World of Magic

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Елате и се забавлявайте в този магически свят!


2 posters

    Забранените части на гората - Мис Ридъл и Андромеда

    Андромеда
    Андромеда
    Ученик


    Брой мнения : 543
    Age : 30
    Раса : Магьосник
    Registration date : 10.09.2008

    Описание на героя
    Описание на героя:

    Забранените части на гората - Мис Ридъл и Андромеда Empty Re: Забранените части на гората - Мис Ридъл и Андромеда

    Писане by Андромеда Пет Яну 09, 2009 12:37 pm

    За пореден ден Андромеда обикаляше безцелно замъка.Днес си бе избрала гората и от доста време се луташе.Мина през много места,но никое не я привлече.В момента търсеше нещо мрачно...Вървеше все напред,напред...Прескачаше паднали клони,заобикаляше места през които не може да се мине и не спираше.Мислеше за живота си...Мислеше за хората и как се бе отдалечила от всички.Вече нямаше желание да говори с когото и да било.Ледът беше "сковал" още повече личността й.Момичето намери едно хубаво местенце,в което не навлизаха много слънчеви лъчи.Девойката седна на едно пънче без да се безпокои,че ще се изцапа и се змаисли,подпряна на някакво високо дърво.
    -Здрасти...-чу тя глас зад себе си и се обърна
    Miss Riddle
    Miss Riddle
    Ученик


    Брой мнения : 193
    Age : 31
    Раса : Вещица
    Registration date : 07.01.2009

    Описание на героя
    Описание на героя:

    Забранените части на гората - Мис Ридъл и Андромеда Empty Re: Забранените части на гората - Мис Ридъл и Андромеда

    Писане by Miss Riddle Пет Яну 09, 2009 12:51 pm

    Пред нея.. или по-точно на около метър над нея на един клон седеше кафявокосо момиче с пронизващи сини очи.
    -Здравей..-отвърна леко стреснато Андромеда. - От училището ли си?
    Другата кимна сковано и затърси с очи нещо над дърветата.
    -Сигурно си нова. Не съм те виждала в замъка.
    -Ами да- гласът си оставаше леден.. по-леден от очите.- Опитах се да дойда. Само че някакви от Ордена се опитаха да ме нападнат.. Е, нищо.. сега поне ти си тук и няма да ме мислят за тате.
    -За кого, извинявай?
    Другото момиче започваше да се изумява все повече.
    -О, аз май не се представих. Каква липса на обноски от моя страна..-сарказмът в гласа на Виктория режеше въздуха като с нож.- Виктория Риддъл.
    Момичето скочи от клона, приземи се точно под носа на Андромеда и подаде ръката си...
    Андромеда
    Андромеда
    Ученик


    Брой мнения : 543
    Age : 30
    Раса : Магьосник
    Registration date : 10.09.2008

    Описание на героя
    Описание на героя:

    Забранените части на гората - Мис Ридъл и Андромеда Empty Re: Забранените части на гората - Мис Ридъл и Андромеда

    Писане by Андромеда Пет Яну 09, 2009 1:03 pm

    Анди я пое и се представи
    -Андромеда Ренанд.Enchante.
    Гласът й не беше мил,но поне се държеше любезно.На лицето на Виктория се бе появила въпросителен поглед.
    -Кое казах на френски?-попита веднага девойката разбрала грешката.
    -Не мога да го повторя.
    -Исках да кажа Андромеда Ренанд,приятно ми е да се запознаем.
    -Французойка ли си?
    -До колкото ми е известно.
    Двете момичета бяха със студени гласове и очите им излъчваха хладина.Само че Анди имаше сиви.
    -Риддъл...Познато ми е от някъде-промърмори тихо французойката
    Miss Riddle
    Miss Riddle
    Ученик


    Брой мнения : 193
    Age : 31
    Раса : Вещица
    Registration date : 07.01.2009

    Описание на героя
    Описание на героя:

    Забранените части на гората - Мис Ридъл и Андромеда Empty Re: Забранените части на гората - Мис Ридъл и Андромеда

    Писане by Miss Riddle Пет Яну 09, 2009 1:14 pm

    Виктория избухна в леден смях.
    -Странно откъде ли може да ти е познато.. как наричаха по тези места баща ми.. а, да.. Ти-знаеш кой.
    Макар усмивката да бе широка, в нея не личеше и капка щастие. Беше просто иронична, разкриваща прекрасните й зъби усмивка, която само можеше да говори за факта, че малката Риддъл не е особено впечатлена от респекта, който баща й всява.
    -И .. искаш да кажеш, че Волдемор ти е баща.. ама истински?
    -Да. Доколкото може да се съди по това, че е спал с майка ми и че имаха някакъв жалък опит за съвместно съжителство, докато не реши да я убие, да.. баща ми е. Напълно, категорично и съвсем истински ми е баща.
    Андромеда
    Андромеда
    Ученик


    Брой мнения : 543
    Age : 30
    Раса : Магьосник
    Registration date : 10.09.2008

    Описание на героя
    Описание на героя:

    Забранените части на гората - Мис Ридъл и Андромеда Empty Re: Забранените части на гората - Мис Ридъл и Андромеда

