World of Magic

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Елате и се забавлявайте в този магически свят!


3 posters

    Стаята на Джейсън

    Jason Tussand
    Jason Tussand
    Ученик


    Брой мнения : 33
    Age : 30
    Раса : EvIl MaG
    Registration date : 01.02.2009

    Описание на героя
    Описание на героя:

    Стаята на Джейсън Empty Стаята на Джейсън

    Писане by Jason Tussand Вто Фев 03, 2009 7:50 am

    Хм, сега не ми се мисли мн за описанието. Надявам се със снимка да не е проблем ;)
    Спалнята
    Jason Tussand
    Jason Tussand
    Ученик


    Брой мнения : 33
    Age : 30
    Раса : EvIl MaG
    Registration date : 01.02.2009

    Описание на героя
    Описание на героя:

    Стаята на Джейсън Empty Re: Стаята на Джейсън

    Писане by Jason Tussand Пон Май 25, 2009 5:28 pm

    Времето си протачваше бавно както обикновено. Нищо интересно не се случваше...сякаш целият свят бе набил спирачки и чакаше нещо да се случи. И за да допълнят ужасната картинка, дрехите на Тюсанд все още си стояха в куфарите му.
    " 1-2 години и най-сетне ще мога да се махна от тях. Ще я намеря и повече няма да съм зависим от никой и от нищо. Не ми стигаха всичките години, които трябваше да прекарам с тях, ами и сега, когато ми остава толкова малко, за да достигна целта си...решиха да ме пратет тук. Леле иди ми да им извия вратовете на тези ко***ета." Джейсън сграбчи една от възглавници на леглото си и я захвърли силно на 2-3 метра. Не успя да уцели грозната ваза, заемаща по-голямата част от малката масичка, но денят беше дълъг...и възглавниците бяха много...
    Elinor Vicious
    Elinor Vicious
    Ученик


    Брой мнения : 50
    Age : 31
    Registration date : 08.04.2009

    Стаята на Джейсън Empty Re: Стаята на Джейсън

    Писане by Elinor Vicious Пон Май 25, 2009 9:51 pm

    Елинор се беше прибрала за малко в замъка - подземията не бяха много уютни, но се успокояваше с мисълта, че бързо ще се махне от там.
    Бързо се изкъпа и преоблече, направи си косата и грима. Когато взе поредната част от багажа, която щеше да захвърли "удома" си погледна часовника - оставаха й малко повече от 40 минути, преди да потегли отново. Тиха въздишка се отрони от устните й и реши да поразгледа. Беше тихо, само от една стая се чуваше постоянен приглушен звук, сякаш от хвърляне на леки предмети. Реши да надникне, надали щеше да е съученичка, която да не е виждала до сега. Почука на вратата и без да дочака отговор натисна дръжката. За малко да бъде оцелена с възглавница.
    Огледа набързо стаята, там не стоеше познат човек, и определено не беше момиче.
    -Съжалявам! - побърза да кажа момичето. - Аз мислех, че тук е.. - дори не успя да довърши идречението си, когато...

    ПП. Надявам се, не преча .. много
    Laughing
    Jason Tussand
    Jason Tussand
    Ученик


    Брой мнения : 33
    Age : 30
    Раса : EvIl MaG
    Registration date : 01.02.2009

    Описание на героя
    Описание на героя:

    Стаята на Джейсън Empty Re: Стаята на Джейсън

    Писане by Jason Tussand Вто Май 26, 2009 5:30 am

    ...втора възглавница полетя към "жертвата" на века - изрода, наречен ваза отново се спаси. Тюсанд определено не беше във форма.
    След няколоко секунди момчето всъщност осъзна, че вече не е сам. Някой беше отворил вратата на стаята му по най-наглия начин...без да почука дори. Той въздъхна тежко и стана от леглото.
    - ...тук е? - продължи изречението й Боначели, вдигайки дясната си вежда - Някой твоя приятелка? - продължи той, иронизирайки думата с няколко лигави жеста
    - Хей! - сопна му се момичето - Казах съжелявам. Изобщо да го чу? - погледна го тя, вече разтворила изцяло вратата на стаята
    - О, да чух го, но да не си мислиш, че тази дума има някакво покритие - изсмя се той
    - За повечето хора има - тя завъртя очи
    - Аха, ти го каза...за повечето хора. Вече трябва да ти става ясно, че аз не съм като повечето хора. И сега, за да е пълна картинката...вдигни възглавниците от пода и ги сложи на леглото ми - каза нагло Джейсън, посочвайки първо към топчестите неща на земята и после към голямото легло


    П.П. Хах, мнемз изобщо...тенкс, че писа де...не очаквах някой да се навие за РП Very Happy
    Лорид Снейп
    Лорид Снейп
    Учител


    Брой мнения : 516
    Age : 104
    Раса : чистокръвен магьосник
    Registration date : 22.11.2008

    Описание на героя
    Описание на героя:

    Стаята на Джейсън Empty Re: Стаята на Джейсън

    Писане by Лорид Снейп Вто Авг 18, 2009 12:01 am

    Но изневиделица зад гърба на Елинор се появи професор Снейп.
    -Тюсанд - измармори Снейп като го погледна строго. След това погледна Елинор и й каза. - А Вие нямате ли часове или някакво друго занимание ? - зададе реторичният си въпрос Линдан.
    - Да, господине - отговори момичето и тръгна нанякаде по коридора.
    - А Вие Тюсанд, почистете стаята си. Но разбира се без магия - каза той, със стого лице махна с показалец и вратата се затръшна след него.

    Sponsored content


    Стаята на Джейсън Empty Re: Стаята на Джейсън

    Писане by Sponsored content

      Similar topics

      -

      В момента е: Чет Мар 28, 2024 12:44 pm