World of Magic

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Елате и се забавлявайте в този магически свят!


2 posters

    Изпитанието на Лариен Фелагънд

    Larien Felagund
    Larien Felagund
    Ученик


    Брой мнения : 178
    Age : 29
    Раса : Вампир
    Registration date : 19.08.2008

    Описание на героя
    Описание на героя:

    Изпитанието на Лариен Фелагънд Empty Изпитанието на Лариен Фелагънд

    Писане by Larien Felagund Сря Авг 27, 2008 4:59 pm

    Лариен осъзна, че няма други ученици, което беше от части притеснително.. Сега тя трябваше просто да получи своята задача и да мине през изпитанията...
    Jennifer Lain
    Jennifer Lain
    Директор


    Брой мнения : 426
    Раса : Човек
    Registration date : 02.06.2008

    Описание на героя
    Описание на героя:

    Изпитанието на Лариен Фелагънд Empty Re: Изпитанието на Лариен Фелагънд

    Писане by Jennifer Lain Сря Авг 27, 2008 9:24 pm

    -Здравей! - каза тих глас, сякаш принадлежащ на гората. Лариен се обърна и видя, че това е гласът на млада на вид елфида.
    -Коя си ти? - попита момичето.
    -Името ми няма значение. Аз съм тази, която ще те изпита. Засега .... трябва да разбера неща за теб. Разкажи ми за себе си.

    Larien Felagund
    Larien Felagund
    Ученик


    Брой мнения : 178
    Age : 29
    Раса : Вампир
    Registration date : 19.08.2008

    Описание на героя
    Описание на героя:

    Изпитанието на Лариен Фелагънд Empty Re: Изпитанието на Лариен Фелагънд

    Писане by Larien Felagund Сря Авг 27, 2008 9:54 pm

    Лариен се почувства зле. Тя не желаеше да говори за миналото си! Обгръщаха я мрачни мисли..
    - Ами...нямам родители, нито изобщо семейство.. Всички те бяха избити когато бях на 10.. Съжалявам, но не мисля че мога да Ви разкажа..
    Елфидата продължаваше да гледа момичето със същия странен, но невероятно спокоен и необезпокоен поглед. А момичето се чувстваше все по-смущаващо..
    Jennifer Lain
    Jennifer Lain
    Директор


    Брой мнения : 426
    Раса : Човек
    Registration date : 02.06.2008

    Описание на героя
    Описание на героя:

    Изпитанието на Лариен Фелагънд Empty Re: Изпитанието на Лариен Фелагънд

    Писане by Jennifer Lain Сря Авг 27, 2008 9:58 pm

    Рентгеновия взор на елфидата изгаряше Лариен.
    -Разбирам. - промълви тя. - Имала си трудно детство. Но ... разкажи ми за живота ти като вампир.
    Изненада се изписа на лицето на Лариен, но елфидата бе приложила леглимантика и бе понаучила едно-друго за миналото й. Определено не се бе ровила прекалено много - все още имаше въпроси към нея. Не бе свършила. Изпитанието предстоеше.

    Larien Felagund
    Larien Felagund
    Ученик


    Брой мнения : 178
    Age : 29
    Раса : Вампир
    Registration date : 19.08.2008

    Описание на героя
    Описание на героя:

    Изпитанието на Лариен Фелагънд Empty Re: Изпитанието на Лариен Фелагънд

    Писане by Larien Felagund Сря Авг 27, 2008 10:22 pm

    Лариен изведнъж се почувства странно - нещо я караше да разкрие неща, които не бе казвала на никого досега.
    - Станах вампир малко след навършването на десетата ми годишнина.. Бях заведена в имение, пълно с възрастни вампири, които ме гледаха изпитателно, сякаш искат да изсмучат кръвта ми. Беше наистина страшно. Не искам да разказвам за ритуалите, чрез които са ме направили такава - момичето сви юмруци, за да не се видят следи от гвоздеи. - Събудих се в някакъв град, валеше и не знаех къде се намирам. Добри хора ми помогнаха. Когато се съвзех, избягах в нощта и откраднах едно бебе, изпих кръвта му. Беше ужасно, как бих могла да сторя такова нещо?! В последствие вампирите ме откриха отново и ме отгледаха до 14-годишна възраст. Така ме пратиха да уча тук...
    Момичето гледаше изящната елфида с толкова невинни очи. Те се наблюдаваха така, сякаш не бяха нужни толкова много думи..
    Jennifer Lain
    Jennifer Lain
    Директор


