в гората. Аура иска да се покаже. Но как ли ще реагират другите деца?"
    Аура зарови лице в длани. Мразеше този спомен... Тя беше различна, тя не беше човек... Толкова години семейството й се бе крило...
    "Едното от играещите деца, момченце, хвърля твърде силно топката. Тя се удря в земята, подскача и започва да се търкаля по тревата. Спира точно пред дървото, зад което Аура се е скрила. Момченцето се доближава със смях, взима топката и... изведнъж вижда Аура. Вижда ушите й, очите й. Аура се усмихва, а на лицето на другото дете се изписва истински ужас. То започва да вика и бяга към приятелите си. Изпуска топката, но не се връща да я вземе.
    - ЧУДОВИЩЕ! Там има чудовище! - казва момчето, когато стига до приятелите си.
    Децата се разбягват. Едно момиче казва:
    - Чудовище ли? О, искам да го видя. - Но не успява, защото приятелите й я дърпат към селото.
    Аура вече тича към дома. Тича и ридае. Малкото й сърчице е готово да се пръсне от мъка. Тежка буца засяда в гърлото й. Техните бяха прави... Никой не ги иска... "
    В този миг спомена изчезна. Аура е отново на столчето, в странната стая. Мразеше онова време... За щастие вече имаше приятели... Но тогава се чувстваше повече от ужасно...
    Изведнъж нов спомен изплува в съзнанието й. Явно това не стигаше, за да бъде разпределена... Но какво още искаха от нея? Тя не знаеше, но се надяваше поне следващия спомен да не бе тъй ужасен.
    "Аура в двора на къщурката им. По-малка е. На около 3-4 годинки. Държи в ръцете си една ранена птичка и плаче. Майка й се приближава и казва:
    - Аура, миличка, какво е това?"
    Този глас...
    "- Птичката е ранена, мамо! - казва малкото момиче и поглежда с големите си, влажни от плача очи своята майка.
    - Сега ще я излекуваме. - усмихва се майка й.
    - Найстина ли?! - възкликва малкото момиче и в миг красивото му личице засиява.
    Двете влизат в къщата. Майката бързо намира всичко нужно за "операцията", а през това време момиченцето подскача развълнувано около нея. Жената се усмихва и позволява на дъщеричката си да превърже птицата. Държи ръчичките й, но Аура се чувства истински щастлива.
    - Ще я гледаме докато оздравее напълно. Ти си герой,малка Аура. Без тебе тази птичка можеше да не оживее."
    Аура се усмихна. Майка й винаги я караше да се чувства специална...
    Jennifer Lain
    Jennifer Lain
    Директор


    Брой мнения : 426
    Раса : Човек
    Registration date : 02.06.2008

    Описание на героя
    Описание на героя:

    Разпределението на ученици - Page 3 Empty Re: Разпределението на ученици

    Писане by Jennifer Lain Нед Дек 21, 2008 3:44 pm

    Редфлейм те приветства!
    Miss Riddle
    Miss Riddle
    Ученик


    Брой мнения : 193
    Age : 31
    Раса : Вещица
    Registration date : 07.01.2009

    Описание на героя
    Описание на героя:

    Разпределението на ученици - Page 3 Empty Re: Разпределението на ученици

    Писане by Miss Riddle Сря Яну 07, 2009 4:26 pm

    Усещането си беше странно. Да знаеш, че не търсиш нищо специално, че не очакваш нищо от никого и никой не очаква нищо от теб.
    Тръсна глава и впери поглед в столчето. Сега какво.. да седне ли трябваше. Добре...Три крачки. Три почуквания на токчетата. И беше там. В мига, в който седна на стола, в главата й изплува толкова ярък спомен, че чак да се уплаши човек.
    Леденостуденият вятър я пронизваше. Но Виктория почти не обръщаше внимание. След едва няколко минути вече беше в стаята и се присъедини към останалите маскирани.Така и не бе сметнала за нужно да носи маска. Защо да крие лицето си, когато целта й беше хората да разберат за нея.
    -Закъсня. Отново.
    -Аз никога не закъснявам, татенце, просто другите идват по-рано.
    -Не смей...
    Вдигнатите й вежди накараха Лорда да смени темата.
    -Намерете ги. Избийте всички. Само него искам да видя жив.
    -Да, милорд.
    -Както наредите, господарю.
    Черните рицари се разпръснаха из просторния двор. А тя.. тя знаеше точно къде е.. и нямаше да си губи времето.
    Втория етаж на къща с мебелировка в средновековен стил. Стая в дъното на коридора. Заключена врата.
    -Хайде, мъничкият ми.. отвори...отвори...
    Сините очи обходиха дръжката. Алохомора нямаше да проработи. В такива моменти се радваше, че има силни крака. Бяха нужни два ритника, за да избие вратата от касата и да се озове лице в лице с уплашено момченце.
    -Не.. моля ви...ама ти.. ти си момиче.
    Погледът на малката Риддъл в този момент бе способен да размрази Северния полюс и след това да го замрази наново.
    -Да.. точно така. Изпратиха ме от Ордена на Фениска, за да ти помогна да избягаш. Бил си много важен.
    -Да.. да.. Волдемор иска да ме убие, защото знам за хоркруксите му. З-защото тате ми показа ...
    -Хайде, дай ми ръка, хлапе-усмивката й беше отвратително фалшива, но детето бе едва на десет. Едва ли би могло да разбере.

