World of Magic

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Елате и се забавлявайте в този магически свят!


2 posters

    Пътят на предсказанията

    Christine Roune
    Christine Roune
    Ученик


    Брой мнения : 83
    Registration date : 01.02.2009

    Описание на героя
    Описание на героя:

    Пътят на предсказанията Empty Re: Пътят на предсказанията

    Писане by Christine Roune Чет Фев 05, 2009 7:41 pm

    Кристин вървеше по пътя, за който не знаеше къде води, единственото, което знаеше, бе името му.
    "Колко банално. Също като това цялото място. За него не знам нищо, освен името му." мислите й се вихреха бързо, тя не спираше да осмисля всяка, а им бе дала воля. Дали бе направила правилния избор? Дали не се бе поддала на моментния гняв, за да дойде тук? Или може би това бе нещото, което бе търсила от толкова време, начин да се отърве от заседналия си начин на живот, от влиянието на хората около нея?
    Не, не се спираше на тези мисли. Защото ако го правеше, щеше да се побърка. Все още не се бе запознала с никого тук, единствено знаеше в кой дом е и името му й допадаше, беше като отражение на нея самата. Но нищо друго не й бе известно, и тръпката бе добра ... в някой отношения. Не й харесваше, че няма с кой да общува, но скоро това щеше да се промени.
    Хм... как се казваше този път отново? Пътят на предсказанията. Крис се усмихна. Точно това й трябваше... предсказание.

    Андромеда
    Андромеда
    Ученик


    Брой мнения : 543
    Age : 30
    Раса : Магьосник
    Registration date : 10.09.2008

    Описание на героя
    Описание на героя:

    Пътят на предсказанията Empty Re: Пътят на предсказанията

    Писане by Андромеда Пет Фев 13, 2009 6:28 am

    Анди никога не бе идвала тук,страхуваше се от бъдещето или по-точно не искаше да го знае.Искаше да живее ден за ден,да си има мечти,които може да се сбъдат,да не знае дали ще се сбъднат.Незнайно защо сега бе решила да дойде.Сега осещаше,че има промяна в нея,вече не бе толкова мила към околните.Изведнъж се бе отдръпнала от всички и не желаеше да разговаря.Умът й постоянно действаше,но нищо не измисляше.Желаеше един спокоен живот,да не вижда много хора и изобщо беше странно.Преди не желаеше това,преди мислеше само за купони.Престраши се да дойде тук и да разбере какво ще стане с нея.С нежелание видя че на пътя имаше друг човек-момиче.Беше руса.Анди този ден имаше доста мрачна външност-черна коса,бледа кожа и черни очи.Беше облечена в черно,открояваше настроението й.Изведнъж осъзна,че иска да говори,иска да проведе някакъв разговор дори и да е незначителен.Приближи се към непозната,но не й се усмихна.Само й подаде ръка и тихо,но ясно призрече
    -Казвам се Андромеда Ренанд,французойка съм и съм от Грийнсторм-избърба тя бързо и попита-Ти?
    Christine Roune
    Christine Roune
    Ученик


    Брой мнения : 83
    Registration date : 01.02.2009

    Описание на героя
    Описание на героя:

    Пътят на предсказанията Empty Re: Пътят на предсказанията

    Писане by Christine Roune Съб Фев 14, 2009 6:58 pm

    Потънала в мислите си, Кристин се сепна, когато чу гласа на момичето, и още повече се изненада, когато чу бързо издекламираната й, сякаш заучена лекция. Лека игрива усмивка се появи на лицето й. Първият човек, когото бе видяла тук, бе това момиче.
    -Здравей - поздрави тя, след което се представи - Аз съм Кристин, родом съм от Испания. И съм от Редфлейм.
    "Хм, тази е интересна" - помисли си Крис, докато оглеждаше външния вид на Андромеда. Цялата в черно ... оригинално - не, но може би имаше някакъв подтекст, защото момичето не изглеждаше особено добре. Потисната ... може би това бе правилната дума. Точно като нея преди малко. Е, тя баш потисната не беше, по-скоро не чувстваше нищо, искаше да се освободи. Сети се, че може би Ренанд търси същото усамотение, каквото тя искаше преди малко, но вече не. Определено предпочиташе да си поговори с някой най-сетне. Но със сигурност не искаше да се натриса. И все пак едва ли щеше да я заговори, ако искаше да е сама.
    -Е, Андромеда ... може ли да ти викам Анди? - Крис зачака кимването от страна на грийнстормката - ... Анди, разкажи ми за мястото, как е тук? - и Кристин посочи неопределено наоколо, имайки впредвид училището, околностите, хората, всичко ... все още се чудеше дали не бе направила грешка с идването си.
    Андромеда
    Андромеда
    Ученик


