World of Magic

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Елате и се забавлявайте в този магически свят!


+7
Calid Felis
Девиън Хелман
Nightmare Haits
Laila Archer
Bella Trinity
Moarain Jones
Jennifer Lain
11 posters

    Разпределението на възрастните

    Jennifer Lain
    Jennifer Lain
    Директор


    Брой мнения : 426
    Раса : Човек
    Registration date : 02.06.2008

    Описание на героя
    Описание на героя:

    Разпределението на възрастните Empty Разпределението на възрастните

    Писане by Jennifer Lain Пет Юни 06, 2008 12:11 pm

    В тази тема пишете пост, в който пишете къде предпочитате да бъдете разпределен, тоест пишете някакъв спомен от разпределението ви като ученици в училището, заедно с името на дома, в който желаете да сте, но най-важното - който отговаря на героя ви и неговия характер. Това е абсолютно задължително за всички възрастни. След като го направите, специалните места, предназначени само за дома, ще ви бъдат разкрити.
    Moarain Jones
    Moarain Jones
    Учител


    Брой мнения : 98
    Age : 30
    Раса : Човек, чистокръвна
    Registration date : 08.08.2008

    Описание на героя
    Описание на героя:

    Разпределението на възрастните Empty Re: Разпределението на възрастните

    Писане by Moarain Jones Пет Авг 08, 2008 7:08 pm

    Моарейн си спомняше как бе преминало разпределението й, когато за първи път стъпи в това училище.
    Бе влязла в празна стая, единствените мебели в която, бяха огледалата по стените. Когато седна на стола, тя бе на 14 години и спомени от детството й изплуваха в главата.
    "-Моарейн! Спри да се цупиш и учи!
    Четиригодишно момиченце върхо едно бюро и размахваше магическа пръчка, но не изглеждаше особено доволно.
    -Не искам да измъчвам повече! Искам да си играя!
    -Не може! Докато не усвоиш проклятието "Круциатус", няма да си играеш! - учителката й стоеше и я гледаше със свирепо изражение, очаквайки ученичката й да продължи да се упражнява върхо малкото коте, което измъчваха в момента.
    Нещо се счупи в душата на Моарейн в този момент. В очите й лумнаха пламъци, тя вдихна пръчката и със студен, съвсем непривичен за малко момиченце глас изрече:
    -Круцио!
    Писъците на учителката й огласиха цялото имение, след което Моарейн напусна стаята с празен поглед и вместо да отиде да си играе, тя се прибра в стаята си и взе книга, след което сричайки зачете."

    След този спомен, на Моарейн й бе съобщено, че домът й е Блекроуз. Когато бе в трети курс, тя разбра, че много малко ученици са били разпределяни след само един спомен.
    Моарейн сега превърташе спомена от разпределението в главата си, но не изпитваше никакво чувство. Единственото чувство, което се появи, бе при припомнянето на учителката й - тогава изпита омраза. Нищо друго.

    Jennifer Lain
    Jennifer Lain
    Директор


    Брой мнения : 426
    Раса : Човек
    Registration date : 02.06.2008

    Описание на героя
    Описание на героя:

    Разпределението на възрастните Empty Re: Разпределението на възрастните

    Писане by Jennifer Lain Съб Авг 09, 2008 3:31 pm

    Абсолютно правилен избор. Браво Pease
    Bella Trinity
    Bella Trinity
    Възрастен


    Брой мнения : 48
    Раса : Магьосница
    Registration date : 01.09.2008

    Описание на героя
    Описание на героя:

    Разпределението на възрастните Empty Re: Разпределението на възрастните

    Писане by Bella Trinity Вто Сеп 02, 2008 7:11 am

    Разпределението й бе станало преди 5 години - когато бе на 14,но Бела сякаш все още виждаше пред себе си малкото столче и огледалата. И отново видя спомена,благодарение на който я разпределиха.