    -О, каква приятна изненада, Виктория.. отлично, отлично...
    -Ама.. това не е Ордена.. това е...
    -Млъкни, тъпако.. млъкни..- момичето му зашлеви шамар и момченцето млъкна на мига.
    -И така... кой друг знае за частиците от душата ми...?? На кого си казал??
    -На.. на никого.. тате каза да го пазя в тайна... моля ви, не ме убивайте.. Моля ви!
    -Няма да те убия-усмихна се ледено Лорда. - Дъщеря ми ще го стори.
    След това кимна на малката Риддъл и изчезна някъде в мрака.
    -Не се впрягай, глупако. Скоро ще видиш татко си.
    Погледите им се срещнаха. За миг. Само за един миг. Отново онова чувство на ревящ вътре в нея звяр. Тигър, готвещ се да нападне плячката си. Подготви се за скок. Вдигна пръчка и ликуващо изрева...:
    -Авада Кедавра.

    Laila Archer
    Laila Archer
    Директор


    Брой мнения : 498
    Age : 32
    Раса : Човек
    Registration date : 02.06.2008

    Описание на героя
    Описание на героя:

    Разпределението на ученици - Page 3 Empty Re: Разпределението на ученици

    Писане by Laila Archer Сря Яну 07, 2009 4:38 pm

    Грийнсторм те приветства, поздравления!
    Christine Roune
    Christine Roune
    Ученик


    Брой мнения : 83
    Registration date : 01.02.2009

    Описание на героя
    Описание на героя:

    Разпределението на ученици - Page 3 Empty Re: Разпределението на ученици

    Писане by Christine Roune Нед Фев 01, 2009 5:14 pm

    Кристин влезе в стаята с уверена крачка. Отдавна бе свикнала да не се терзае за неща, които не зависеха от нея. Каквото имаше да става, щеше да стане и без нейните притеснения. Просто тя трябваше да го посрещне с отворени обятия.
    Първия спомен я връхлетя почти мигновено.
    Тя бе на четири и бягаше през двора на голямата къща, където живееше сама през почти целия си живот, само с бавачката си и то единствено за през деня. Само, че понякога родителите й се прибираха. Е, сега ставаше точно това.
    С всяка крачка се приближаваше все повече към баща си, който я чакаше с отворени обятия. Тя го прегърна, а той я вдигна със смях.
    -Тати - каза Кристин със сладкия си, детски гласец. - Къде е мама? - попита тя, изведнъж намръщила личице от липсата на нещо съществено.
    -Мама ще дойде след няколко седмици, миличка - увери я баща й с успокояващ тон. Тя се усмихна - обикновено, когато не се прибираха заедно, тя закъсняваше с няколко месеца. Това тук бе по-добре. А и баща й винаги оставаше да изчака връщането на майка й, след това стояха няколко дни при нея двамата и се отправяха към поредната работа, заедно.
    -Тати, помниш ли какво ми обеща преди да заминеш - каза тя с дяволита усмивка и го оскуба. Той сбърчи лице, все едно се замисля дълбоко.
    -Мнеее... не помня. - със съвсем делови тон каза той.
    -Нееееееееее! - разпищя се малкото момиченце и му залепи шамарче с мъничката си ръчичка.
    -Спокойно, успокой се, преди да си ме пребила. Пфу, не си знаеш силата! - баща й се усмихна - Разбира се, че помня. Обещах ти да те науча да правиш магии.
    Широка усмивка се разля на лицето на момиченцето и то се разсмя, очевидно доволно.