    Писане by Андромеда Пет Яну 09, 2009 1:23 pm

    Анди не продума на тази тема повече.Беше й все едно кой е бащата на Виктория и коя е тя,дали е тъжна или щастлива от този факт...Вече не я интересуваха чувствата на другите..Всъщност не я интересуваха и нейните чувства.За какво ли живееше?Това бе хубав въпрос,но щеше да размишлява друг път.Мълчанието се бе проточило прекалено дълго.
    -Предполага,че си ми съдомничка.
    Това трябваше да е като въпрос,но си остана предположение на което можеше да не се отговори.
    -Зависи.Ти от кой дом си?
    -Грийнсотрм.
    -Значи отговора ми е да.
    Отново тишина.
    -A какво търсиш тук?-попита след известно време Ренанд
    Miss Riddle
    Miss Riddle
    Ученик


    Брой мнения : 193
    Age : 31
    Раса : Вещица
    Registration date : 07.01.2009

    Описание на героя
    Описание на героя:

    Забранените части на гората - Мис Ридъл и Андромеда Empty Re: Забранените части на гората - Мис Ридъл и Андромеда

    Писане by Miss Riddle Пет Яну 09, 2009 1:44 pm

    -Чудесен въпрос. Де да имах и толкова чудесен отговор.
    След като помисли около минута, Риддъл погледна отново събеседничката си:
    -Ами.. как да ти кажа.. избягвам Ордена.. не ме харесват особено. А сега се навъртат в другата част на гората.. онази, която е близо до езерото.
    -Значи за това чухме станни звуци.
    -Да.. вероятно.. Ами, не им беше много приятно да ме видят. И.. още по-неприятно им стана, след като едно дърво случайно падна върху онзи.. върколакът.. Лупин.
    След като изчака подобаващия период от пет минути в пълно мълчание да изтече, Виктория въздъхна и попита:
    -А какво имаше предвид под "вие"?

    Андромеда
    Андромеда
    Ученик


    Брой мнения : 543
    Age : 30
    Раса : Магьосник
    Registration date : 10.09.2008

    Описание на героя
    Описание на героя:

    Забранените части на гората - Мис Ридъл и Андромеда Empty Re: Забранените части на гората - Мис Ридъл и Андромеда

    Писане by Андромеда Пет Яну 09, 2009 4:16 pm

    -Бях с две момчета.Срещнахме се докато се мотахме из двора.
    -От нашия дом ли?
    -Да.Всъщност смао единия.
    -Как се казва?
    -Рик Бенет.
    -А другия?
    -Джейсън някакъв си от Редфлейм.
    -Чистокръвни са,нали?
    -Май да.Не се вълнувам от това.Не общувам много с останалите ученици?
    -Защо?
    -Нямам желание.
    Разговора течеше все ендо са машини.Двете говориха с хладен тон,но някакси си допаднаха една на друга.Някъде наблизо чуха гласове и стъпки.
    -Ордена-прошушна Виктория и бързо се качи на дървото.-Ако желаеш и ти ела.
    -Къде?-попита учудено Анди
    -Горе...иначе може да те разпитат или помислят за мен.
    Французойката с огромно нежелание,но с бърза скорост се качи горе.Стъпките наближаваха...
    Miss Riddle
    Miss Riddle
    Ученик


    Брой мнения : 193
    Age : 31
    Раса : Вещица
    Registration date : 07.01.2009

    Описание на героя
    Описание на героя:

    Забранените части на гората - Мис Ридъл и Андромеда Empty Re: Забранените части на гората - Мис Ридъл и Андромеда

    Писане by Miss Riddle Пет Яну 09, 2009 4:52 pm

    Около десетина секунди след като Андромеда се бе покачила на дървото, отдолу се появиха Сириус Блек, Тонкс и Кингзли.
    -Къде изчезна?
    -Най-вероятно се е магипортирала.
    -Невъзможно. Щеше да остави следа. Дали не е влязла в замъка..?
    -Няма начин. Трябва да е запсана като ученичка. Нали не смятате, че някой би приел човек с фамилията Риддъл да учи в училището му?
    -Защо не, Кингз, защо не.
    -На теория и никой не би спал с Волдемор.. на практика...
    Тримата се засмяха, след което продължиха да се оглеждат.
    -Глупаци- изсъска горе на дървото Виктория.
    -Защо те.. -оох!
    Французойката явно не бе свикнала да се катери по дървета, а още по-малко да виси след това на клоните им, защото бе отпуснала хватката си и ако в този миг Риддъл не я беше сграбчила за китката, щеше да лети към земята. Сега си беше жива и здрава. Само дето бе привлякла вниманието на малоумниците от Ордена.
    -Риддъл!
    -Инканцерус!
    -Левикорпус. Авис! Опунго. Сектосемпра!
    Брадата на Мерлин. Виктория бе изресла четири заклинания за едно мигване на окото. Сега Сириус висеше с главата надолу, Кингзли беше целия в рани, а Тонкс се опитваше да разкара дузината досадни птички, които изгаряха от желание за я накълват.
    -Хайде, да се махаме-каза Вики, а в гласа й нямаше и нотка на притеснение.
    -Добре-отвърна Андромеда и двете се насочиха към двора.

    П.П. Някъде... на по-топло.. и по-населено???

    Sponsored content


    Забранените части на гората - Мис Ридъл и Андромеда Empty Re: Забранените части на гората - Мис Ридъл и Андромеда

    Писане by Sponsored content

      Similar topics

      -

      В момента е: Пет Мар 29, 2024 12:48 am