    Брой мнения : 543
    Age : 30
    Раса : Магьосник
    Registration date : 10.09.2008

    Описание на героя
    Описание на героя:

    Пътят на предсказанията Empty Re: Пътят на предсказанията

    Писане by Андромеда Пон Фев 16, 2009 2:51 pm

    Анди се усмихна леко,гледаше да е приятелска усмивка,но бързо я свали-предпочете да не плаши околните или да не им вдъхва надежда,че може да бъде най-добрта приятелка,която е толкова добронамерена и мила към околните.Ако тя беше такава,тогава не знаеше какво да каже за баща си.Остави тези мисли настрана.
    -Това е прекалено обширно.Ще ти кажа накратко,не обещавам да е нещо кой знае колко интересно.Замъка е достатъчно голям,винаги има къде да се завреш ако искаш да си сам.Ако искаш да си говориш с някой също не е трудно за намиране.Винаги има някой,който да стои самотен някъде.Доста от учениците са странни,неразговорливи,пазят разни неща,правят се на важни или нещо от този род.Рядко се срещат обикновени,жизнерадостни деца.Всъщност тук повечето са над 14 и трудно могат да се нарекат деца.
    -Ти на колко си?-попита Кристин с интерес.Не можеше да определи възрастта на девойката срещу себе си.
    -Петнайсет-отвърна малко студено Анди.Мразеше да е прекъсвана,понякога,когато мислеше и за други неща,забравяше за какво е говорела и до къде е стигнала.Сякаш навиваше една лента,която изговаряше без да мисли по нея,а обръщаше внимание на други,в момента по-важни неща.-Ти?-попита французойката,за да е любезна.Може да не беше мило същество,но беше научена на обноски.
    -16-отвърна редфлеймката и зачака продължението на разказа.
    -Позволено ни е да излизаме от замъка и двора му,което може би е едно от най-хубавите неща.Не е нужно да измисляш лъжи,когато искаш просто да отидеш някъде без никой да знае къде.Ако се забавиш дълго,понякога директорката те вика,но не винаги.Често и тя отсъства.Не е задължително да учиш,понеже се движим на нива,а не на класове,което е много удобно.Аз в момента съм в почивка.Това е много накратко.Бих могла да ти разкажа за всеки от учениците и учителите,които познавам,но не знам дали би ти било интересно и дали има смисъл да пилея толкова време-все пак всяка секунда е пари.Нещо друго да те интересува?Ии преди това,учила ли си легилимантика?-попита Анди като умуваше дали вече може да мисли за свои си неща или все още трябва да прикрива съкровените си спомени.Не усещаше някой да се опитва да "влезе" в главата й,но трябваше да е сигурна.Не мислеше че Кристин ще я излъже.
    Christine Roune
    Christine Roune
    Ученик


    Брой мнения : 83
    Registration date : 01.02.2009

    Описание на героя
    Описание на героя:

    Пътят на предсказанията Empty Re: Пътят на предсказанията

    Писане by Christine Roune Пон Фев 16, 2009 3:21 pm

    "Леле, това момиче какъв мислов поток има! - възкликна Кристин наум - Ако бях с една идея по-тъпа, изобщо нямаше да схвана накъде й бие мисълта!"
    След това бързо отклонение, което си позволи, Кристин веднага се върна на течащата дискусия. След като осмисли въпроса, който й зададе Андромеда, се почуди как да отговори, затова избра половината истина. Тоест щеше да отговори само на въпроса, без заобикалки и отклонения към странната си дарба.
    -Ами, да, добър леглимант съм, ако това питаш. Но не го използвам винаги, в смисъл, предпочитам да разговарям открито с хората, да си правя преценките, било то верни или не, без да им се меся в главите. По-честно е сякаш. - Ето, каза го. Да, но беше и по-глупаво... но Кристин говореше само за нормални ситуации, тоест като тази среща. Ако не бяха в училище, а навън, по-скоро щеше да използва леглимантика, след като е усетила чувствата й, ей така, от интерес. Но в момента се опитваше да спазва поведение и да се изкара що годе мила, невинна и безопасна.
    Анди се замисли над думите й и стоеше замълчана. Но на Кристин й се щеше да научи малко повече за учениците и всичко останало в Лианор. Все още не знаеше какво става наоколо.
    -Анди, би ли била така добра да ми обясниш малко за учениците. Има ли хубави момченца - и Крис намигна. Надяваше се момичето срещу нея да споделя интереса й към зарибяване с хубави момчета.

    ПП. Надявам се да не ти е скучно РП-то, просто се опитвам да въведа героя си в обстановката. Ако искаш, само кажи и ще го разнообразим
    Very Happy
    Андромеда
    Андромеда
    Ученик


    Брой мнения : 543
    Age : 30
    Раса : Магьосник
    Registration date : 10.09.2008

    Описание на героя
    Описание на героя:

    Пътят на предсказанията Empty Re: Пътят на предсказанията

    Писане by Андромеда Пон Фев 16, 2009 7:59 pm

    Анди осмисли добре думите на Кристин.Французойката винаги криеше спомените си,дори легилимантите да бяха честни.Не,нямаше да маха преградата.Беше такава,леко мнителна,но не мислеше че девойката пред нея трябва да се обиди от това.А ако изобщо разбереше,че не може да проникне,значеше че не е толкова честна.Анди не знаеше от къде си мислеше такива неща,умът й беше малко сложен,някак прекалено объркан.Все пак беше човек,не можеше да мисли за всичко наведнъж.За това й служеше мислоемът,който й беше подарък.Добро нещо,но рядко изпозлвано от нея.Винаги имаше опасност някой да го намери и да проникне по-надълбоко в душата й,което тя не желаеше.Мислите й прекалено се отклониха,върна се към разговора.Бързо асимилира думите,които бе чула и започна да говори.Беше лесно да се определи,че е била умислена заради думите на Кристин.
    -Ам добре.Ммм едното е Кейдън Шоу.Отдавна не съм го виждала.Когато се запознах с него беше на 14,колкото мен тогава.Сигурно вече е на 15.Сладък беше,но май вече не учи тук.Мисля че не беше чистокръвен ии имаше голям мозък.Има един мой съдомник-Джейсън.Не знам дали е чистокръвен и какъв по-точно е.Малко надменен ми се струва по държание,на 17 до колкото знам,по красота е става-тя намигна леко на Крис-Но аз лично мразя надувките ии не е за мен.Ммм Джейсън Белман.От твоя дом е,на 15.Не е от най-красивите,но пък става.Друго момче,за което съм слушала само и може би до два пъти да съм срещала по коридорите е Рик Малфой.Не съм се вглеждала,но съм подочувала от разни момичета,че бил як.Ноо всеки си има различен вкус,нали знаеш-тя се усмихна приятелски.Момчетата бяха нейна слабост,но тя гледаше да не задява тези от училището.Предпочиташе да не среща намръщени физиономии след като зареже избраника,с който няма да изтрае дълго.Единственото момче,с което съм ходила от тук,се наричаше Майкъл Смит.Скъсахме и след това той избяга някъде.Ъъ не знам какво е станало,но честно казано не ме интересува живо.Иии Рик Бенет.Симпатично момче,но винаги съм го приемала смао като мой съдомник и това.Понякога е разоворлив,но не винаги.Често си сменя настроенията,много рязко,по едно време говори,в следващия миг вече отива някъде другаде.Малко е странен,но понеже и аз съм,не си обръщаме голямо внимание-тя се засмя безгрижно-Може би не съм му обръщала внимание,защото ходеше с едно момиче-Карълайн Грейв.Не знам много за нея,но е метаморфмаг като мен.Честно казано тук има доста хора с тази дарба,която се смята за рядка-последното завърши с въздишка и погледна към момичето,което бе леко очудено от...Анди бързо премина през спомените за беглите спомени за лицето на Кристин.Стигна до мига след като каза нещо за Карълайн.-Ъм,да не би да познаваш някой от изброените?-попита Ренанд с равен глас.