    Тя остана задъхана от този хубав спомен. Тези няколко седмици бяха най-забавните, които бе прекарвала с който и да е било от родителите си. Може би беше, защото всичко бе на шега. След като й бяха взели истински учител, нещата бяха загрубяли много.
    Когато си помисли за домашното обучение, в ума на Кристин се завихри друг спомен, много по-актуален.

    -Искам да ме научиш... - задъхаше се от вълнение шестнадесетгодишното момиче, а срещу нея стоеше прекрасен мъж, който изглеждаше много по-млад от своите четиридесет и пет години. Нейният учител, Николас, бе един от най-добрите приятели на родителите й... и един от най-непоносимите хора, които тя бе срещала.
    -Твърде млада си! - противопоставяше й се учителят й.
    -Кажи ми, Ник, ти защо си тук? - изведнъж от развълнуван, гласът й бе станал леден, с ясно изпъкващи нотки на едва сдържан гняв, а очите й се бяха свили силно.
    -За да те уча, но ...
    -А на какво трябва да ме учиш?
    -На всичко необходимо! Но... - продължаваше да се опитва да й се противопоставя учителят й.
    -Това е необходимо! - развика се вече тя, давайки воля на гнева си. - Щом ти няма да ме научиш, добре! Освободен си!
    -Но...
    -Никакво но! Изчезвай от дома ми!
    -Това е къщата на родителите ти - развика се вече и възрастният мъж.
    -Не! Това е моят дом и няма да те търпя повече в него! Разкарай се!
    Родителите й се бяха върнали след два дни. Добре, че беше скоро. Завариха я да опакова багаж.
    -Какво си мислиш, че правиш? Никълъс ни каза как си се отнесла с него... - майка й също умееше да вдига скандали, но Крис бе готова на всичко, за да стане на нейното.
    -А каза ли ти защо?! Е, ще ти обясня. Не искаше да ме пусне на дуел срещу истински магьосници! Не искаше да ме научи как да прилагам забранени проклятия, дори за защита! Не искаше да ми обясни всичко, което аз искам! Той ми е учител, да го вземат мътните, и ще ме учи на всичко, което сметна на добре!
    -Не дръж такъв тон на майка си! - възмути се баща й.
    -О, да не би пък тя да ме е отгледала! Или пък ти! Единственото, което е направила, е да ме роди и да плаща за бавачка! Ти поне беше тук от време на време! - разкрещя се тя и на баща си. - След като той няма да ме учи, заминавам! Отивам да се обучавам в Академия! Писна ми от всичките ви приятелчета и цялото това домашно обучение!
    Родителите й се спогледаха, а тя продължи да мята вещи като луда в магически уголемения си куфар. Накрая се отказа и с едно замахване на пръчката прибра всичките си нужни вещи.
    -Мила ... ако това искаш, добре - каза майка й със съжаление в гласа - Но ако останеш, ще ти обръщаме повече внимание. Ще си вземем отпуска.
    Но гневът на Кристин не бе толкова лесен.
    -Заминавам! - отсече веднага тя. - Не можете да се поправите, дори за години! Сбогом!
    И тогава видя за последно родителите си ...

    Jennifer Lain
    Jennifer Lain
    Директор


    Брой мнения : 426
    Раса : Човек
    Registration date : 02.06.2008

    Описание на героя
    Описание на героя:

    Разпределението на ученици - Page 3 Empty Re: Разпределението на ученици

    Писане by Jennifer Lain Нед Фев 01, 2009 5:15 pm

    Редфлейм е твоят дом!
    Jason Tussand
    Jason Tussand
    Ученик


    Брой мнения : 33
    Age : 30
    Раса : EvIl MaG
    Registration date : 01.02.2009

    Описание на героя
    Описание на героя:

    Разпределението на ученици - Page 3 Empty Re: Разпределението на ученици

    Писане by Jason Tussand Пон Фев 02, 2009 8:49 am

    "Ново училище, нови хора...колоко забавно! а сега и трябва да се разпределям. Защо не ме пратиха напарво в Ада. Идеално щеше да е..." мислеше си Джейсън докато влизаше в залата, където щяха да го разпределят
    Внезапно един куп спомени изплуваха в съзнанието му. Хаотични, безсмислени и толбкова стари. Дори ги бе забравил
    "- Джеси! Толоква ми липсваше! - силна прегръдка и цял куп целувки
    - Сиси! Защо се връщаш толоква рано? - успя да се откъсне от хватката и да взема багажа на момичето
    - О Джеси...не се ли радваш? - направи физиономия магьосницата
    - Оф айде стига с това...знаеш, че мразя "Джеси"-то ти - засмя се Тюсанд
    - И аз мразя "Сиси"-то ти, малко сладко братче - гушна го отново зеленоокатаЧ