    Брой мнения : 426
    Раса : Човек
    Registration date : 02.06.2008

    Описание на героя
    Описание на героя:

    Изпитанието на Лариен Фелагънд Empty Re: Изпитанието на Лариен Фелагънд

    Писане by Jennifer Lain Чет Авг 28, 2008 8:48 am

    -Това, което се изисква от теб, е ... да избереш на коя страна ще бъдеш. Расата ти те влече към тъмната, но ти имаш добро сърце, което е изстрадало. ТИ трябва да направиш избор - елфката прошепна всичко това, но Лариен я чу.
    -Е, ето я и задачата ти. Предполагам, че вече си гладна. Ще отидеш между онези дървета, там ще намериш малко елфическо момче. Той е беззащитен, името му е Ноул. Твой е изборът - ще го изядеш или ще го доведеш при мен, защото той се е загубил.

    (Инструкции: опитай се да опишеш всичко в един пост, как намираш малкото момче, кратък разговор. Правиш избор - да заведеш момчето при елфидата или да го изядеш. Ако избереш второто, в момена, който го докоснеш, то ще се стопи - момчето не е било истинско. Ако избереш първото, тогава ще успееш да заведеш момчето при елфидата. След като направиш избора си, не пиши по-нататък. Ще бъде решено до коя част от долината на елфите да бъдеш допусната.)

    Larien Felagund
    Larien Felagund
    Ученик


    Брой мнения : 178
    Age : 29
    Раса : Вампир
    Registration date : 19.08.2008

    Описание на героя
    Описание на героя:

    Изпитанието на Лариен Фелагънд Empty Re: Изпитанието на Лариен Фелагънд

    Писане by Larien Felagund Чет Авг 28, 2008 9:04 am

    Лариен без да се замисля тръгна към гората. Вървеше покрай дърветата устремено, после забърза крачката си, но не виждаше никого. Тя продължи да търси детето. И ето че го видя сгушено на земята между едно дърво и един храст..То беше малко, крехко и така беззащитно. В душата й се преплитаха много чувства. Но тъмната страна надделя. тя се наведе, вдигна го. То видя погледа й и започна да пищи. Лариен го взе на ръце и тъкмо когато се приближи до врата му, тя си спомни как в онази нощ вампирите убиха нейното братче и сестричка, както и лелите й, чичовците й, майка й и баща й. Тя бе страдала много и разбра, че не би могла да причини нещо подобно на друго семейство. Тогава тя остави момчето на земята и замаяно прошепна..
    - Извинявай! Нямаше да го направя! Не исках! Господи, не исках да те убия!
    - Вярвам ти! Ти имаш добра душа, знам го! - каза момчето. - Помогни ми! Трябва да се измъкнем оттук, помогни ми, заведи ме при елфидата!

    Лариен го хвана за ръка и го поведе в посока, която не й бе позната. Въпреки всичко те стигнаха пак до поляната. Лариен запъхтяна го заведе до елфидата.
    - Ето Ноул, вече си в безопастност при елфидата, не се тревожи...
    Jennifer Lain
    Jennifer Lain
    Директор


    Брой мнения : 426
    Раса : Човек
    Registration date : 02.06.2008

    Описание на героя
    Описание на героя:

    Изпитанието на Лариен Фелагънд Empty Re: Изпитанието на Лариен Фелагънд

    Писане by Jennifer Lain Чет Авг 28, 2008 9:19 am

    Елфите те приемат. Ще те заведа при твоите нови братя и сестри. Предполагам, че ще могат да ти помогнат да овладееш инстинктите си.

    Sponsored content


    Изпитанието на Лариен Фелагънд Empty Re: Изпитанието на Лариен Фелагънд

    Писане by Sponsored content

      Similar topics

      -

      В момента е: Чет Мар 28, 2024 11:47 pm