World of Magic

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Елате и се забавлявайте в този магически свят!


3 posters

    ІV

    Edward
    Edward
    Възрастен


    Брой мнения : 146
    Age : 34
    Раса : Човешка
    Registration date : 09.02.2009

    Описание на героя
    Описание на героя:

    ІV Empty Re: ІV

    Писане by Edward Нед Мар 08, 2009 1:18 pm

    Лейла Арчър трябваше да е в замъка, а аз трябваше да я посетя. Така се оказах в колесница №4, заедно с някаква руса жена. Не носех багаж със себе си, и без това нямах наамерение да оставам там дълго, не повече от час два. Наместих се удобно на празната седалка срещу гримиращата се жена.
    Беше хубава, но не като Калид. Фелис беше много по-красива.. Въпреки , че дори и над палтото се забелязваше стройната й фигура.Предвид това, че ще пътуваме заедно към училище, реших, че е добре поне да се запознаем, макар и тя да не даваше вид, че скоро ще остави спиралата и червилото.
    -Приятно ми е да се запознаем.. Аз съм Едуард. От скоро съм тук. - усмихнах се и зачаках някакъв отговор.
    Корнелия Каспрес
    Корнелия Каспрес
    Възрастен


    Брой мнения : 12
    Age : 41
    Registration date : 06.03.2009

    Описание на героя
    Описание на героя:

    ІV Empty Re: ІV

    Писане by Корнелия Каспрес Нед Мар 08, 2009 1:34 pm

    -Можехте първо да ме поздравите, нещо като "добър ден"! - троснато отвърна гримиращата се жена, без да си прави труда да го погледне. Беше се съсредоточила, радваше се на своята красота, на гладката си кожа, на нежните си и сочни устни, на неотразимата й усмивка и белите зъби...
    На мъжа определено не му стана никак приятно забеелжката, отправена му от госпожицата. Но тя все пак имаше право. Новодошлия се смяташе за истинси джентълмен, затова отново проговори:
    -Извинете ме, млада госпожо...
    -Госпожице! - побърза да го поправи блондинката.
    -Добър ден! Млада госпожице, може ли да ви попитам как се казвате?
    -Каспрес... Корнелия Каспрес! - чак тогава девйката насочи поглед към мъжа.
    "Какво име?!" си каза наум Едуарт... Не след дълго тя реши да го попита същия въпрос, какъвто той й бе задал, все пак и тя беше възпитана госпожица, въпреки сулховете които се носеха.
    -А вашете име е? - Корнелия попита събеседника си, със тънък и нежен глас .
    Nightmare Haits
    Nightmare Haits
    Ученик


    Брой мнения : 347
    Age : 28
    Раса : Нечистокръвна магьосница
    Registration date : 22.07.2008

    Описание на героя
    Описание на героя:

    ІV Empty Re: ІV

    Писане by Nightmare Haits Пон Мар 09, 2009 2:00 pm

    Внезапно в колесницата влезна и друго момиче.Беше висока около 1.75 и имаше черни изгарящи очи и тъмно-синя коса.(Very Happy)Тя кимна на присъстващите и се настани на една от свободните седалки.Забеляза погледите на Корнелия и Едуард и много мисли прехвръкнаха през ума й.Усмихна се самодоволно и леко гневно.После с мек,но достатъчно студен тон заговори:
    -Значи вие двамата..-нещо заседна в гърлото й - сте нещо повече от приятели?-предпазливо довърши Найт.Тогава една страшна мисъл започна да я гложди "Онзи ден го видях с Калид..А сега..дори не си струва..С Корнелия?!"-и Найт извърна леко глава,чакайки отговор.
    Edward
    Edward
    Възрастен


    Брой мнения : 146
    Age : 34
    Раса : Човешка
    Registration date : 09.02.2009

    Описание на героя
    Описание на героя:

    ІV Empty Re: ІV

    Писане by Edward Вто Мар 10, 2009 5:23 pm

    -О, Найт, моля те, не ме разсмивай. - отвърна Едуард с развеселен глас. - С тази госпожица, която стои пред нас, не сме никакви, та ние се запознахме преди секунда.
    Нейт извърна поглед към Едуард. Лека почуда се прокрадна в очите й за миг. Ед обаче я забеляза, не показа, че я е забелязал, просто лека усанка на усмивка се появи по лицето му. Имаше вид на женкар, ала това не значеше, че е такъв наистина, или че не се стараеше да го прикрива.
    -А колкото до вашия въпрос, госпожице Карпес, ако се бяхте заслушали в думите ми, а не само да ме критикувате, вече щяхте да го знаете. - после се изправи и отиде до прозореца. Загледа се в далечината. Навън започваше да вали. Можеше да чуе свистенето на вятъра покрай прозореца, дано скоро тръгнеха. Сякаш мислите му бяха чути от възрастния човек отвън и вратата се затръшна, крилатите коне изпърхаха и тръгнаха.
    Едуард побърза да седне. Огледа двете си спътнички и не му беше трудно да прецени, че този полет ще е доста .. интересен.
    Корнелия Каспрес
    Корнелия Каспрес
    Възрастен


    Брой мнения : 12
    Age : 41
    Registration date : 06.03.2009

    Описание на героя
    Описание на героя:

    ІV Empty Re: ІV

    Писане by Корнелия Каспрес Сря Мар 11, 2009 2:57 pm

    Корнелия все ще се гримирваше, когато полетяха във въздуха, и не обръщаше внимание на разговара между новодошлата и нахалният самовлюбен тип... Но докато си пудреше нослето, файтонът направи рязка промяна в курса и неподготвената жена си изтърва червилото. То се потърколи по пода и отиде чак до мъжът отсреща. Корнелия Каспрес започна да недоволства:
    -Нима и по пътищата насред облаците има дупки, които въздушните колесници трудно могат да превъзмогнат.
    -Може да е имало летящ орел, мъгла, друга колесница. - каза новопристигналата, която си беше сложила ръцете на устата, и явно се присмиваше на русокосата девойка.
    -Дай ми червилото! - каза Корнелия на Едуард.
    -Да, да... а вълшебната думичка?
    -Моля?! - отвърна Корнелия, която изглеждаше в пълно недоумение.
    -Ела и си го вземи... - предложи Найт.
    Блондинката измрънка нещо под носа си, и тръгна да лази по земята, след като си свали палтото. "Никой не се държи така със мен, та това е унизително!?!" си каза наум, след което се доближи до червилцето си. Изглеждаше невероятно в тази впита, секси рокличка. Когато се наведе, Едуарт не можа да отлепи очи от безкрайно дългите крака на Корнелия.
    -А ето го! - и с ръка се протегна да си вземе червилото, след което със грациозна походка, като на същинска газела, тръгна към своето място. През времето на взимането на червилото, тя успя да забележи очите на Едуарт, неговият поглед, които останаха в съзнанието й... бяха му хубави очите, но като че ли само това...
    След като си седна на мястото, Корнелия отново се зае със привършването на грима си...
    Edward
    Edward
    Възрастен


    Брой мнения : 146
    Age : 34
    Раса : Човешка
    Registration date : 09.02.2009

    Описание на героя
    Описание на героя:

    ІV Empty Re: ІV

    Писане by Edward Чет Мар 12, 2009 10:47 am

    Красиво тяло и глациозност. Това притежаваше Корнелия. Походката й като на млада гъзела още повече засили желанието на Едуард да впие острите си зъби във нежната й кожа и да изпие кръвтта й до последната капка. Очите му проблеснаха за миг, миг, който Найт ловко улови, сякаш само това бе чакала:
    -Сега не сте, но надали ще е така за дълго. - изхили се момичето.
    Корнелия се напрви, че не е чула и продължи да си пудри нослето. Едуард банто извърна поглед към ученичката и й се усмихна възможно най-безгрижно, колкото успя.
    -Ако до края на вечността остава малко време, сигурно, иначе - прехапа за момент език, каквото и да бе първото впечатление на мъжа за русокоската, то не бе правилно да я обижда, особено в нейно присъствие. - не мисля, че нещо може да се получи между мен и нея, дори и в чисто сексуален план..
    -Аха. - засмя се Найт, малко озадачена от този контраст на безгрижното изражение и сериозния тон на Ед.
    Настана кратко мълчание. Карпес добавяше нов пласт към и без това достатъчно многото грим по лицето си, Найт се бе загледала навън, през прозореца, също и Ед, който се стараеше да размие с дъжда мислите си за може би поредната жертва.
    Nightmare Haits
    Nightmare Haits
    Ученик


