World of Magic

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Елате и се забавлявайте в този магически свят!


3 posters

    Терасата

    Laila Archer
    Laila Archer
    Директор


    Брой мнения : 498
    Age : 32
    Раса : Човек
    Registration date : 02.06.2008

    Описание на героя
    Описание на героя:

    Терасата Empty Терасата

    Писане by Laila Archer Пон Апр 20, 2009 5:01 pm

    Терасата Untitled
    Тук учениците можеха да си починат малко от шума в залата или да се усамотят.
    Merili_Kitrout
    Merili_Kitrout
    Ученик


    Брой мнения : 129
    Age : 30
    Registration date : 27.02.2009

    Терасата Empty Re: Терасата

    Писане by Merili_Kitrout Сря Апр 22, 2009 5:36 pm

    Слънцето бе залязло преди часове и звездите се бяха заели своето място.Луната светеше ярко а вятарът брулеше крехките клони на дърветата.Когато Мерил излезе вдиша дълбоко.Приближи се до парапета и се загледа в делечината.Имаше безброй светлини из целия пейзаж.На Мерили й стана леко студено,но не й попречи да се насалди на гледката.Музиката от залата почти не се чуваше.Тя погледна през стъклената врата на терасата и забеляза че Кристофър все още седеше на бара.Обърна се като насочи погледа си надолу.Нямаше нищо интересно освен двама влюбени които си раздаваха страстни целувки...
    Christopher Pure
    Christopher Pure
    Възрастен


    Брой мнения : 27
    Age : 34
    Раса : Човешка
    Registration date : 19.04.2009

    Терасата Empty Re: Терасата

    Писане by Christopher Pure Сря Апр 22, 2009 8:12 pm

    Прекосих залата и излязох на верандата. Мерили стоеше, загледана в нощта.
    -Съжалявам, че трябваше да чакаш. Исках да обменя няколксо думи с Арчър. - каза бавно и се приближи до Мерили. - Ти почина ли си след танците.

    ПП.Нямам време за по-дълъг пост.
    Merili_Kitrout
    Merili_Kitrout
    Ученик


    Брой мнения : 129
    Age : 30
    Registration date : 27.02.2009

    Терасата Empty Re: Терасата

    Писане by Merili_Kitrout Сря Апр 22, 2009 8:24 pm

    Мерили погледна момчето и каза:-Май да...чуствам се малко по отпочинала..А ти?
    -Ъм и аз съм така.Небето е невероятно нали?:Каза Крис,като погледна звездите..
    -Да,обужавам нощното небе,така непорочно и дълбоко,можеш да те изгубиш....
    След думите на Мерил двамата замлъкнаха но се погледждаха от време на време..
    -Кристофър,разкажи ми нещо повече за теб...
    Каза Мерил и се обърна към него.

    /Няма проблем,пиши когато можеш../
    Christopher Pure
    Christopher Pure
    Възрастен


    Брой мнения : 27
    Age : 34
    Раса : Човешка
    Registration date : 19.04.2009

    Терасата Empty Re: Терасата

    Писане by Christopher Pure Чет Апр 23, 2009 1:39 pm

    Крис отмести мъчително поглед от многобройните звезди към момичето. Не искаше много, просто наколко кратки изричения. Прокашля се и започна:
    -Казвам се Крис Пюъ. На двадесет и седем съм.
    -Това вече го научих..- отвърна Мерили и се засмя.
    Крис отговори с кратък смях, после изражението му стана сериозно:
    -Отраснал съм много далеч от тук. Също така съм пътувал много. Имам сестра. Тя е на 29. Малко по-голяма от мен. Разбираме се доста добре. - Крис спря да говори. Надяваше се разказа да е задоволителен.
    Отново се загледа някъде в небето. Приглушената музика бавно се отдалечаваше от съзнанието му. Оставаха само нощното небе и прохладния въздух...
    -Крис! - стресна го момичето изведнъж.
    -Да, да какво има? - попита припряно Пюъ

