World of Magic

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Елате и се забавлявайте в този магически свят!


2 posters

    Изоставените части - Карълайн и Лорид Снейп

    Карълайн Грейв
    Карълайн Грейв
    Ученик


    Брой мнения : 207
    Раса : Човек, чистокръвна
    Registration date : 15.06.2008

    Описание на героя
    Описание на героя:

    Изоставените части - Карълайн и Лорид Снейп Empty Re: Изоставените части - Карълайн и Лорид Снейп

    Писане by Карълайн Грейв Сря Яну 21, 2009 7:48 am

    На Карълайн й харесваше да се разхожда на това място, след разрушението. Напомняше й за живота й - всичко бе разбито, изгорено и не можеше да се възстанови, а дори и да успееше, никога нямаше да е пълно. Тя не би заплакала, никога не бе имала тази склонност - към сълзи, към нещастие - но ако можеше, щеше. Всичко бе безвъзвратно загубено ... живота й, родителите й, приятелите й ... гаджето й. Нищо не можеше да си върне.
    "Колко е лесно да ме манипулират" - помисли си тя - "Каква глупачка съм само. Трябваше да послушам нашите, когато можех. Ако бях като тях, сега нищо нямаше да е същото, а мен нямаше да ме боли толкова ... и нямаше да се налага да наранявам всеки живот, до когото се докосна."
    Тъмните мисли бяха обзели съзнанието. Какъв беше смисъла да се бори през цялото това време срещу тези вярвания, след като сега пак трябаше да им се подчинява? Никакъв. Загубен живот. А тогава може би нямаше да се налага да прави всичко това за чужда изгода. Може би ... но не. Тя не бе това момиче. Момичето, което послушно ще следва пътя, който родителите й посочват. Път, който тя не зачита и не уважава. Път, който води към разруха. По-голяма от нейната. Велика и мащабна.
    Както бе потънала в мисли, изведнъж звук от стъпки върна Карълайн отново на земята.
    Лорид Снейп
    Лорид Снейп
    Учител


    Брой мнения : 516
    Age : 104
    Раса : чистокръвен магьосник
    Registration date : 22.11.2008

    Описание на героя
    Описание на героя:

    Изоставените части - Карълайн и Лорид Снейп Empty Re: Изоставените части - Карълайн и Лорид Снейп

    Писане by Лорид Снейп Сря Яну 21, 2009 8:00 am

    - Грейв, нали. - чу тя студен глас. Беше професор Снейп, който носеше връзка билки. Изглежда, че събираше билки в тази опустошена част.
    - Да. - отвърна момичето, след като се върна на земята.
    - Хммммм....- Професорът сбръчка вежди. - На какво се дължи пресъствието ти в тези опустошени части... сама ?
    Карълайн Грейв
    Карълайн Грейв
    Ученик


    Брой мнения : 207
    Раса : Човек, чистокръвна
    Registration date : 15.06.2008

    Описание на героя
    Описание на героя:

    Изоставените части - Карълайн и Лорид Снейп Empty Re: Изоставените части - Карълайн и Лорид Снейп

    Писане by Карълайн Грейв Чет Яну 22, 2009 8:22 am

    Карълайн внимателно изглади чертите на лицето си, но погледът й някак потъмня. Професора май се изхвърляше с въпросите ... с какво право я питаше за присъствието й? Опита се някак да се сдържи да не му спретне някой от новоизмислените си магии, такива, които той със сигурност да не може да блокира, защото ако го направеше, много лесно щяха да я изхвърлят ... а това не бе в плановете й.
    Кари се закашля. Срещна строгия поглед на професора и сините й очи го пронизаха. Ако бяха нож, Снейп определено нямаше да доживее до утре.
    -Професор Снейп ... нали така? - каза тя със студен глас. - Хм... вие сте нов ... Разбирам. Е, причината, по която съм тук е, че просто исках да се разходя и да помисля. Да, напълно престъпно е.
    Сарказма й днес бе особено силен и нямаше време за глупости.
    Лорид Снейп
    Лорид Снейп
    Учител


    Брой мнения : 516
    Age : 104
    Раса : чистокръвен магьосник
    Registration date : 22.11.2008

    Описание на героя
    Описание на героя:

    Изоставените части - Карълайн и Лорид Снейп Empty Re: Изоставените части - Карълайн и Лорид Снейп

    Писане by Лорид Снейп Чет Яну 22, 2009 9:14 am

    Настъпиха няколко секунди мълчание. След това изведнъж професорът изпусна билките и с две крачки стигна до нея. Той се наведе и насочи пръст към нея .
    - Чуи ме момиченце , ното си на годините ми , нито на магическите способности. Много години и труд ми е трябвало да ги предобия и съм напълно съгласен с професор Джоунс, че вие сега получавате всичко наготово и си мислите , че учителите са просто едни "глупци" . Така ли е млада госпожичке ? Незнам как ви възпитава професор Арчър , но изглежда , че ще трябва да я информирам за държанието ви . - след като овладя внезапния си гняв професорът се обърна за да събере билките.
    Карълайн Грейв
    Карълайн Грейв
    Ученик


    Брой мнения : 207
    Раса : Човек, чистокръвна
    Registration date : 15.06.2008

    Описание на героя
    Описание на героя:

    Изоставените части - Карълайн и Лорид Снейп Empty Re: Изоставените части - Карълайн и Лорид Снейп

    Писане by Карълайн Грейв Пет Яну 23, 2009 6:54 am

    Когато професорът бе с гръб към нея и не можеше да я чуе, Карълайн изсумтя, метна му мълниеносен поглед и си помисли. "Какъв глупак! Мисли си, че понеже е стар, е по-добър от мен. По отвари може би, но..." Преди да стигне твърде далече с мислите си и да си изпусне нервите, тя бързо каза с леден тон:
    -Довиждане, професор Снейп.
    И с равномерни крачки, които скоро прерастнаха в успокоително и равномерно бягане, тя напусна гората.

    Sponsored content


    Изоставените части - Карълайн и Лорид Снейп Empty Re: Изоставените части - Карълайн и Лорид Снейп

    Писане by Sponsored content

      Similar topics

      -

      В момента е: Пет Апр 26, 2024 11:20 pm