    Брой мнения : 347
    Age : 28
    Раса : Нечистокръвна магьосница
    Registration date : 22.07.2008

    Описание на героя
    Описание на героя:

    ІV Empty Re: ІV

    Писане by Nightmare Haits Чет Мар 12, 2009 12:47 pm

    Найт се бе загледала.Но странно чувство я глождеше от вътре-осещаше присъствието на още някого,и тово чувство бе истинско.Усещаше желанието на този някого за вкусването на жива и млада плът.Само-имаше един проблем.Найт си нямаше и напредстава кой/коя беше той/тя.Изведнъж усети погледа на Ед(надявам се мога така да ти наричам геройчето Very Happy )върху тялото на Корнелия.Той добре оглеждаше нежното вратле на момичето.Найт до някъде си помисли че чистокръвния вампир в колесницата е Еди(Very Happy) И зтова реши да попита съвсем небрежно.
    -Това,че съм ученичка,не означава че не притежавам сили,които ти притежаваш.-подметна Найт на събеседника си.
    Корнелия изгледа момичето странно.Вече бе приключила с нанасянето на грима и се бе заела да гледа обграждите я облаци.
    -Какво имаш предвид?-попита след няколкосекундно мълчание Едуард.
    -Виж,Ед.Това,че не приличам на..-Найт щеше каже нещо,за което в последствие щеше да съжалява.-такава каквато всъщнсот съм-преглътна.-всъщност наполовина-допълни Найти и се засмя.
    Корнелия погледна още по-странно събеседниците си.Тогава Найти се осъзна и допълни:
    -Елфида!-и се усмихна фалшиво на Едуард.
    Тогава...
    Edward
    Edward
    Възрастен


    Брой мнения : 146
    Age : 34
    Раса : Човешка
    Registration date : 09.02.2009

    Описание на героя
    Описание на героя:

    ІV Empty Re: ІV

    Писане by Edward Съб Мар 14, 2009 6:49 pm

    Корнелия продължи да си пудри носа. Липсващи богове, колко време още можеше да си оправя грима, не че беше съвършен, ама задоволлителен поне. Карпес бе пропуснала да си сложи палтото, така че дълбокото деколте разкриваше от части пишните й форми.. Погледа ми небрежно проследи извивката на плата - нормален мъж съм все пак.
    -Ефлида си ти, драга.. От далечни земи. Дете на Източните народи. - засмях се и открих леко заострените й уши.
    -А аз съм просто човек, надарен с много големи възможности, които усъвършенствам. - засмях се. Не лъжех, просто казвах само част от истината.
    -Може би, ще ми разкажеш нещо повече за себе си, Корнелия, за Найт вече зная доста - видяхме се и на бала.
    Nightmare Haits
    Nightmare Haits
    Ученик


    Брой мнения : 347
    Age : 28
    Раса : Нечистокръвна магьосница
    Registration date : 22.07.2008

    Описание на героя
    Описание на героя:

    ІV Empty Re: ІV

    Писане by Nightmare Haits Сря Мар 18, 2009 1:03 pm

    Найтмеър остана обидена.Едуард така я бе снишил,че се чувстваше по-ниска дори и от подземният свят.А на нея това й трябваше-съвсем малко.От всичко се палеше и трудно прощаваше.Тя разбираше,че Едуард лъже..И трябваше да бъде ужасно предпазлива с него.Не знаеше какво ще направи в следващия момент.Така Найт трябваше да заостри ушите си ,за да прилича на елфида.Но в крайна сметка сама си бе навлекла всичко това.Не знаеше защо,но изпитваше някакъв неприязън към Ед.Посочи съвсем леко с пръст ушите си и те отново придобиха нормалната си форма.Замисли се.Беше наполовина вампир,ала никога не бе използвала способностите си.Спомни си за Лариен,и как..нападна един елф-разбира се при самозащита.Ах как й липсваше Лариен!А може би с Ед щяха да си паснат перфектно?Незнаеше.Приятелката й бе зачезнала на някъде и Найт не я бе виждала от месеци.Момичето се разтресе и се завърна в колесницата.Корнелия гледаше облаците.Ед бе замислен.
    -Ед,Корнелия..-найт направи дълга пауза-Как сте?-усмихна се момичето.
    Тогава...

    Sponsored content


    ІV Empty Re: ІV

    Писане by Sponsored content


      В момента е: Чет Мар 28, 2024 11:36 am