World of Magic

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Елате и се забавлявайте в този магически свят!


5 posters

    Първата Колесница - Кейти, Карълайн, Оугустина, Кейдън

    Кейти
    Кейти
    Ученик


    Брой мнения : 4
    Registration date : 17.06.2008

    Описание на героя
    Описание на героя:

    Първата Колесница - Кейти, Карълайн, Оугустина, Кейдън Empty Re: Първата Колесница - Кейти, Карълайн, Оугустина, Кейдън

    Писане by Кейти Вто Юни 17, 2008 10:47 am

    Кейти бързаше към колесницата с големия си куфар,уж омагьосан да е по-лек.Когато влезе,забеляза,че бе първата.Остави куфара в краката си и зачака други ученици. Smile
    Карълайн Грейв
    Карълайн Грейв
    Ученик


    Брой мнения : 207
    Раса : Човек, чистокръвна
    Registration date : 15.06.2008

    Описание на героя
    Описание на героя:

    Първата Колесница - Кейти, Карълайн, Оугустина, Кейдън Empty Re: Първата Колесница - Кейти, Карълайн, Оугустина, Кейдън

    Писане by Карълайн Грейв Вто Юни 17, 2008 11:04 am

    Скоро след това Карълайн също влезе, носеща лекия багаж, който си бе приготвила. Когато се огледа забеляза, че едно момиче седи и я гледа.
    -Здравей - поздрави Карълайн - Името ми е Карълайн Грейв, можеш да ми викаш Кери.
    -Приятно ми е. - обърна се момичето към нея - Аз съм Кейти Холмс.
    Карълайн се настани на седалката срещу нея и я попита:
    -Е, Кейти, каква е историята ти?


    Последната промяна е направена от Карълайн Грейв на Сря Юни 18, 2008 8:15 am; мнението е било променяно общо 1 път
    Кейти
    Кейти
    Ученик


    Брой мнения : 4
    Registration date : 17.06.2008

    Описание на героя
    Описание на героя:

    Първата Колесница - Кейти, Карълайн, Оугустина, Кейдън Empty Re: Първата Колесница - Кейти, Карълайн, Оугустина, Кейдън

    Писане by Кейти Вто Юни 17, 2008 11:30 am

    -Идвам от Хюстън.Там съм родена и родителите ми са там.Сестра ми учи в Германия.Нашите решиха,че тук обученито е много добро и предложиха да се запиша.Не отказах,харесва ми. Smile -Ти откъде си?Разкажи нещо за теб. ;)
    Augustina
    Augustina
    Ученик


    Брой мнения : 78
    Age : 29
    Раса : нечистокръвна
    Registration date : 15.06.2008

    Описание на героя
    Описание на героя:

    Първата Колесница - Кейти, Карълайн, Оугустина, Кейдън Empty Re: Първата Колесница - Кейти, Карълайн, Оугустина, Кейдън

    Писане by Augustina Сря Юни 18, 2008 7:20 am

    Оугъстина се приготви за пътуването и отиде при колесницата.Тя се качи и тихо прошепна'Здравейте!" на седящите в колесницата ученици.


    Последната промяна е направена от Augustina на Пон Фев 23, 2009 5:54 pm; мнението е било променяно общо 1 път
    Карълайн Грейв
    Карълайн Грейв
    Ученик


    Брой мнения : 207
    Раса : Човек, чистокръвна
    Registration date : 15.06.2008

    Описание на героя
    Описание на героя:

    Първата Колесница - Кейти, Карълайн, Оугустина, Кейдън Empty Re: Първата Колесница - Кейти, Карълайн, Оугустина, Кейдън

    Писане by Карълайн Грейв Сря Юни 18, 2008 8:12 am

    Момичетата прекъснаха за момент разговора си и погледнаха към момичето, което влезе току-що в тяхната колесница. Тя бе висока, с тъмни очи и червена коса. Карълайн й се усмихна и й подаде ръката си:
    -Аз съм Карълайн, приятно ми е.
    -Оугостина. - отвърна момичето и й се усмихна.
    -Е, скоро колесницата ще е пълна и ще можем да потеглим, надявам се - въздъхна Карълайн - Според мен ще изкараме една чудесна учебна година. Вие не смятате ли така? - попита тя другите две момичета
    Augustina
    Augustina
    Ученик


