World of Magic

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Елате и се забавлявайте в този магически свят!


2 posters

    Верандата

    Laila Archer
    Laila Archer
    Директор


    Брой мнения : 498
    Age : 32
    Раса : Човек
    Registration date : 02.06.2008

    Описание на героя
    Описание на героя:

    Верандата Empty Верандата

    Писане by Laila Archer Сря Юни 25, 2008 3:59 pm

    Верандата Porch
    На верандата имаше само една маса, това беше най-малкото помещение, където имаше масички, но пък се разкриваха най-живописните залези, от всяка друга застроена част в Шоколадовия свят.
    Christopher Pure
    Christopher Pure
    Възрастен


    Брой мнения : 27
    Age : 34
    Раса : Човешка
    Registration date : 19.04.2009

    Верандата Empty Re: Верандата

    Писане by Christopher Pure Вто Апр 28, 2009 7:41 pm

    Кристофър най-накрая беше открил коя е Селена Блекроуз - подвизаваше се под името на Лейла Арчър. Беше успял да я издири и покани на кафе. Странно, но вече се бяха запознали на бала, което донякъде улесняваше задачата му. Беше следобяд, жената се беше съгласила да пият по кафе и да обсъдят пристигането му.
    Пюъ се появи, масата, която беше избрал беше самостоятелна на верандата. В джоба му стоеше розичката на бащата на Селена. Не беше подходящо да обяснява за кого работи пред много хора, ако се наложеше.. Настани се удобно и зачака.
    Laila Archer
    Laila Archer
    Директор


    Брой мнения : 498
    Age : 32
    Раса : Човек
    Registration date : 02.06.2008

    Описание на героя
    Описание на героя:

    Верандата Empty Re: Верандата

    Писане by Laila Archer Сря Апр 29, 2009 1:57 pm

    Лейла беше получила странна покана за кафе от новопристигналия по тези земи мъж. Казваше се Кристофър и се бяха запознали на бала.
    "Дано да не иска да ме убие" - мислеше си тя напът към заведението. - "Защото, тогава ще ми се наложи аз него да умъртвя." - професионална деформация от години, в които бе работила като аврор.
    Влезе в заведението и се обърна към един от управителите да я упъти. Любезния господин й посочи вратата на верадната. Арчър тръгна натам, оглеждайки по пътя посетителите - бяха най-различни, от тийнеджърки обсъждащи най-пикантните ключи, през майки с деца, излезли малко през хубавия ден, дори и възрастни двойки, говорещи за политика и плетки. Не че толкова искаше да чуе, просто говореха високо. Видя стъклената врата, зад която, по думите на господина, трябваше да е крайната й цел. Огледа се в огледалната повърхност - изглеждаше чудесно - тъмно лилав панталон, набран около глезените, не много високи обувки, чанта в тон с тях и жълта блуза, с дълги ръкави. Косата й сега беше права, в тъмни нюанси, за разлика от винено червената къдрава фризюра от бала. Усмихна се и отнори вратата.
    С изненада откри, че там има само една маса. Зачуди се какво ли става тук. Явно Крис се беше разсеял, защото като чу вратата да щраква моментално се обърна натам.
    -Добър ден, г-н Пюъ. - поздрави Лейла.
    Christopher Pure
    Christopher Pure
    Възрастен


    Брой мнения : 27
    Age : 34
    Раса : Човешка
    Registration date : 19.04.2009

    Верандата Empty Re: Верандата

    Писане by Christopher Pure Вто Юни 09, 2009 5:50 pm

    -Здравейте, госпожице Арчър. - отвърна любезно Кристофър и се усмихна чаровно. - Надявам се, не съм ви притеснил с избора на маса. - продължи той, усещайки лекото напрежение у жената.
    -Може би не е сред най-уместните. - кимна тя отсечено. После извърна поглед към прозорците.
    Мъжът помълча известно време - беше доста директна, можеше просто да се усмихне на въпроса му. Блекроуз не ме беше споменавал за това качество на Селена. Може би щеше да ме у по-лесно, с изпълнението на задачата вече.
    Тишината, настанила се на верандата, бе разкъсана от скърцането на стъклената врата. И двата извърнаха погледи натам - жена на средна възраст с униформа на сервитьорка изпълни очертанията на портала.
    -Готови ли сте с поръчката? - попита тя с благ тон.
    Кристофър погледна към Лейла, която без да се поколебае отговори:
    -Мокачино с повече пяна.
    -Експресо и минерална вода. - продължи мъжа. - Това е.
    Сервитьорката кимна и излезе от помощението. Крис я изпрати с поглед, после отново се върна към разговора. Припомни си набързо какво си бяха казали до тук. Не беше много.
    -Госпожице Арчър, радвам се, че приехте поканата ми. - започна той отново, сякаш току що беше пристигнала.
    -Благодаря за поканата. - усмихна се жената. - Но не мога да скрия любопитството си, защо съм тук. - довърши тя с почти делови тон.
    -Надявах се, че ще разведете наоколо и запознаете с останалите. Като директори на Лиен, би трябвало вие и Лейн да познавате всички най-добре.
    -А защо не тя? - не се поколеба да попита Лейла.
    Все още Крис долавяше притеснението й и дори леко неудобство.
    -Лични предпочитания. - засмя се той. - Е, ще ми разкажете ли повече за това място? - полюбопитства той.

    Sponsored content


    Верандата Empty Re: Верандата

    Писане by Sponsored content

      Similar topics

      -

      В момента е: Нед Апр 28, 2024 9:54 pm