    "-Намерил кой да ми го каже! Мелез нещастен! Заслужаваш единствено смърт и нищо друго! - изсмя се Джейсън
    - Няма да посмееш Боначели! Нямаш право! - гласът на момчето пред него трепереше
    - Аз ли нямам право? - отново зъл смях и вадене на пръчката
    - Не!
    - Авада Кедавра! - зелената светлина запълни малката стая - По-лесно никога не е било, глупави мътнороди"

    "-Точно таак синко! Вкарай малко злоба в проклютието - усмихна се шилоко баща му
    - Сигерен ли си, че ще се получи? - плахо попита Джейсън
    - Никога не оспорвай думата ми! - озъби се мъжа
    Младият Тюсанд си пое дълбоко въздух и със всичката злоба, която можеше да извади от сърцето си произнесе силно
    - Круцио!
    Малкото момиче пред тях започна да се гърчи, болката я обземаше и я побъркваше. Двамата Боначели се наслаждаваха на красотата и след няколко мига нечистокръвната вече не дишаше. Сърцето й бе спряло, на лицето й запечатан ужасът. Всичко свърши.."
    Laila Archer
    Laila Archer
    Директор


    Брой мнения : 498
    Age : 32
    Раса : Човек
    Registration date : 02.06.2008

    Описание на героя
    Описание на героя:

    Разпределението на ученици - Page 3 Empty Re: Разпределението на ученици

    Писане by Laila Archer Пон Фев 02, 2009 2:51 pm

    Грийнсторм те приветства! Поздравления!
    Елинет Нилен
    Елинет Нилен
    Ученик


    Брой мнения : 29
    Age : 29
    Registration date : 21.02.2009

    Описание на героя
    Описание на героя:

    Разпределението на ученици - Page 3 Empty Re: Разпределението на ученици

    Писане by Елинет Нилен Съб Фев 21, 2009 3:37 pm

    Когато влезе и видя облика си във всички тези огледала тя си спомни....
    "Елинет плачеше без да спира,беше голям удар да разбере това.
    "Но къде е?Не е вярно!Вие....вие просто ме лъжете!!"
    Сестра й беше изчезнала.В този ден всичко за нея се промени."


    В главата й изплува образа й когао беше на 10,с брат си и сестрите си.Докато държаха по едно бяло зайче в ръцете си.Всички бяха усмихнати и щастливи..Но след това отново се появи същия образ но с липсата на сетра й.Тогава една сълза се откъсна от кърваво червените й очи.

    "-Не си го и помисляй,ти гаден малък....
    -Не ме е страх от теб,тъпа елфида.:Точно в този момент един камък удари грозното тролче по главата.Не че камъка беше огромен,но бепе достатъчно за да го замае.
    -Сега кой е глупавия!!:Малката Е.ли се обърна и продължи.
    Когато се прибра вкъщи разказа всичко това на майка си тя й каза:
    -Мила моя,не винаги трябва да използваш физическа сила,използвай думите си..Но без да нараняваш просто накарай другия да те разбере.Така винаги ще си победител"
    Laila Archer
    Laila Archer
    Директор


    Брой мнения : 498
    Age : 32
    Раса : Човек
    Registration date : 02.06.2008

    Описание на героя
    Описание на героя:

    Разпределението на ученици - Page 3 Empty Re: Разпределението на ученици

    Писане by Laila Archer Съб Фев 21, 2009 4:25 pm

    Силвърайс те приветства! Поздравления!
    Faith Fernandes
    Faith Fernandes
    Ученик


    Брой мнения : 59
    Age : 27
    Раса : Уайтлайтър-вещица
    Registration date : 22.02.2009

    Описание на героя
    Описание на героя:

    Разпределението на ученици - Page 3 Empty Re: Разпределението на ученици

    Писане by Faith Fernandes Нед Фев 22, 2009 8:39 pm

    Фейт лъчезарно изчакваше редът си и разлеждаше с любопитство всичко наоколо.Тук се вписваха хиляди емоции-ентусиазъм,страх към непознатото,любопитство...Фей чувстваше настроението на всеки,който излизаше от стаята.Накрая дойде и нейният ред.Една красива жена я повика да дойде и тя стана.Усмихна се,а жената и отвори вратата към стаята и момичето влезе вътре.След като вратата тропна Фейт леко потрепери-тук по стените се усещаха хиляди чувства.Почти веднага се овладя и седна лека усмивка на стола.И ето,че първият спомен излезе наяве:
    "-Мамоо,страх мее...-проплака малката Фейт и се гушна силно в ужасената се майка.

