World of Magic

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Елате и се забавлявайте в този магически свят!


2 posters

    Старата музикална стая - Карълайн Грейв и Рик Бенет

    Карълайн Грейв
    Карълайн Грейв
    Ученик


    Брой мнения : 207
    Раса : Човек, чистокръвна
    Registration date : 15.06.2008

    Описание на героя
    Описание на героя:

    Старата музикална стая - Карълайн Грейв и Рик Бенет Empty Re: Старата музикална стая - Карълайн Грейв и Рик Бенет

    Писане by Карълайн Грейв Сря Юни 25, 2008 11:33 am

    Карълайн вървеше по коридора. Изведнъж някакви звуци привлякоха вниманието й. Тя изпитваше неудържимо чувство да влезе, да види кой свири така прекрасно... запъти се към стаята, отвори вратата, но не завари никой там. Музиката сякаш извираше от нищото, даже клавишите не се движеха. Тя огледа мебелировката на стаята - беше в стар стил, удобно обзаведена, но някой от мебелите вече бяха прашасали. Карълайн загуби интерес към стаята бързо, но все пак не искаше все още да си тръгва.
    Мина малко време, тя стоеше заслушана в музиката. Тъкмо реши да си тръгва, когато зад нея се чуха стъпки...
    Рик Бенет
    Рик Бенет
    Ученик


    Брой мнения : 137
    Age : 30
    Раса : Човек
    Registration date : 24.06.2008

    Описание на героя
    Описание на героя:

    Старата музикална стая - Карълайн Грейв и Рик Бенет Empty Re: Старата музикална стая - Карълайн Грейв и Рик Бенет

    Писане by Рик Бенет Сря Юни 25, 2008 1:30 pm

    Рик пристъпи в стаята. Той бе чул музиката и сякаш нещо невидимо го бе привлякло към стаята. Когато влезе, той забеляза Карълайн и я попита:
    -Ти ли свириш така?
    -Не - отвърна му момичето.
    -А кой тогава? - попита той учудено, защото не виждаше никой.
    -И аз това се чудех, но така и не разбрах.
    -Аха, ясно. - промълви той, като се замисли леко, но сетне се изтръгна от унеса и отново погледна към момичето, което стоеше срещу него и го гледаше.
    -Съжалявам - каза той. - Аз съм Рик Бенет. - той й подаде ръката си и тя я пое.
    -Карълайн Грейв, приятно ми е.
    Карълайн Грейв
    Карълайн Грейв
    Ученик


    Брой мнения : 207
    Раса : Човек, чистокръвна
    Registration date : 15.06.2008

    Описание на героя
    Описание на героя:

    Старата музикална стая - Карълайн Грейв и Рик Бенет Empty Re: Старата музикална стая - Карълайн Грейв и Рик Бенет

    Писане by Карълайн Грейв Чет Юни 26, 2008 3:02 pm

    Карълайн се вгледа в момчето. Той бе хубав, нейн тип, като изключим дома. Но може би егоизмът не бе най-силната му черта. Явно нещо я бе издало, защото Рик попита:
    -Защо ме гледаш така?
    -А ... не, нищо. - отвърна смутена тя.
    -Виж, какво ще кажеш да се пренесем на друго място? Тук се депресирам - предложи й той усмихнат.
    -Нямам нищо против.

    ПП. Ще те чакам някъде из околностите.

    Sponsored content


    Старата музикална стая - Карълайн Грейв и Рик Бенет Empty Re: Старата музикална стая - Карълайн Грейв и Рик Бенет

    Писане by Sponsored content

      Similar topics

      -

      В момента е: Сря Май 08, 2024 11:07 am