    '' - Хайде,Бела,всяка черна магьосница трябва да може да призовава демони ...
    - Първо,не съм черна магьосница и второ, не искам да призовавам тъпи демони ! - Сопна се 9-годишното момиче и гневно затвори старата книга.
    - А какво си тогава ? Бяла ли ? Ами отивай на страната на онези глупаци тогава ! - Майка й също започваше да се изнервя.
    - Защо пък трябва да съм бяла или черна ? Писна ми ! - Заяви Тринити и затвори вратата след себе си. Преди да се отдалечи чу думи от рода на 'срам','черна магия' и 'Блекроуз'. Бела въздъхна и излезе извън голямата къща. Точно до нея имаше гора и там смяташе да отиде момичето. Повървя и спря чак,когато стигна малка полянка,усеяна с красиви лунни цветя. Седна на един паднал дънер и се замисли. По едно време нещо я разкоцентрира. Сякаш малка космата топчица беше седнала до краката й.
    - Радвам се поне,че ти си тук - Погали главата на кафявото вълче. Рязко стана. Искаше й да забрави за всичко и знаеше точно кой ще помогне. - Да отидем при останалите от глутницата. - Предложи и тръгна към дебрите на гората,а вълчето припна след нея. Прибра се почти посреднощ,цялата в кал от играта с вълците. Скандалът,който се вдигна не бе от най-малките.
    След този спомен Валари бе разпределена в Редфлейм. Това определено не се понрави на майка й,но нямаше какво да направи,освен да се примири с истинската същност на дъщеря си. ''

    Бела се усети и всичко - огледалата,столчето изчезнаха. 'Прекалявам със спомените' помисли си тъжно.
    Laila Archer
    Laila Archer
    Директор


    Брой мнения : 498
    Age : 32
    Раса : Човек
    Registration date : 02.06.2008

    Описание на героя
    Описание на героя:

    Разпределението на възрастните Empty Re: Разпределението на възрастните

    Писане by Laila Archer Вто Сеп 02, 2008 7:26 am

    Редфлейм е твоят дом! Поздравления! Разпределението на възрастните 990216
    Nightmare Haits
    Nightmare Haits
    Ученик


    Брой мнения : 347
    Age : 28
    Раса : Нечистокръвна магьосница
    Registration date : 22.07.2008

    Описание на героя
    Описание на героя:

    Разпределението на възрастните Empty Re: Разпределението на възрастните

    Писане by Nightmare Haits Пон Окт 06, 2008 7:06 am

    Лейвъри се мотаеше и незнаеш какво да прави,когато забеляза мрачна врата,и се сети какво може би се крие вътре и влезна.Когато картините се разкриха пред нея тя леко се усмихна.Беше си припомнила всичко-от до.За първи път влезе тук,когато бе на 12.
    Беше най-малката в училището и много се притесняваше за разпределението си.Тогава съзря стол,от аристократичен призход и реши да седне.Незнаеше,как но мислите й изведнъж изчезнаха и в главата й останаха само спомени:
    "Лейвъри,скъпа моля те,опитай се."-кънтеше гласът на майка й Ера.Малкото момиче седеше и отказваше да тренира своите умения.Беше скръстила ръце,с пръчка в ръка и гледаше замечтано на двора сестра си- Стейнърт,която играеше на двора безгрижно."-Няма да започенеш да тренираш и нея когато стане на 5,нали?"-Лейвъри внезапно се извъртя и насочи винителен поглед към майка си."Как можа ??Бях само на 5.На 5.Дори не знаех какво е черно изкуство."-Лейвъри захвърли пръчката си и се насочи към вратата,след което я тресна.
    следва продължение...съжалявам нямам време...