    П.П.Въвеждай го,въвеждай,нямам нищо против
    Very Happy
    Christine Roune
    Christine Roune
    Ученик


    Брой мнения : 83
    Registration date : 01.02.2009

    Описание на героя
    Описание на героя:

    Пътят на предсказанията Empty Re: Пътят на предсказанията

    Писане by Christine Roune Вто Фев 17, 2009 11:50 am

    Кристин тръсна глава. Може би не бе чула името правилно. Не можеше да е чула правилно.
    -Извинявай, би ли повторила последното име? Онова момиче, което каза, че е ходило с онзи Рик? - Кристин килна настрани глава, заслушана в думите на момичето, като очакваше да чуе съвсем различен отговор.
    -Карълайн Грейв ли? Защо, да не би да я познаваш?
    -Ами ... не, едва ли става въпрос за същата Карълайн. Сигурно просто имат еднакви имена. Би ли ми я описала?
    Анди погледна леко ядосано, сякаш Крис нарочно се правеше на глупава.
    -Нали ти казах, метаморфмаг е, като мен.
    Крис си отбеляза наум следващата прилика, както и допълнителната информация, която научи за Андромеда. Ако ставаше въпрос за едно и също момиче... трябваше да знае, преди да направи каквото и да било.
    -Да, това го разбрах. Но обича да използва една и съща външност, руса или кестенява, винаги със светли очи, освен когато е ядосана, права ли съм?
    -В общи линии, да, но не мога да ти кажа дали е точно така, не сме толкова близки.
    Да, значи става въпрос за същото момиче. Изведнъж на Кристин й стана весело. Значи все пак познаваше някой тук ... колко смешно. И двете с Кари бяха избягали от родителите си, и така се бяха отдалечили една от друга, а ето, че сега отново се срещаха. Шанс ... но все пак това бе добре.
    Кристин се върна в настоящето. Андромеда все още очакваше някаква реакция от нейна страна.
    -Да, познавам Карълайн. Или поне така си мисля, ще трябва да я видя, за да съм сигурна - Крис се усмихна. Да, определено скоро щеше да се види с това момиче - Много си мила, благодаря, че изтрая разпита ми. Само още нещо, ако не възразяваш?
    Анди кимна, а Кристин го прие като зелена светлина.
    -Разкажи ми нещо за учителите ...
    Андромеда
    Андромеда
    Ученик


    Брой мнения : 543
    Age : 30
    Раса : Магьосник
    Registration date : 10.09.2008

    Описание на героя
    Описание на героя:

    Пътят на предсказанията Empty Re: Пътят на предсказанията

    Писане by Андромеда Вто Фев 17, 2009 1:11 pm

    Учители...Анди знаеше за тях колкото те за нея,почти нищо.Въпреки че не бе една от най-лщбопитните,тя се бе опитала да научи възможно най-много за преподавателите,за да са наравно.Винаги можеше да се появят спорове,а тя не обичаше да губи в дуелите с думи.
    -Ще започна от директорките,които са две.Първата-Дженифър Лейн.Красива магьосница,не може да се отрече,но рядко я засичам из замъка-или е в кабинета си,или пътува често.Но за това не се интересувам-"както тя не ми се бърка къде ходя" помисли си грийнстормката-Завършила е тук,била е в твоя дом-Редфлейм.Взела е изпитите за аврор,но не ми е известна причината защо е останала в училището,защо се е върнала.Има много възможности,не съм запозната.Точно тя решава,че са нужни две директорки и назначава Лейла Арчър.Още един метаморфмаг-лека усмивка се появи на бледото лице-Ръководителка е на Блекроуз,не ми е известно къде е завършила,но мисля че не е тук.Не съм намерила никакви документи за нейно присъствие в замъка през ученическите й години.Не знам дали е оклумантка,но за легилимантка съм сигурна-Анди се усмихна при едни спомени-Преподава по отвари.Интересна личност,но съм нямала много взаимоотношения с нея.Не знам нищо любопитно,ако те интересува.Стигнахме до една...Ъм,особена личност-Моарейн Джоунс.Дъщеря е на черни магьсоници.Легилимантка,оклумантка...Преподава по трансфигурация и вълшебство.Не е от най-милите професори,не се разбираме много понеже характерите ни са странни и...така.Мисля че е добра в Черните изкуства.Следващия наред е Лорид Снейп.Нямала съм час за сега при него,преподава по отвари.Винаги е с бяла мантия,доста е стар,има деца...Наскоро не се е мяркал,но със сигурност не е напуснал.Не знам къде се запиля.До колкото знам,скоро е пристигнал нов учител по оклумантика и легилимантика.Не съм го виждала и не знам нищо за него.Може и да е смао клюла,кой знае?!Както и да е,това ни е учителския състав.Повечето рядко се явяват,понякога когато се запишеш за някой предмет дълго чакаш,за да изпълнят молбата ти,но зависи-трябва да ги улучиш когато са в замъка,а не из света.
    С това речта на грийнстормката завърши.За малко двете потънаха в тишина.Анди се чудеше дали да попита нещо,което все щеше да й е полезно-нещо повече за Кристин.Французойката не обичаше да любопитства,но винаги изпитваше нужда да знае повече за познатите си.Явно се осмели,защото от устата й бързо изплува един въпрос.
    -Какви са родителите ти?Кажи ми нещо за семейството си.
    Двете стояха на пътечката и около тях не се чуваше нито звук.Защо нямаше птици?Защо не ги обгръщаше мелодия от нотите на някой славей?Е,явно нямаха такова щастие,явно сега щяха да говорят на спокойствие.
    Christine Roune
    Christine Roune
    Ученик


    Брой мнения : 83
    Registration date : 01.02.2009

    Описание на героя
    Описание на героя:

    Пътят на предсказанията Empty Re: Пътят на предсказанията

    Писане by Christine Roune Вто Фев 17, 2009 2:39 pm

    Какви бяха родителите й?! Това отприщи чист гняв у Кристин. Разбира се, Андромеда едва ли знаеше, че това ще я вбеси така, и вероятно изобщо нямаше нищо лошо в предвид. Определено обаче реши да не използва няколкото епитета, които й хрумнаха като добро определение за родителите й
    -Виж, засега родителите ми са болна тема ... - започна да обяснява Крис, но реши, че рано или късно ще й се наложи да говори за тях. Защо да не започне сега? Въздъхна. Това щеше да е трудно. - Ами, те са ... доста "активни" хора. Имат чувството, че са единствените нормални на този свят и трябва да го оправят така, че да съответства на вижданията им - когато забеляза физиономията на Анди, Кристин се прокашла - Не, не са черни магьосници, бели са, даже прекалено. Просто се опитват да огреят навсякъде, ето защо шестнадесет години съм се отглеждала едва ли не сама или с помощта на лели, техни приятели, други роднини, по-големи мои приятелки ... и така. Виждам ги рядко. Просто така се случва, вината не е в никой от нас.
    -Затова ли реши да дойдеш тук?
    -М... и да, и не. До решението не ме доведе това, но то ме убеди докрай, ако изобщо са съществували някакви съмнения. Просто ... бях на домашно убочение, все от техни приятели, и когато се задържат за повече ден вкъщи - от тях. Но исках да уча това, което трябва, а не това, което те решаха, че е добре за мен. Ето защо се сбих с един от техните приятели, а когато двамата се върнаха, демонстративно се изнесох.
    Крис се зачуди дали не бе твърде честна с това момиче, но не виждаше защо да не е. Историята й нито бе плашеща, нито нова, а по-скоро стара като света - бунтуващия се тийнейджър. Банално, нали? Определено. Или поне Крис си мислеше така. Някой "послушни дечица" сигурно биха се възмутили от държанието й, но тя определено не смяташе Андромеда за някоя от тези. Поне със сигурност не бе такъв типаж човек. Или способността на Кристин да оценя хората бе отишла по дяволите.
    -А твоите родители? Интересно ми е да слушам хорските истории... - каза тя последното си размишление на глас, без да се усети.
    Андромеда
    Андромеда
    Ученик