    Merili_Kitrout
    Merili_Kitrout
    Ученик


    Брой мнения : 129
    Age : 30
    Registration date : 27.02.2009

    Терасата Empty Re: Терасата

    Писане by Merili_Kitrout Чет Апр 23, 2009 2:41 pm

    -Виждаш ли онази светлина долу...?:Попота го Мерил като посочи към едно отдалечено кътче..
    -Да....
    -На какво ти прилича..?
    -Ми незнам,някаква светлина?:Каза Крис и тихичко се засмя.
    -Хах да...но на мен ми прилича на пожар...или просто някой горски елф си прави печено:Засмя се и тя..
    -Сигурно..Стана доста хладно...Искаш ли да влезем вътре да си довършим състезанието..
    -Нямам огромно желания,но....:Каза Мерил и тръгна към вратата.
    Christopher Pure
    Christopher Pure
    Възрастен


    Брой мнения : 27
    Age : 34
    Раса : Човешка
    Registration date : 19.04.2009

    Терасата Empty Re: Терасата

    Писане by Christopher Pure Пет Апр 24, 2009 5:50 pm

    -Ако неискаш - няма. - Смига й Кристофър. - Стой тук сега.. Спокойно.
    Прегърна я през рамото и двамата започнаха да оглеждат наоколо.
    -Онези отдолу ме дразнят.. Не могли да намерят по-добро място, още малко и ще се изчухат там долу. - засмя се Кристофър.
    Мерили също се усмихна. Не говори, беше малко мълчалива.
    -Не ме разбирай погрешно, нямам нищо против натискането или секска, имам против мястото. Бил съм на доста места из света, някъде хората са доста по-разкрепостени от тук, а на други места - точно обратното.
    -Сериозно ли?! - очуди се Мерили. - Колко по-разкрепостени?
    -Ами да кажем.. Във Вейлон не е нужно дори да познаваш онзи с който ще си легнеш, важното е да си навит. - обясних. - Всъщност дори може както си вървиш по центъра и някой ти хареса, на капака на някоя кола. Една жена и мен се опита да ме оправи, но се направих на сръмежлив.
    Мерили отново се засмя, явно й беше станало малко по-весело.
    -Съжалявам.
    -За какво? - попита ме.
    -Не е прилично да се говори така на млада девойка. - отвърна Кристофър и леко порозовя. - Къди ми останаха обноските.. Наистина, съжалявам.
    Merili_Kitrout
    Merili_Kitrout
    Ученик


    Брой мнения : 129
    Age : 30
    Registration date : 27.02.2009

    Терасата Empty Re: Терасата

    Писане by Merili_Kitrout Пет Апр 24, 2009 6:10 pm

    -Е не съм чак толкова задръстена...Хех..можеш да ми говориш за каквото ти хрумне,моя живто е скучен и няма за какво да ти разказвам.Но мога да ти покажа интересни неща
    Крис я погледна със интерес и каза:-Какви например?
    -Значи искаш да ги покажа..Ем добре:Каза Мерили и вдигна ръката си,затвори очи и каза:-Роза...:В ръката й мигом се появи кърваво червена роза.
    -Уау.....:Възкликна Кристофър
    -Дам...За теб е....Знам че е традиция момчето да подарява роза,но няма нищо...
    Тя подаде розата на момчето.....
    -Искаш ли още някой друг фокус?:Попита го тя със закачлив тон...
    Christopher Pure
    Christopher Pure
    Възрастен


    Брой мнения : 27
    Age : 34
    Раса : Човешка
    Registration date : 19.04.2009