    Последната промяна е направена от NiGhTmArE на Пон Окт 06, 2008 11:33 am; мнението е било променяно общо 1 път
    Jennifer Lain
    Jennifer Lain
    Директор


    Брой мнения : 426
    Раса : Човек
    Registration date : 02.06.2008

    Описание на героя
    Описание на героя:

    Разпределението на възрастните Empty Re: Разпределението на възрастните

    Писане by Jennifer Lain Пон Окт 06, 2008 11:11 am

    Блекроуз!
    ПС. Браво, и двете в един дом хД
    Девиън Хелман
    Девиън Хелман
    Ученик


    Брой мнения : 18
    Age : 34
    Раса : Човек
    Registration date : 16.02.2009

    Описание на героя
    Описание на героя:

    Разпределението на възрастните Empty Re: Разпределението на възрастните

    Писане by Девиън Хелман Пон Фев 16, 2009 5:22 pm

    Спомена са разпределението на Девиън все още беше пресен в главата му.Всякак беше вчера когато това се случи.
    Беше студен януарски ден преди повече от десет години.Малкия Девиън седеше пред камината седнал на едно голямо кресло.Изведнъж вратата се отвори и там влязоха майка му един възрастен мъж.Той имаше зелени като и дълга права бяла коса навита на опашка.Беше слаб,но изключително елегантен за годините си.В дясната си ръка той носеше една продълговата правоъгълна кутийка.
    - Е Девиън момента най-сетне на стъпи! - рече въодушевено майка му и грациозно седна на една пухеста табуретка като кръстоса крака и постави ръце в скута си.
    Малкото момче се беше загледало в буйния огън чак сега разбра,че някой е влязъл в стаята.
    Възрастния магьосник постави кутийката на една малка масичка и я отвори.От там той внимателно извади една магическа пръчка.Но не каква да е а доста стара пръчка.Той бавно се приближи до малкото момче и клекна пред него като загледа с голяма доза любопитство.
    - Млади ми момко....готов ли си да поемеш в ръце пръчката на съдбата?
    Момченцето примигна невинно,но все пак кимна като пулса му се учести сто кратно.Дясната му ръка трепереше докато поемеше древната магическа пръчка от тайнствения господин.Блесна червена светлина от върха и точно тогава стаята така се озари със светлина,че човек можеше да усети магията да витае из въздуха.
    - Много добре! - изръкопляска стареца като внимателно взе отново пръчката в ръце и отиде да я прибере в кутийката.
    Майка му стана от табуретката и погали сина си по главата.Беше особено горда с него.
    - Нека ви изпратя г-н Грегорович!Съпруга ми ще си дойде всеки момент.
    Двамата възрастни бавно се изнизаха от стаята оставайки малкото момче само.А то се усмихваше замечтано с поглед към огъня в камината.
    Laila Archer
    Laila Archer
    Директор


    Брой мнения : 498
    Age : 32
    Раса : Човек
    Registration date : 02.06.2008

    Описание на героя
    Описание на героя:

    Разпределението на възрастните Empty Re: Разпределението на възрастните

    Писане by Laila Archer Пон Фев 16, 2009 6:15 pm

    Редфлейм те приветства! Поздравления!
    Calid Felis
    Calid Felis
    Възрастен


    Брой мнения : 57
    Age : 31
    Registration date : 18.02.2009

    Описание на героя
    Описание на героя:

    Разпределението на възрастните Empty Re: Разпределението на възрастните

    Писане by Calid Felis Съб Фев 21, 2009 10:35 am

    Калид крачеше из пустите коридори на замъка, потънала в спомени от преди няколко години.
    Денят бе толкова снежен, колкото днешния, но с тази разлика, че тя беше на 14 и далеч по-неориентирана.
    Беше влязла в залата и споменът просто бе изникнал в главата й.

