Елате и се забавлявайте в този магически свят!

Изпитанието на Найт

Share
    Nightmare Haits
    Ученик

Брой мнения : 347
    Раса : Нечистокръвна магьосница
    Registration date : 22.07.2008

Описание на героя
    Описание на героя:

Изпитанието на Найт

Писане by Nightmare Haits on Нед Авг 31, 2008 8:00 am

Найт пристъпи плахо,както обикновенно.Най-накрая се бе съгласила да мине през това прочуто изпитание.Не мислише че ще е много трудно,но явно бе сгрешила.Огледа се,намери един камък и се затича към него за седне.През ума йминаваха най-различни мисли.Но най-много я тревожеше кой ще я повика.Макари Найт да бе израстнала с елфите-те да бяха нейното семейство-нищо не можеше да се очаква.Тя въздъхна многозначително и зачака.
    Jennifer Lain
    Директор

Брой мнения : 426
    Раса : Човек
    Registration date : 02.06.2008

Описание на героя
    Описание на героя:

Re: Изпитанието на Найт

Писане by Jennifer Lain on Нед Авг 31, 2008 9:22 am

Елф с тъмна коса и светли очи изплува пред очите на Найт, при това сякаш бе изникнал от нищото. Момичето леко се стресна, но не го издаде.
    -Готова съм за изпитанието ... - прошепна тя, сякаш само на себе си.
    -Но аз не съм - елфът я бе чул. - Преди това трябва да ти задам няколко въпроса. Разкажи ми за себе си.

Nightmare Haits
    Ученик

Описание на героя
    Описание на героя:

Писане by Nightmare Haits on Нед Авг 31, 2008 10:45 am

Найт извъртя очи и въздъхна.Пак.-Виж,не обичам да говоря за себе си,нито за миналото си.Но на теб ще разкажа-Найт отметна коса и кръстоса крака.-Когато бях малка загубих родителите си в автомобилна катастрофа,и единственото ценно нещо което ми остана на този свят бе сестра ми-Мери Алис.Баща ми -Леон,се занимаваше с древни китайски изкуства-а от него се учеш за да стана маг.Когато бях на 6,изпратиха Мери Алис в дом за деца.Останах сама в къща,която се превърна в убежище за духовете.Свикнала съм с тях,не ме притесняват.Както и да,продължавам.Когато бях на 10-11 срещнах елфи.С тях започнах да живея,те ме убучиха да се защитавам а и са най-добрите ми приятели.От няколко месеца съм тук.-Найт приведе глава.-Повече просто не ми се говори.-тогава тя отново вдигна поглед и погледна елфът многозначително.
    Jennifer Lain
    Директор

Описание на героя
    Описание на героя:

Писане by Jennifer Lain on Нед Авг 31, 2008 10:56 am

-Разбирам. - Елфът се усмихна на тази тъжна история. - Явно са сбъркали, като са ме пратили тук.
    Забелязал физиономията на момичето, сякаш си мислеше, че няма да бъде допусната, той я спря.
    -Не ...не те отрязвам, успокой се. Сбъркали са, като са пратили мен тук. Може би те бяха преценили прибързано. Изпитанието ти ще бъде да отговориш на въпрос. Искам да си наясно, че както и да отговориш, ще бъдеш допусната. Това е просто начин да разберем къде принадлежиш. А ето го и въпросът:
    -Ако имаше възможността да избереш във войната между злото и доброто, на коя страна би се била?

Nightmare Haits
    Ученик

Описание на героя
    Описание на героя:

Писане by Nightmare Haits on Нед Авг 31, 2008 11:35 am

Найт вдигна поглед и преглътна.-Предполагам знаеш че е много трудно да отговоря на този въпрос.-тя наведе глава и се замисли."Душата ми е на страната на злото-а сърцето- на доброто.Кое да послушам?"мислеше си Найт.След дълго размишление тя вдигна поглед за да разбере дали все още елфът се взираше в нея втренчено.-На доброто.Не зависимо каккво ще ми коства!-Найт стана въодошевено и скръсти ръце.-Е?-опита се да попита тя елфа,но гласът й бе мистериозно изчезнал.
    Jennifer Lain
    Директор

Описание на героя
    Описание на героя:

Писане by Jennifer Lain on Нед Авг 31, 2008 12:05 pm

-Казах ти. Независимо от отговора минаваш. Вече знаеш пътят.

Sponsored content

Писане by Sponsored content

В момента е: Съб Окт 20, 2018 6:51 pm