    Брой мнения : 543
    Age : 30
    Раса : Магьосник
    Registration date : 10.09.2008

    Описание на героя
    Описание на героя:

    Пътят на предсказанията Empty Re: Пътят на предсказанията

    Писане by Андромеда Вто Фев 17, 2009 7:33 pm

    Анди изслуша думите на Кристин внимателно,но за момента не се съсредоточи.Нямаше да има време да осмисли всичко и да размисли,обичаше да философства дори върху най-дребните неща.Бързо отвърна на въпроса-беше го очаквала.Винаги ставаше така,преспокойно можеше да навие старата лента,която е разправяла,но сега реши да говори по-искрено или в момента да измисля всяка дума и как да я изрече.
    -Родителите ми са аврори,доста добри,смятат се за най-добрите във Франция.Постоянно пътуват и винаги ме взимаха със себе си.Има...Ъм,някаква тайна,която се опитвам да разоблича и съм на път,но още не съм сигурна в сведенията.Поради нея винаги ме мъкнеха,а аз бях адски недоволна.Трудно е постоянно да сменяш климат,къща и какво ли не.Кажи речи вскеи ден бях с различни хора,виждах се с братята и сестрите си рядко и това не ми харесваше.Имаше една единствена седмица,в която ме оставиха в нас,без надзор,трябваше някой да гледа по-малките и едва ги накарах да ме оставят мен.Тогава и реших да постъпя в училище,пратих си молбата и накрая бяха пред свършен факт.Майка ми е между елф и магьосник,ноо и баба и дядо идват от зли родове-меко казано,и тя не е много мил човек.Не знам ак е станала аврорка,но се старае да е добра-май.-лека усмивка се появи на лицето й-Баща ми е от много добър род,бели магьосници.Естествено всички били против това,двамата да се женят,но любовта над всичко.Ммм,това е за тях.
    -А колко братя и сестри имаш?
    -Само не ме карай да разправям за всички понеже ще ми излязат мехури на езика-усмихна й се весело Ренанд-Девет деца сме,аз съм средната дъщеря.Ти имаш ли братя,сестри?-Анди предусещаше отговора,който щеше да е не по всяка вероятност.Кристин щеше да спомене нещо покрай историята за родителите й.Предположенията на французойката се потвърдиха.
    -Имаш ли хобита?-колко нереално й се струваше това,че тя пита.Днес бе изприказвала повече думи отколкото общо за две седмици.Хубав напредък.-С какво се занимаваш през свободното си време?Явно си имала доста-отбеляза французойката със спокоен глас.Не придвиди че това е болно място или по-точно завря това си притеснение някъде навътре в главата си.Обичаше да казва всичко,което мисли стига да не е прекалено лично за нея.Беше егоистка както винаги-дали някога щеше да се промени?!
    Christine Roune
    Christine Roune
    Ученик


    Брой мнения : 83
    Registration date : 01.02.2009

    Описание на героя
    Описание на героя:

    Пътят на предсказанията Empty Re: Пътят на предсказанията

    Писане by Christine Roune Чет Фев 19, 2009 8:02 am

    Кристин се засмя.
    -Хобита ... хм. Ами болезнено любопитна съм и обичам да се задявам с момчета. Тези броят ли се? - разсмя се отново. Анди също се усмихна.
    -Ами, да, предполагам, че точно тези неща могат да се сметнат за нещо, което може да ти запълва свободното време.
    -Хаха, особено второто, получава се доста приятно изживяване. - нов смях от страна на Кристин. Беше се развеселила изведнъж. Мислеше, че тук щеше да й хареса. - Е, обичам да уча нови неща, както казах, любопитна съм. Хоби ми е и да си развивам таланта, да го изпробвам върху различни хора, да видя как думите ми действат на чувствата им. Понякога използвам хората като "опитни зайчета", но после винаги се извинявам, защото накрая винаги ми се сърдят - Кристин се разсмя, след което замръзна. Осъзна какво точно е казала и че е разкрила повече в тези две-три изречения, отколкото възнамеряваше. Но после се замисли - е, Андромеда й беше казала, че е метаморфмаг, защо и тя да не й каже своя талант? Звучеше ... честно. Да, гледано от тази страна, определено нямаше проблем. Но от практична гледна точка ... Тя нямаше намерение да разкрива таланта си на никой тук, освен ако не се сближаха много, за да може да се довери, че няма да кажат на никого. Той все пак бе нейното най-голямо предимство. Не, че ако хората знаеха за него, можеха да се предпазят или да отреагират по някакъв начин, но все пак ...
    -Съжалявам, че млъкнах така - каза Крис накрая - Ще ми направиш ли услуга? Не казвай на никого, моля те.
    Андромеда
    Андромеда
    Ученик


    Брой мнения : 543
    Age : 30
    Раса : Магьосник
    Registration date : 10.09.2008

    Описание на героя
    Описание на героя:

    Пътят на предсказанията Empty Re: Пътят на предсказанията

    Писане by Андромеда Чет Фев 19, 2009 12:56 pm

    Анди се усмихна леко на нейното замръзване.Доста от учениците й споделяха неща,които не трябваше.Не знаеше защо е така,не правеше нищо особено,даже понякога се държеше прекалено студено.
    -Не се безпокой,няма такава опасност.Честно казано преди днес бях продумала едва двайсетина думи от около две седмици.
    -Обещай!-помоли Кристин.Не че тази дума беше нещо важно,не че значеше нещо голямо...
    -Добре,обещавам,никой няма да разбере това от мен-усмихна се леко Анди.Беше спокойна и дори несамотна.Може би не бе свикнала разговорите й да са толкова дълги,от отдавна не бе говорила толкова.
    -Благодаря-отвърна Крис и бързо смени темата-А ти?Какво правиш през свободното си време?
    -Това е обширна тема,винаги намирам какво да правя.Обичам да свиря,но в такива моменти наистина не препоръчвам на никой да ме притеснява.В стаята ми си купх пиано и цигулка.Два прекрасни инструмента.Там е най-сигурно,че ще съм сама.Обичам да чета,но не "празни" книги,предпочитам за магия,нещо,което ще ме научи на някоя и друга сила или ще ми даде посоки в това,което умея.Оичам да се разхождам,плувам...Но най-честото ми занимание е мислене.Дори когато говоря мисля за нещо странично.Вече ми мина интереса да се променям пред огледалото и да се наслаждавам на себе си-омръзна ми-тя се усмихна-Сигурно доста дълго ще изкарам с тази външност.
    -Сигурно е хубаво да можеш да се променяш...
    -По принцип-да,но понякога околните ги дразни.Като се разделим мога да се променя и пак да се появя пред теб,мога да се представя за друг,мога да се представя за Карълайн...Това е моя талант,но не съм го изпозлвала,за да се представям за друг.Аз съм аз,не мога да променям характера си и няма да се държа като някой друг,въпреки че е възможно.
    -Мхм-кимна уж разбиращо Кристин-А какво мислиш?Щом рядко говориш с някого,какъв повод имаш?
    -Намира се,минали постъпки,писма,книги,обичам да премислям всичко.Да не кажа с всеки ден,но най-малко всеки месец,мога да извъртам нещата още повече и накрая намирам каквото желая или намирам решение...Искаш ли да отидем на друго място?-попита Анди. Тоя път нищо не й каза...Не видя нищо,нямаше смисъл да стои повече тук.
    -Къде?
    -Ще ти покажа един замък...
    Кристин кимна и двете тръгнаха към Замъка Ремулус.

    П.П.Ще пиша там първи пост Smile

    Sponsored content


    Пътят на предсказанията Empty Re: Пътят на предсказанията

    Писане by Sponsored content


      В момента е: Пет Апр 19, 2024 5:56 am