    Пред тях седеше ужасен,зъл човек ,който се смееше злобно към лелите и и към майка и.В ръката му се появи някаква жълта топка и я хвърли към леля и Мартина.Тя я отблъсна като нещо синьо се появи на ръката и.Фейт нищо не разбираше и гледаше още по-уплашено.Злият човек се усмихна мазно,но в същия момент трите жени изрекоха нещо,което се римуваше.Думи,които имаха някакво значение.Лошият човек започна да се гърчи.Избухна нещо,но изведнъж същия човек с ужасен смях се появи зад тях,а в ръката му се появи същата жълта топка,но този път се изтреля към друг.Към Фейт.Тя сви ръце и....
    -...към бездната се отправи!-чуха се последните думи от заклинанието на вещиците.
    Фейт застана ококорено и попита:
    -Мамо,и другите майка ли се борят с лоши?
    Алма загледа останалите си две сестри.И те не можеха да повярват на това,което стана.Фейт се телепортира и така се предпази от атаката.А сега как щяха да го обяснят на малко детенце?
    -Не,миличка...Това е нещо специално наречено магия.Това го имат само някои хора.И ти също правиш магия-ти си вещица.
    Фей бе малко озадачена и попита плахо:
    -Ама от лошите ли?
    -Не,повярвай ми,ти си една от най-добрите!-кимна майка и.
    Момиченцето остана доволно и се усмихна.
    -Но не трябва да казваш на абсолютно никой!-добави Алма и прошепна-това е тайна!
    -Аз ще пазя тайна!-кимна Фейт."

    -Това беше споменът ми как разкрих силите си!-възкликна Фейт,но още преди да го беше изрекла се впускаше в нов спомен...

    "-Миаа,МИА!-викаше Фейт.
    А момичето не искаше и да слуша.
    -Хайде де Фе,ще бъде забавно!-затропа с крак Миа.-Трябва само да направим това,което мама,леля Алма и Лупе правят...
    И още преди Фейт да отвори устата си Миа беше направила знака.Изведнъж пред тях се завъртя буря и се появи ужасен демон.
    -А сега бързо да го унищо...-каза Миа,но демчонът вече запращаше огнена топка към нея.
    Фейт се хвърли и се телепортираха двете.
    -Добери се до книгата,СЕГА!-викна по-голямото момиче Фернандес.
    Миа се разплака и протегна ръка.
    -Глупави момиченца,никъде няма да ме пращате!-засмя се демонът и запраща огнени струи по тях.
    Фейт изтегли Миа и двете затичаха на тавана.А демонът беше зад тях.Фей хвана момичето и се телепортираха.
    -Сега,когато се появи ще кажеш това заклинание с мен,ок?-задъхано нареди тя.
    Момичето само кимна.В същия момент "вълкът" се появи и двете започнаха:
    -Ти изчадие долно и досадно,
    върни се от там откъде си дошло,
    и не се връщай за твое добро!
    Демонът изкрещя и се превърна в пепел,а двете момичета се прегърнаха..."
    Laila Archer
    Laila Archer
    Директор


    Брой мнения : 498
    Age : 32
    Раса : Човек
    Registration date : 02.06.2008

    Описание на героя
    Описание на героя:

    Разпределението на ученици - Page 3 Empty Re: Разпределението на ученици

    Писане by Laila Archer Пон Фев 23, 2009 2:12 pm

    Силвърайс те приветства! Поздравление.

    ПП. Погледни още веднъж темата на героя си. Cool
    avatar
    cvetetocekova
    Ученик