    - Кали! Кали! Спри, по дяволите. Не мога да си поема въздух.
    -Не! Не, хайде, ела.. ела Том! Искам да видя залеза.
    -Казвам ти, ще си изпатим, Кал. Знаеш, че ни е забранено да се качваме там.
    -Голям страхливец си, Томас Лонг-изсмя се момичето и хукна отново по стълбите.
    Хлапакът нямаше голям избор, затова последва приятелката си нови 20 етажа по-нагоре.
    Двамата се познаваха откакто се помнеха. Бяха съседи и живееха в едни от онези изкуствено създадени градчета, където тревата е винаги зелена, всичко е чисто, а хората правят това, което трябва да се прави и нищо друго. Естествено фактът, че тя самата живееше с брат си в един от двустайните апартаменти на огромните небостъргачи, правеше влизането й в затвореното общество сложна задача, с която обаче Фелис геройски се справяше.
    Освен когато не чупеше нещо. Или не се караше с някого. Или не нарушаваше правилата. Както сега...Имаше изрично правило, че никой не трябва да стъпва на покривите поради... съображения за сигурност. Всички сгради бяха високи... и всички дървета...
    -Искам да видя небето, Том.. искам да видя слънцето.. Звездите...
    Беше мечтателка. След училище се криеше в някоя празна стая, за да пише на спокойствие.
    -Почти стигнахме, Том. Още малко.
    -Ако ни хванат.. и ни изхвърлят... няма да ти позволя да работиш нито минута, Кал.
    -Звучи много страшно-засмя се Калид и изкачи последните няколко стъпала.
    Томас я последва и двамата почувстваха приятния, непознат за тях полъх на вятъра. Бе късен следобед и слънцето вече се скриваше зад хоризонта, обсипвайки небето с палитра от цветове.
    -Колко е красиво- прошедна Фелис, загледана в небосвода.
    -Искаш да кажеш, че бихме целия този път заради някакво глупаво слънце.. наистина??
    -Том! Винаги разваляш всичко - изръмжа момичето и по подгони.
    Без да усетят, двамата се приближиха прекалено много до ръба и .. крака на Лонг се подхлъзна. След около секунда момчето вече висеше от петдесетия етаж на огромната сграда.
    -Кали... помогни ми.. моля те!
    Естествено, че щеше да му помогне. Не си беше и помисляла да го остави така. Особено след като тя го набърка в цялата тази каша.
    Затича се и го сграбчи за китката няколко секунди преди да се е пуснал.
    -Хайде, Том.. сега ще те издърпам..
    -Не мисля, че ще можеш....
    -Значи мисленето е е силната ти страна..- усмихна се кисело кафявокоската и измъкна пръчката си с другата ръка.
    "Уингардиум левиоса!"
    И... приятелят й беше в безопасност.
    -Как.. как го направи.... ??
    -Ами аз..
    -Хей! Какво правите тук!
    Охраната. Чудесно. Само това им трябваше.
    -Аз.. аз съм виновен, сър. Доведох приятелката си тук, за да й покажа залеза..
    -Нима?..
    -Не. Господине, той лъже. Можете да го видите по очите му. Аз бях тази, която искаше да се качи, но се подхлъзнах на парапета и щях да падна, ако Томас Лонг не се бе качил навреме. Той ми спаси живота.
    -Е, в такъв случай, малката, ще последват сериозни наказания. Тръгвай с мен.
    -Секунда.
    Фелис се обърна към Том и прошепна:
    -Благодаря. За всичко. Ти си страхотен приятел.

    И след това..животът й се бе променил.
    Доста по-голямата и не особено по-зрялата Калид въздъхна и продължи напред по коридора.


    Jennifer Lain
    Jennifer Lain
    Директор


    Брой мнения : 426
    Раса : Човек
    Registration date : 02.06.2008

    Описание на героя
    Описание на героя:

    Разпределението на възрастните Empty Re: Разпределението на възрастните

    Писане by Jennifer Lain Съб Фев 21, 2009 12:10 pm

    Редфлейм! Браво Cheer 2
    Корнелия Каспрес
    Корнелия Каспрес
    Възрастен


    Брой мнения : 12
    Age : 41
    Registration date : 06.03.2009

    Описание на героя
    Описание на героя:

    Разпределението на възрастните Empty Re: Разпределението на възрастните

    Писане by Корнелия Каспрес Пет Мар 06, 2009 9:53 pm

    Корнелия затвори очи и пред полезрението й изникна спомена, когато за първи път бе обладана. Самото "обладаване" беше насила, но все пак Корнелия не се протевеше, не поне през цяото време. Помнеше точно този първи път, следващите не бяха важни. Спомни си как проплака истински, как се чувстваше безпомощна. От тогава насам промяната в нея е огромна...
    Laila Archer
    Laila Archer
    Директор