    Брой мнения : 78
    Age : 29
    Раса : нечистокръвна
    Registration date : 15.06.2008

    Описание на героя
    Описание на героя:

    Първата Колесница - Кейти, Карълайн, Оугустина, Кейдън Empty Re: Първата Колесница - Кейти, Карълайн, Оугустина, Кейдън

    Писане by Augustina Сря Юни 18, 2008 8:20 am

    Оугъстина кимна в знак за съгласие.Тя беше много щастлива,че ще си намери добри приятели и ще научи много неща.Тя каза:
    -Нямам търпение да разгледам всички стаи в училището.


    Последната промяна е направена от Augustina на Пон Фев 23, 2009 5:55 pm; мнението е било променяно общо 1 път
    Kaden Shou
    Kaden Shou
    Ученик


    Брой мнения : 110
    Age : 36
    Registration date : 15.06.2008

    Описание на героя
    Описание на героя:

    Първата Колесница - Кейти, Карълайн, Оугустина, Кейдън Empty Re: Първата Колесница - Кейти, Карълайн, Оугустина, Кейдън

    Писане by Kaden Shou Чет Юни 19, 2008 12:05 am

    -Хм!-дочуха момичетата и се обърнаха, за да видят една глава, подаваща се от притворената врата. Кейдън всъщност искаше да каже "Хм, значи няма да си обикалям сам", но само с "Хм!" си остана, след като усети погледите, насочени към него.
    Момчето изглеждаше така сякаш се беше търкаляло под колелетата на колесницата досега-такова впечатление и направи-кой да знае че това си беше обичайният му вид. Поизтърканите дънки и раздърпаната блуза (някога може би в бял цвят) обаче не правеха толкова силно впечатление, колкото разширените му в почуда очи, подаващи се изпод стърчащи кичури коса. Това изражение трая само няколко мига, но, както се оказа, те бяха достатъчни.
    Забравили за присъствието му (тъй като момчето не каза нищо повече), момичетата се стреснаха когато зазвуча тропота от вратата-Кей се бореше да вкара куфара си без да я подпре и тя упорито се блъскаше в дисагите му докато той се опитваше да ги издърпа вътре. Кейдън се смути като осъзна, че отново го наблюдават и побърза в заниманието си. След това се просна до прозореца и закова празен от съдържание поглед някъде навън.
    Карълайн Грейв
    Карълайн Грейв
    Ученик


    Брой мнения : 207
    Раса : Човек, чистокръвна
    Registration date : 15.06.2008

    Описание на героя
    Описание на героя:

    Първата Колесница - Кейти, Карълайн, Оугустина, Кейдън Empty Re: Първата Колесница - Кейти, Карълайн, Оугустина, Кейдън

    Писане by Карълайн Грейв Чет Юни 19, 2008 11:28 am

      Момичетата бяха прекъснали разговора си и наблюдаваха новото момче.
    "Сладък е" - помисли си Карълайн - "Поне няма да сме в девическо училище за магия" - си каза тя и се разсмя вътрешно. Момчето изглеждаше свенливо.
    -Здравей - протегна му ръка тя - Аз съм Карълайн, Карълайн Грейв.
    Момчето я погледна, но явно бе срамежливо.
    Kaden Shou
    Kaden Shou
    Ученик


    Брой мнения : 110
    Age : 36
    Registration date : 15.06.2008

    Описание на героя
    Описание на героя:

    Първата Колесница - Кейти, Карълайн, Оугустина, Кейдън Empty Re: Първата Колесница - Кейти, Карълайн, Оугустина, Кейдън