    Брой мнения : 2
    Age : 29
    Registration date : 22.02.2009

    Разпределението на ученици - Page 3 Empty Re: Разпределението на ученици

    Писане by cvetetocekova Вто Фев 24, 2009 7:13 pm

    Марчела влезе в стаята,но до някъде се страхуваше.С нетърпение чакаше да види в кой дом ще се падне.Изпитваше страх от спомените си.Влезе и плахо затвори вратата след него.
    Изведнъж видя едно малко момиченце да седи и плаче в ъгъла.По ръцете му имаше кръв.Изведнъж Марчела вътрешно се запита:Дале това съм аз?Отвън се чуваха писъци.Една жена отвори вратата и промълви:Миличка,помни,че твоята майка те обича много даже и да е далече от теб.Жената падна на зечята и повече не помръдна.Момиченцето видя,че в гърба на жената е забит нож.Марчела отново се зачуди:Дали това е ножа,който е ранил и момиченцето?Отвън се чуха кола,явно убиецът си тръгна.В този момент влезе момиче малко по-голяма от раненото.Тя видя жената и започна да плаче неутешимо,отправи се към ъгъла,през сълзи каза:
    -Марчела,добре ли си?-в този момент Марчела прозря,че това е тя.И двете момичета плачеха,по-голямата проми раната на малкото момиченце и каза:
    -Този злодей ще си плати!
    Излизайки от стаята Марчела разсъждаваше кой може да и е направил белега,който носи и до днес;Кой беше убил майка й,която й липсва толкова много.
    Laila Archer
    Laila Archer
    Директор


    Брой мнения : 498
    Age : 32
    Раса : Човек
    Registration date : 02.06.2008

    Описание на героя
    Описание на героя:

    Разпределението на ученици - Page 3 Empty Re: Разпределението на ученици

    Писане by Laila Archer Вто Фев 24, 2009 7:23 pm

    Редфлейм те приветства! Cool
    Макс Гуевара
    Макс Гуевара
    Ученик


    Брой мнения : 54
    Age : 32
    Раса : човешка
    Registration date : 22.02.2009

    Описание на героя
    Описание на героя:

    Разпределението на ученици - Page 3 Empty Re: Разпределението на ученици

    Писане by Макс Гуевара Вто Фев 24, 2009 10:08 pm

    Влязох в стаята и огледах. Нямаше нищо друго освен един куп огледала.Затвори вратата зад себ си тихо и отново се огледа. И сега какво? Какво трябва да правя? да седя и да се гледам в огледалата докато някой не ми определи дома? Стоях и се гледах с часове в огледалата. Наблюдавах се. Лицето ми както винаги бе невероятно спокойно. Не разбирай какво трябваше да правя. часовете минаваха. От едно огледало преминавах на друго. Накрая ми омръзна да стоя права и седнах на земята. Какво унижение.. да седя на земята и да чакам да стане нещо. Изведнъж в главата ми прокънтя тих глас, който каза:
    - Припомни си някой спомен....
    Погледнах се в отсрещното огледало. Защо ми беше да си припомням нещо напълно безполезно. Какво общо имаше ова с разпределянето ми? Както и да е. затворих очи и се насилих да си спомня нещо. в съзнанието ми изникнаха размазани картини...
    Бях на 10. Поредният скучен ден в училище. Както винаги всички страняха от мен. а и аз не умирах от желание да разговарям с когото и да е билот от тях. Те обичаха да клюкарят и да се занимават с един куп други простотии. Е в крайна сметка през този ден се намери един смелчага, който да се опитта да води разговор с мен. През целият ден ходеше по петите ми. Където и да отидех, той беше след мен. Накрая се обърнах и го попитах:
    - Какво искаш?
    - Ами просто си много хубава
    Аз го погледнах. след това му отговорих.
    - По - добре отиди и си говори с другите. Не очакай от мен нищо. Аз съм твърде неподходяща за теб!
    - Ама как така?!
    - Аз страня от хората. Не ми е приятна компанията им, като не ми е приятна твоята компания.
    Той ме погледна за последно и си тръгна крещейки колко отвратителна съм била. това за пореден път ме убеди, че не трябва да общувам с хората. те са посредствени същества, които се интересуват от един куп глупости вместо от потигането на целите си. Е както и да е. Не ме интересуват другите. Интересува ме аз да просперирам.
    - Твоят дом е...
    Се обади онзи тих глас, прекъсвайки мислите и...
    Laila Archer
    Laila Archer
    Директор


    Брой мнения : 498
    Age : 32
    Раса : Човек
    Registration date : 02.06.2008

    Описание на героя
    Описание на героя:

    Разпределението на ученици - Page 3 Empty Re: Разпределението на ученици

    Писане by Laila Archer Сря Фев 25, 2009 12:28 pm

    Блекроуз те приветства, поздравления!
    Nicko
    Nicko
    Ученик


    Брой мнения : 143
    Age : 36
    Раса : бял магьосник
    Registration date : 23.02.2009

    Описание на героя
    Описание на героя:

    Разпределението на ученици - Page 3 Empty Re: Разпределението на ученици

    Писане by Nicko Сря Фев 25, 2009 8:31 pm

    Нико влезе в стаята и се огледа.В нея има само един стол , но Нико остана прав и всичко около него се промени.това бе един от най-болезнените му спомени, събитията бяха на бойното поле където баха загинали неговите родители тогава на няколко годинки.
    Той видя себе си да разхожда наоколо търсейки родителители те си.Наоколо имаше мъртви и ранени но никаде не можеше ги намери.След около 15 минути ги намери да лежат смъртно ранени .Той изтича и се наведе до майка си каято със сетни сили успя да му каже :
    -Нико трябва да си смел не само заради себе си но и заради сестра си ,запомни заедо сте силни и непобедими .Грижи се за нея ...
    С тези думи тя издъхна.В този момент отнякаде се появяват вражески войници Нико ги вижда и извиква да предопреди останалите но е твърде късно за това.Виждайки че няма избор той хваща жезълът на баща си.Знаеки че единсвеният начин да го получи е от ръката на баща си когато е готов.Иначе силата която притежава жезъла ще го убие.Без да се колебае Той го взима и стиска зъби заради изгарящата болка която му причинява жезълът и със сетни сили успява да изблъска противниците като след това изгубва съзнание.

    За миг стаята отново се появява Нико си спомня че събужда седмица по късно в лечебницата.Той стиснажезъла си същият този от спомена , явно е успял да го увладее без да му бъде предаден от баща му.Той излезе от стаята
    Laila Archer
    Laila Archer
    Директор


    Брой мнения : 498
    Age : 32
    Раса : Човек
    Registration date : 02.06.2008

    Описание на героя
    Описание на героя:

    Разпределението на ученици - Page 3 Empty Re: Разпределението на ученици

    Писане by Laila Archer Чет Фев 26, 2009 9:40 am

    Редфлейм те приветства, поздравления!
    Merili_Kitrout
    Merili_Kitrout
    Ученик


    Брой мнения : 129
    Age : 30
    Registration date : 27.02.2009

    Разпределението на ученици - Page 3 Empty Re: Разпределението на ученици

    Писане by Merili_Kitrout Пет Фев 27, 2009 11:23 pm

    Мри влезе,пърчото което привлече вниманието й беше собствената й самодоволна усмивка,отражаваща се в безбройните огледала.Тя направи крачка и затвори вратата след себе си.По средата имаше стар стол,на който тя седна.
    Минаха няколко минути,нищо..просто една мъгла.
    Изведнъж една малка сълза се стече от окото й.
    "-Не,моля те не си отивай...не искам да те загубя...Серени..не!:Викаше баща й докато държеше ръката на болната й майка.А Мери седеше на врата вършейки сълзите си,сякаш се опитваше да скрие мъката си.
    -Ако ме изоставиш,как ще живея без теб?Обичам те Серени!Обичам те!:След като изрече тези думи майаката на Мерили се усмихна и затвори очи,завинаги.Момичето побягна и я прегърна,не искаше да я пусне"

    Мери се освести и отново се озова на стола,гледайки отражението си в огледалата.Очите й веше бяха пълни със сълзи
    -Защо?Защо точно този спомен?:След като се поуспокой Мери отново погледна към огледалата.

    "-И знаеш ли мила,цял живот съм мечтала да създам семейство.И сега докато те държа в обичтията си,се чуствам толкова щастлива,ти и бащати сте всичко за мен,ако ви изгубя...:
    -Няма мамо,аз винаги винаги ще съм до теб!Обещавам!:Каза Мери и прегърна силно майка си.
    -Сега мамо ще ми прочетеш ли някоя приказка..като например..Снежанка!
    -Ти винаги искаш Снежнка!:Засмя се майка й-Добрер,нека да бъде Снежанка!"

    Този беше един от най-скъпите спомени за Мери.

    "Тъмнината караше всяка част от тялото на Мери да настръхне...Всичко беше толкова..толкова мистично и студено
    -Хайде Мери трябва да тръгваме!:Викаше малкото момче на твърдоглавата си приятелка
    -Страхливец,нали каза че не те е страх от нищо?-А сега,хах виж се само,трепереш!
    -Не съм,просто ти си една егоистка,казахти майка ми ме чака!
    Мери без да му обръща внимание влезе по навътре в гората...Докато не стигна огромна пещера,а зад нея нямаше никой,момчето си беше тръгнало.Дори да не виждаше никой около себе си,тя имаше чуството че я наблюдават.
    Изведнъж от един от храстите излезе висок бял мъж с дълга руса коса
    -Я виж само,прясна вечеря,и е още млада и сладка!Ккаво правиш тук?Да не би да се изгуби?:Попита я той
    -Ти кой си?Не те познавам.а и като те гледам не искам да те познавам!:Отстъпи крачка назад..
    -Ти...!:Преди да се изкаже мъжът забеляза символа на кралството й на матията й.Тогава усмивката му на мига изчезна.
    -Е аз..да трябва да тръгвам..много поздрави на баща ти!:Каза мъжът и се скри в пещерата"
    Laila Archer
    Laila Archer
    Директор


