Елате и се забавлявайте в този магически свят!

Изпитанието на Андромеда

Share
    Андромеда
    Ученик

Брой мнения : 543
    Раса : Магьосник
    Registration date : 10.09.2008

Описание на героя
    Описание на героя:

Изпитанието на Андромеда

Писане by Андромеда on Съб Сеп 13, 2008 8:44 am

Андромеда се приближи до една полянка.Вървеше бавно.Лицето й излъчваше спокойствие,но тя беше леко притеснена.Какво ли щеше да е изпитанието й?Нямаше никой тук.Тя седна на едно пънче и зачака.Надяваше се скоро да дойде елфа,който щеше да я изпита.
    Jennifer Lain
    Директор

Брой мнения : 426
    Раса : Човек
    Registration date : 02.06.2008

Описание на героя
    Описание на героя:

Re: Изпитанието на Андромеда

Писане by Jennifer Lain on Чет Сеп 25, 2008 6:03 pm

Странен на вид елф се приближи към Андромеда. Тя го забеляза едва когато бе на метър разстояние от нея, не бе нейна вината, просто това бе от магията на самото място, а и една от тайните на елфите, от техните големи предимства.
    -Здравей - каза той, а момичето отвърна на поздрава му. -Е, както знаеш, тук съм, за да те изпитам. Първоначално, преди да получиш изпитанието си, трябва да ми разкажеш малко за себе си.
    Пронизващият му поглед бе силен и волеви, определено момичето можеше да предположи, че той вече знае достатъчно за нея, но все пак трябваше да отговори на въпроса. Нямаше как иначе.

Последната промяна е направена от Rock Baby на Съб Сеп 27, 2008 12:33 pm; мнението е било променяно общо 1 път

Описание на героя
    Описание на героя:

Писане by Андромеда on Чет Сеп 25, 2008 6:26 pm

Анди започнада разказва:
    -Първо...казвам се Андромеда Ренанд.Майка ми е полуелф.Имам вашия поглед и лесно се уча да стрелям.С лък вече мога,както и с мъгълското оръжие пистолет.Семейството ми е единадесеточленно.Въпреки това не живеем в бедност.Имаме достатъчно пари.Няма да разказвам за всичките ми братя и сестри,защото ще ми отнеме цял ден.Разбирате ме.Метаморфмаг съм.Овладяла съм тази способност и изключително рядко се променям според настроението си.Родена съм във Франция.Родителите ме си казват Дромеда и Соарес.Всъщност съм кръстена на майка си и на баба си Анна.На 13 години станах зоомаг.Превръщам се в тъмно черен гарван.Родителите ми са аврори.Винаги съм ходила с тях на мисиите им,но не са ми казали защо.Рода на майка ми е зъл.Те са черни елфи,но тя не е.Подочух от нашите,че в мен дремят Злото и Доброто.За това често съм с различен характер.Мисля,че е това за мен.Накратко.
    Jennifer Lain
    Директор

Описание на героя
    Описание на героя:

Писане by Jennifer Lain on Пет Сеп 26, 2008 2:40 pm

Елфът я погледна. Черен гарван ... интересно.
    -Добре ... знам какво да правя с теб. Изпитанието ти ще е под формата на въпрос. Ако бе най-силната, с всички възможни дарби, със способност да победиш хиляда мага на веднъж с едно махване на магическата си пръчка, за какво би използвала тези възможности?

ПС. Моля те, преди да отговориш, погледни тази тема, защото смятам, че повечето от хората са останали с грешно впечатление.

Описание на героя
    Описание на героя:

Писане by Андромеда on Съб Сеп 27, 2008 6:58 am

"Интересен въпрос"-помисли си Анди."А какво да отговоря?!"
    -Честно казано не си се представям с такава власт...Може би...бих направила добро на света...В смисъл...и аз не знам-започна да заеква момичето-Може би щях да направя магическо училище,в което да няма забранен раздел на магията...Всичко ще е позволено.И няма да има както навсякъде различни домове.Всички ще са от един отбор,защото...така ще има по-малко караници.Може би би имало някакъв специален клас за безмощни.След усилено обучение може да им се появят някакви дарби все пак...Но всъщност не бих желала чак такава власт...В смисъл тези способности...
    Анди не знаеше какво да отговори може би за пръв път през живота си
    Jennifer Lain
    Директор

Описание на героя
    Описание на героя:

Писане by Jennifer Lain on Съб Сеп 27, 2008 12:33 pm

-Готово. - каза елфът, вдигайки ръка, за да спре заекването на Андромеда - Вече знаеш пътя за долината на елфите.

Sponsored content

Писане by Sponsored content

В момента е: Съб Окт 20, 2018 8:15 pm