    Писане by Kaden Shou Чет Юни 19, 2008 6:01 pm

    Кейдън не беше свикнал да има хора на толкова малко разстояние от него, а колесницата започваше да му се струва още по-тясна отколкото беше. Кей бе привикнал с личното си пространство, чиято неприкосновеност сега бе нарушена от ръката на момичето, протегната за поздрав. Това го нервира, тъй като, там откъдето идваше, този обичай го нямаше и на момчето му се стори твърде странно да отвърне на жеста. Сви се леко към прозореца и помаха енергично с ръка, надявайки се момичето да дръпне своята по-бързичко. Карълайн се усмихна вяло-може би го намираше странен.
    -Кей.-бе единственото, което се отрони от устните му преди да обърне глава към прозореца.
    Не можеше да каже, че се радва особено много да е тук и да пътува към училището, но не му беше и неприятен фактът, тъй че нямаше смисъл да изразява несъществуващи емоции.
    Остана отнесен и загледан известно време и накрая пресече тишината:
    -Мислите ли че съществува Драконовата камера?-попита момчето без да откъсва поглед от прозореца.
    Въпросът явно беше важен за него. Всъщност той бе единственото нещо, свързано с училището, което го вълнуваше. Докато проучваше бъдещия си дом, бе попаднал на легендата за тази камера-легендата за принца, укривал се вътре години...загинал без да може да намери изход...
    Но легендата не бе очаровала Кейдън заради трагичната история, която разказваше-теориите на учените бяха това, което заинтригува момчето-теории за знания, скрити в същата тази камера...знания, способни да променят отношението към света.
    Кейдън, унесен в мислите си, почти беше забравил, че е задал въпроса си, когато...
    Карълайн Грейв
    Карълайн Грейв
    Ученик


    Брой мнения : 207
    Раса : Човек, чистокръвна
    Registration date : 15.06.2008

    Описание на героя
    Описание на героя:

    Първата Колесница - Кейти, Карълайн, Оугустина, Кейдън Empty Re: Първата Колесница - Кейти, Карълайн, Оугустина, Кейдън

    Писане by Карълайн Грейв Нед Юни 22, 2008 11:12 pm

    Карълайн, все още смутена от невърнатият жест, му отговори:
    -Според мен, да. Но все пак е само легенда и никой не знае със сигурност. Може би тази година ще я намерим - пошегува се тя и другите момичета се изкикотиха, но момчето все още бе в своя унес.
    "Може би е от затворените типове и няма да е зле да го оставя намира ... нека да прави каквото си иска" - помисли си Кари - "Сладък е, но аз съм повече по отворения тип хора. Ще има и други момчета в училище."
    Kaden Shou
    Kaden Shou
    Ученик


    Брой мнения : 110
    Age : 36
    Registration date : 15.06.2008

    Описание на героя
    Описание на героя:

    Първата Колесница - Кейти, Карълайн, Оугустина, Кейдън Empty Re: Първата Колесница - Кейти, Карълайн, Оугустина, Кейдън

    Писане by Kaden Shou Пон Юни 23, 2008 6:43 pm

    Кейдън не обърна внимание на смеха на момичетата-всъщност най-вероятно изобщо не го чу, тъй като бе потънал в обичайния си ред на мисли. Откакто се беше качил на колесницата имаше чувството, че забравя нещо и то никак маловажно. Какво бе то, се опитваше да си спомни в момента и всичко от графика му изникваше ред по ред в съзнанието на момчето. Беше си взел всичко, което притежаваше. Още нямаше учебници, защото не знаеше какви часове ще има, нямаше пръчка, което смяташе за хубаво, тъй като, както той си представяше историята с пръчките, щеше да е изгърмял преди да стигне до каретата. Всички тези неща, щеше да си поръча когато стигне в училището. Ред по ред прелисти графика и най-накрая в ума му изникна забравения елемент.
    Кейдън скочи на крака и извади от задния джоб на дънките си малко и много смачкано парче хартия. Обърна се към момичетата с угрижен вид, без да обръща внимание, че за пореден път бе събрал погледите:
    -Случайно да имате химикалка?-малко след като го изгледаха странно поради неуместния въпрос (все пак в магическия свят перата бяха основният инструмент за изписване на каквото и да било), той успя да разбере какво не бе казал както трябва и се поправи.-Съжалявам, исках да кажа перо. Намира ли ви се? Извинете ако нахалствам, но наистина много ми трябва.
    Augustina
    Augustina
    Ученик


    Брой мнения : 78
    Age : 29
    Раса : нечистокръвна
    Registration date : 15.06.2008

    Описание на героя
    Описание на героя:

    Първата Колесница - Кейти, Карълайн, Оугустина, Кейдън Empty Re: Първата Колесница - Кейти, Карълайн, Оугустина, Кейдън