    Брой мнения : 498
    Age : 32
    Раса : Човек
    Registration date : 02.06.2008

    Описание на героя
    Описание на героя:

    Разпределението на възрастните Empty Re: Разпределението на възрастните

    Писане by Laila Archer Пет Мар 06, 2009 9:57 pm

    Грийнсторм.
    Thomas Bellator
    Thomas Bellator
    Възрастен


    Брой мнения : 13
    Age : 29
    Раса : Човек, с примес от животинска кръв
    Registration date : 10.04.2009

    Описание на героя
    Описание на героя:

    Разпределението на възрастните Empty Re: Разпределението на възрастните

    Писане by Thomas Bellator Съб Апр 11, 2009 9:53 am

    Вървях по коридора, по същия път, както преди години. Оттогава бе минало много време, но спомените бяха пресни.
    Това бе хем дарба, хем проклятие. Нищо не ми се губеше, дори пианските нощи. Животинското в мен пазеше всичко, дори и аз самия да не го исках. Опитвах се да блокирам някой спомени, но в крайна сметка всичко изплуваше обратно на повърхността, завръщаше се и влияеше все по-голяма част от мен.
    Ето защо бях сменил мястото, веднага щом приключих с племенниците си, или братовчедите, така и не разбрах какви ми се водят. Не можех да се застоявам на онова място, мястото на моето детство. Не бе в природата ми да стоя някъде, на място, което можех да наричам свой дом. По-приятно бе да съм на непозната територия, която можех да изследвам и да очаквам всичко от нея, без да съм сигурен какво ще се случи.
    Не желаех сигурност. Търсех нещо друго. Някой биха го нарекли приключение. А аз го наричам вътрешна цялост. За да съм изпълнен с покой ми трябваше нещо, което да го нарушава непрестанно. Не знаех защо се чувствам така, но и не негодувах.
    И въпреки нежеланието ми да се задържам на едно място, ми бе харесало да обучавам племенниците си. Чувствах се странно горд с тях, с това, което бяха постигнали. И със себе си, че ги бях открил навреме. Надявах се и чичо ми, и родителите ми да се гордеят с мен някъде.
    Мълчаливо се измъкнах от коридора, който ми навяваше такива мисли. Бях си купил къща наблизо, но със сигурност щях да избягвам да я наричам свой дом. Исках да се задържа тук за по-дълго.
    Laila Archer
    Laila Archer
    Директор


    Брой мнения : 498
    Age : 32
    Раса : Човек
    Registration date : 02.06.2008

    Описание на героя
    Описание на героя:

    Разпределението на възрастните Empty Re: Разпределението на възрастните

    Писане by Laila Archer Съб Апр 11, 2009 10:05 am

    Редфлейм те приветства! Поздравления!
    Тами Кинсъл
    Тами Кинсъл
    Възрастен


    Брой мнения : 8
    Age : 33
    Registration date : 16.04.2009

    Описание на героя
    Описание на героя:

    Разпределението на възрастните Empty Re: Разпределението на възрастните

    Писане by Тами Кинсъл Съб Апр 18, 2009 4:26 pm

    Тами влезе и веднага спомните сякаш цъфнаха в главата й...
    Беше хубав ден, а Тами днес навършваше 14 години. Тя обичаше животните и всичко живо, без враговете й. Изведнъж нейни приятели й казаха, че котка е попаднала в голяма беда - заклещила се е във вагон на влака, който след 15 мин. тръгва. Тами се разтревожи много... точно в този момент обаче тя беше извикана да се прибира, за да й каже нещо важно, което ще промени целия й живот, но момичето не искаше и да чуе и се затича към близката гара, за да спаси котето. Когато стигнаха при вагона котето се чуваше... виждаше се сама опашката му, която висеше надолу... Кинсъл никога нямаше да сбърка тази опашка на сиви и бели пръстенчета с "S" - образна черна шарка на върха... Това беше неината любима котка - Клара. Тами пипна опашчето, то не беше никак студено... Животинчето можеше и да е получило слънчев удар. 13-годишното момиче се изплаши... С риск за собствения си живот положи глава на релсите, за да погледне нагоре и да измъкне изплашеното животинче. Малкото писанче продължаваше да издава един и същи звук - сърцерадздирателно мяукане, което наистина раздираше сърцето на Тами. Тя докосна част от вагона с едната си ръка, а с другата се опита да издърпа котето. Тогава котето изчезна от ръката й, но то не бе избягало, а се бе преместило на тротоара... Тами се учуди как. След това тя реши да попита мъдрата си майка. Грабна Клара и тръгна към дома си. Прибра се, изми си ръцете и отиде при майка си с котето в ръце. Тя започна:
    - Мамо, съжалявам, че не се прибрах, просто приятели ми казаха, че Клара е в беда...
    - Беше заклещена и ти я измъкна... - каза майка й.
    - Откъде знаеш? Кой ти каза?
    - Никой! Аз го разбрах!
    - Как? И имам още един друг въпрос...
    - Какъв? Как се прехвърли на тротоара ли?
    - Да! - каза Тами.
    - Е, сега ще ти кажа всичко. Ти днес ставаш на 14... ти си вълшебница... и ти ще избереш каква да си... добра или лоша...
    - Преди не бях ли? - прекъсна я любопитно Тамс.
    - Беше, и аз съм... и всичките ти близки... при момичетата и момчетата от твоя вид вълшебници магията не може да бъде използвана до 14-годишна възраст. Със силата, която си използвала сега ти можеш да местиш предмети с ума си. Я ми кажи за какво си мислеше, когато се опита да издърпаш Клара?
    - Че искам да отиде на тротоара и да я гушна отново... - каза притеснено и едновременно радостно Тамс.
    - Точно така! И си успяла! - усмихна се майка й.
    Laila Archer
    Laila Archer
    Директор


    Брой мнения : 498
    Age : 32
    Раса : Човек
    Registration date : 02.06.2008

    Описание на героя
    Описание на героя:

    Разпределението на възрастните Empty Re: Разпределението на възрастните

    Писане by Laila Archer Съб Апр 18, 2009 5:29 pm

    Редфлейм те приветства, поздравления!
    Christopher Pure
    Christopher Pure
    Възрастен


    Брой мнения : 27
    Age : 34
    Раса : Човешка
    Registration date : 19.04.2009

    Разпределението на възрастните Empty Re: Разпределението на възрастните

    Писане by Christopher Pure Пон Апр 20, 2009 11:28 am

    -Няма да посмееш.
    -Да бе да. - засмя се Кристофър.
    Двете момчета стояха в стая с голямо огледало, Кристофър държеше игла , близо до ухото си, а Фобос - обеца от бяло злато под фолмата на "P" .
    -Страх те е. - отвърна Фобос.
    Крис заби иглата надълбоко в ухото си и стисна очи. Болката беше силна. След секунди се засмя.
    -Дай ми обецата.
    Фобос му я даде поорно, а Кристофър си я сложи. Отиваше му, на светлата .кожа. После нагласи косата си, така че да я скрие.
    -Забранено е и боли малко, ама си струва. - ухили се накрая.
    Jennifer Lain
    Jennifer Lain
    Директор


    Брой мнения : 426
    Раса : Човек
    Registration date : 02.06.2008

    Описание на героя
    Описание на героя:

    Разпределението на възрастните Empty Re: Разпределението на възрастните

    Писане by Jennifer Lain Пон Апр 20, 2009 11:41 am

    Блекроуз. Честито хД!

    Sponsored content


    Разпределението на възрастните Empty Re: Разпределението на възрастните

    Писане by Sponsored content

      Similar topics

      -

      В момента е: Пет Апр 26, 2024 7:15 pm