World of Magic

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Елате и се забавлявайте в този магически свят!


2 posters

    Изпитанието на Майкъл

    Ерик
    Ерик
    Ученик


    Брой мнения : 74
    Age : 30
    Registration date : 11.09.2008

    Описание на героя
    Описание на героя:

    Изпитанието на Майкъл Empty Изпитанието на Майкъл

    Писане by Ерик Съб Сеп 13, 2008 11:27 am

    Майкъл пристъи на поляната.Беше почти празна.Имаше някой друг камък,на който можеше да се седна и два пъна.Той избра едното пънче и се настани.Вървеше смело и не беше притеснен.Само се оглеждаше,за да не стресне,когато елфа дойде.
    Jennifer Lain
    Jennifer Lain
    Директор


    Брой мнения : 426
    Раса : Човек
    Registration date : 02.06.2008

    Описание на героя
    Описание на героя:

    Изпитанието на Майкъл Empty Re: Изпитанието на Майкъл

    Писане by Jennifer Lain Сря Сеп 24, 2008 4:11 pm

    Странна на вид елфида се появи пред момчето, изникнала сякаш от нищото. Той я погледна изненадано и изучаващо, може би никога преди не бе виждал елф, или пък доста рядко.
    -Майкъл ... ако не греша? - елфидата изчака кимването на момчето и продължи - За да получиш изпитанието си, първо ще трябва да ми разкажеш за себе си.

    Ерик
    Ерик
    Ученик


    Брой мнения : 74
    Age : 30
    Registration date : 11.09.2008

    Описание на героя
    Описание на героя:

    Изпитанието на Майкъл Empty Re: Изпитанието на Майкъл

    Писане by Ерик Сря Сеп 24, 2008 5:51 pm

    Майкъл не искаше да говори за себе си.Не му беше трудно,по-скоро неприятно,но започна.Беше сигурен че елфидата сама може да разбере,но си каза всичко.
    -Баща ми бе убит от Лорд Волдемор.Не знам дали сте го чували.Някакъв зъл магьосник.Пропуснах да кажа,че съм роден в Америка,след известно време се преместихме в Англия.След убийството на татко се върнахме в Америка при елфите.
    Елфидата го изгледа странно.
    -О,аз не споменах.Майка ми е елфида.Та...отидохме там.Когато бях на 10 тя реши,че вече сме в безопасност и отиде да ни търси къща.Не се върна повече.Живях малко при елфите и си отидох без те да знаят като казах само на едно момче,което нямаше да ме спре да тръгна.Не исках да си мислят че са ме отвлекли.Отидох в някакво далечно селце.Там живях малко в една колибка насред полето.Тогава почнаха да се появяват магическите ми възможности.Разбрах че съм и метаморфмаг.Веднъж един стар магьосник ме видя.Той нямаше семейство.Не беше женен и нямаше деца.Взе ме под крилото си и ме отгледа.Научи ме на всичко,което знам.Даде ми всичко от което имах нужда.Умря преди една година.Остави ми всичко,което имаше.Аз реших да се изуча и така...След като завърша ще се постарая да разбера какво е станало с майка ми.Това е всичко за мен...
    "Може би"-каза си наум той
    Jennifer Lain
    Jennifer Lain
    Директор


    Брой мнения : 426
    Раса : Човек
    Registration date : 02.06.2008

    Описание на героя
    Описание на героя:

    Изпитанието на Майкъл Empty Re: Изпитанието на Майкъл

    Писане by Jennifer Lain Чет Сеп 25, 2008 6:00 pm

    -Разбирам ... - каза натъжено елфидата. Това момче бе изживяло доста ... но повечето деца, които учеха тук, бяха на същия принцип. Някой в по-лека форма, други, като Майкъл, в по-тежка. Тя въздъхна и продължи с това, за което в крайна сметка я бяха пратили тук. - Изпитанието ти ще е под формата на въпрос. Това е необичайно за нас, но нямам друг избор. Ето го и въпросът ми - и помни, отговорът ти ще бъде съдбоносен, не само за елфите, но и за самата ти същност. Въпросът ми е следният: ако имаше възможност да отмъстиш за смъртта на родителите си, как би го направил - по начин, по който ще получиш лично удовлетворение, или по начин, който ще предпази други хора.


    ПП. Направи избора си ... не се притеснявай. Какъвто и да е отговорът ти, ще минеш.
    Ерик
    Ерик
    Ученик


    Брой мнения : 74
    Age : 30
    Registration date : 11.09.2008

    Описание на героя
    Описание на героя:

    Изпитанието на Майкъл Empty Re: Изпитанието на Майкъл

    Писане by Ерик Пет Сеп 26, 2008 7:54 am

    Майкъл за малко се замисли.Първо щеше да каже за негово удовлетворение но после се замисли.Ако помогнеше на други хора нямаше ли пак да се зарадва.Малко помлълча и отговори.
    -Бих предпазил и други хора.Така пак ще съм доволен.Даже може би повече от колкото ако е само за мен.
    Момчето знаеше че елфидата сигурно е видяла мислите му,но не му пречеше.Нямаше какво да крие...
    Jennifer Lain
    Jennifer Lain
    Директор


    Брой мнения : 426
    Раса : Човек
    Registration date : 02.06.2008

    Описание на героя
    Описание на героя:

    Изпитанието на Майкъл Empty Re: Изпитанието на Майкъл

    Писане by Jennifer Lain Пет Сеп 26, 2008 1:52 pm

    Тя замълча. Стоя така, вглъбена. Чудеше се къде точно да го прати ... Накрая осъзна къде би му било най-добре.
    -Чудесно. Разбирам за къде си. Вече имаш достъп до долината на елфите...

    Sponsored content


    Изпитанието на Майкъл Empty Re: Изпитанието на Майкъл

    Писане by Sponsored content

      Similar topics

      -

      В момента е: Пет Мар 29, 2024 9:07 am