    Писане by Augustina Нед Юни 29, 2008 10:10 am

    -Съжалявам,аз нямам.-отвърна му Оугостина и го погледна-Бих ти дала,но още не съм си купила.
    Тя погледна другите момичета крадешком и попита:
    -Преди да решите да учите в това училище,имахте ли някакво домашно животно?Аз много искам бял тигър,но едва ли ще можем да отглеждаме подобни животни в стаята си.
    Карълайн Грейв
    Карълайн Грейв
    Ученик


    Брой мнения : 207
    Раса : Човек, чистокръвна
    Registration date : 15.06.2008

    Описание на героя
    Описание на героя:

    Първата Колесница - Кейти, Карълайн, Оугустина, Кейдън Empty Re: Първата Колесница - Кейти, Карълайн, Оугустина, Кейдън

    Писане by Карълайн Грейв Пон Юни 30, 2008 12:20 pm

    -Аз имам. - обърна се към него Карълайн и му подаде едно лилаво перо.
    -А мастило? - попита я Кейдън.
    -Не ти трябва. Това перо се зарежда с едни пълнителчета, не му трябва мастило.
    Кейдън не благодари, а вместо това се зае да пише нещо върхо опърпаното си листче. Карълайн се обърна към едно от момичетата на име Оугостина.
    -Какви предмети смяташ да запишеш?
    Jennifer Lain
    Jennifer Lain
    Директор


    Брой мнения : 426
    Раса : Човек
    Registration date : 02.06.2008

    Описание на героя
    Описание на героя:

    Първата Колесница - Кейти, Карълайн, Оугустина, Кейдън Empty Re: Първата Колесница - Кейти, Карълайн, Оугустина, Кейдън

    Писане by Jennifer Lain Пон Юни 30, 2008 12:48 pm

    Точно когато другото момиче се канеше да отговори, колесницата спря и един женски глас ги прекъсна:
    -Добре дошли! Надявам се да ви хареса престоят и ученето тук!
    Дженифър Лейн ги чакаше точно пред вратата, колесницата бе първата потеглила и първата пристигнала.
    -Надявам се, че не съм прекъснала някой много важен разговор ... а дори и да съм, ще трябва да го продължите другаде.
    Augustina
    Augustina
    Ученик


    Брой мнения : 78
    Age : 29
    Раса : нечистокръвна
    Registration date : 15.06.2008

    Описание на героя
    Описание на героя:

    Първата Колесница - Кейти, Карълайн, Оугустина, Кейдън Empty Re: Първата Колесница - Кейти, Карълайн, Оугустина, Кейдън

    Писане by Augustina Пон Юни 30, 2008 1:40 pm

    Момичетата се стъписаха и никоя не каза нищо за известно време.Тогава Дженифър Лейн ги попита:
    -Искате ли да видите стаите си?Но първо трябва да ...
    Jennifer Lain
    Jennifer Lain
    Директор


    Брой мнения : 426
    Раса : Човек
    Registration date : 02.06.2008

    Описание на героя
    Описание на героя:

    Първата Колесница - Кейти, Карълайн, Оугустина, Кейдън Empty Re: Първата Колесница - Кейти, Карълайн, Оугустина, Кейдън

    Писане by Jennifer Lain Пон Юни 30, 2008 2:18 pm

    -За тази цел трябва да се изнесете от тук. Хайде, бързичко!
    Едно от момичетата се опита да помъкне и багажа си със себе си, но Дженифър я спря.
    -Багажат ви ще бъде пренесен, спокойно. Оставете го в колесниците.
    Всички тръгнаха и се запътиха към Голямата зала.
    -Скоро ще ви разпределят, като влезете в замъка ще ви посрещне другата ни директорка и ще ви отведе до стаята за разпределяне. И не се притеснявайте, няма да е нищо болезнено. Поне не физически.

    Sponsored content


    Първата Колесница - Кейти, Карълайн, Оугустина, Кейдън Empty Re: Първата Колесница - Кейти, Карълайн, Оугустина, Кейдън

    Писане by Sponsored content

      Similar topics

      -

      В момента е: Сря Май 08, 2024 9:23 pm