    Брой мнения : 498
    Age : 32
    Раса : Човек
    Registration date : 02.06.2008

    Описание на героя
    Описание на героя:

    Разпределението на ученици - Page 3 Empty Re: Разпределението на ученици

    Писане by Laila Archer Съб Фев 28, 2009 10:35 am

    Редфлейм те приветства, поздравления!
    Кейт Уотсън
    Кейт Уотсън
    Ученик


    Брой мнения : 27
    Age : 31
    Раса : Човек
    Registration date : 12.03.2009

    Описание на героя
    Описание на героя:

    Разпределението на ученици - Page 3 Empty Re: Разпределението на ученици

    Писане by Кейт Уотсън Чет Мар 12, 2009 2:04 pm

    Кейт влезе в стаята и съзря посредата един стол, пристъпи наперено и безстрашно и спокойно седна на стола.
    След секуди пред очите и се спусна мъгла, а в главата и ясно изплува един спомен...

    "С майка си седяха в кухнята, малкото чернокосо момиченце седеше кротко на висок стол и очакваше закуската си.
    - Заповядай, скъпа! - каза майка и слагайки пред нея чиния с бъркани яйца и брокули.
    Момиченцето направи погнусена физиономия и изута чинията с една единствена и точна дума:
    - Бляяк!
    Майка и бавно се обърна към нея с ръце на хълбоците си.
    - Яж Кейт, това е полезно!
    - Няма! - сопна се момичето.
    - Кейт Уотсън, веднага си изяж брокулите! - каза твърдо жена и размаха пръст пред лицето на дъщеря си.
    - Няма! - отсече Кейт и скръсти ръце пред гърдите си.
    - Ке...- отново започна жената, но малкото момиченце стана от стола и заподскача крещейки:
    - Няма, зелено е! Зелено, няма да ям зелена храна!
    Момичето стисна здраво очи продължавайки да крещи "Зелено, зелено" след секунди се чу силен писък и момичето отвори очи.
    Цялата кухня от горе до долу бе оцветена в зелено, дори самата г-жа Уотсън също..."


    Кейт се усмихна дяволито, помнеше доре този момент и често го напомняше на майка си. След секунди спомена изчеза заменяйки се с друг...

    "Беше слънчев летен ден, Кейт заедно със сестрите си лежеше на тънко одеало в задния двор на имението им. Момичето е на крхката 8 годишна възраст...
    - Кейт, ще ми донесеш ли плажното масло, мисля че лицето ми изгоря. - каза Сесилия и потърка лицето си.
    Момиченцето само това и чакаше, разля по лицето си дяволитата си прочута усмивка.
    - Да како! - покорно каза Кейт.
    Затича се към задния вход на имението. Качи се в банята на сестрите си, извади от шкафа над мивката малка тубичка с плажно масло, погледна се в огледалото и продължи да се усмихва по същия дяволит начин. Затича се обратно, но не към парка, а към своята стая. Извади от под леглото пласмасова кутия, огледа се през рамо и извади от изподблузата си верижка в края на която имаше малко ключе.
    Кейт отвори кутията и извади от там синя тубичка с боя. Сложи малко от нея в тубата с плажното масло, което мигом придоби син цвят. Поредната дяволите усмивка и момичето изприпка на долу по стълите.
    - Ето. - каза тя на сестра си, подавайки и туичката.
    Сесилия се усмихна и я отвори, без да поглежда съдържанието тя сложи обилно на ръцете си, а след това и на лицето си.
    Кейт не се сдържа и прихна, Сесилия отвори очи и погледна ръцете си, след което изпищя...
    - Ще те убия! - закрещя тя, но малкото момиче вече тичаше към къщата си смеейки се силно..."


    Дяволитата усмивка на Кейт стана по-широка, тя се засмя, стана от стола и излезе от стаята.

    Sponsored content


    Разпределението на ученици - Page 3 Empty Re: Разпределението на ученици

    Писане by Sponsored content

      Similar topics

      -

      В момента е: Чет Мар 28, 2024 5:26 pm