    Терасата Empty Re: Терасата

    Писане by Christopher Pure Пет Апр 24, 2009 7:57 pm

    Крис се подсмихна. Огледа розата в ръката си, помириса я, имаше приятен аромат. Отговора на въпроса й бе пределно ясен и за двамата. За кратко беше забравих за какво всъщност е тук, докато нещо не запари в джоба на панталона му. Бръкна въттре, за да усети малката роза от бяло злато.
    "По дяволите" - помисли си той. - "Блекроуз" Шефът ми напомняше за какво съм дошъл, а аз още дори не бях разбрал коя е целта.
    -Ами може. - засмях се... - Само преди това ми кажи.. Мерил.. Коя е ръководителката на блекроуз. Все още не съм наясно с ръководителите и преподавателите. Моля те.. После с нетърпение ще чакам фокуса ти. - смига й окуражително мъжа...
    Merili_Kitrout
    Merili_Kitrout
    Ученик


    Брой мнения : 129
    Age : 30
    Registration date : 27.02.2009

    Терасата Empty Re: Терасата

    Писане by Merili_Kitrout Пет Апр 24, 2009 8:15 pm

    "Какво????"Каза си Мерили....
    Погледна към Крис който имаше леко замислен вид..
    -Ъм...не съм много сигурна знам само..Кристофър Блекроуз...знам че той е създателя...Извини ме...Как. само се изложих...Тая информация няма да ти е от полза...
    Мерил погледна притеснено към Кристофър,нешо за миг се промени...Нещо което трудно би могло да се опише с думи..
    -Няма нищо Мерил...
    -Мможе да попиташ Дженифър Лейн...Или Нейт....Те ще ти отговорят..Дженифър е вътре..Ъм ако искаш потърсия,май все още е на бара..А пък моя фокус,зарежи имаме време,първо свърши задачата ти.Каквато и да е тя..:Подсмихан се тя.Вдигна ръката си затвори очи и каза силно:-Чаша скъпо вино:И в ръката й се появи кристална чаша със червено вино.
    -Ето имам и нещо за пиене...Хайде..не губи време...аз ще те чакам точно тук,огрята от лунната светлина загледана във звездите.И обещавам няма да се мръща,все пак съм на 17 не на 10...:Усмихна му се тя и бавно отпи от виното,което имаше страхотен вид,но беше и доста силно.Очите и бяха заковани в очите на момчето..
    Christopher Pure
    Christopher Pure
    Възрастен


    Брой мнения : 27
    Age : 34
    Раса : Човешка
    Registration date : 19.04.2009

    Терасата Empty Re: Терасата

    Писане by Christopher Pure Нед Апр 26, 2009 11:57 am

    "Не е добре да я оставям тук.. Блекроуз ще ми каже коя е дъщеря му." - помисли си Кристофър и се усмихна на Мерили
    -по-късно ще я потърся. - Оповестих и се подпрях на парапета.
    Нощта бе приятна, не много студена, дори топла. Някъде надалеч се чуваха виещи вълци.
    -Но ако ти трябва сега? - попита момичето.
    -Не, не ми трябва веднага. - успокоих я и замахнах с ръка. - Аз мога само един фокус.
    Пред тях се образуваха различни светлинки и се подреждаха във фигурка. След малко приеха вид на вълк.
    -Но твоите фокуси са далеч по-интересни. - побърза да кажа той, защото си беше истина.
    Merili_Kitrout
    Merili_Kitrout
    Ученик


    Брой мнения : 129
    Age : 30
    Registration date : 27.02.2009

    Терасата Empty Re: Терасата

    Писане by Merili_Kitrout Нед Апр 26, 2009 1:57 pm

    Усмивка отново изгря на бялото лице на Мерили.
    -Ъм немога да ги нареча фокуси....:Засмя се тя-Не съм фокусничка,по скоро магьосница и това е моята сила...
    -Сила?...:Очуди се Крис
    -Ъм да...Но сега ето още нещо интересно...:Тя отново вдигна ръката си,затвори очите си,представиси това което иска и силно извика:-Сребърна сълза
    И като снежинка една блестяща сребърна сълза падна в ръката на момичето.
    -Това е подаръкат ми за теб...Спокойно не е крадено,има само 100 такива във целия свят,аз притежавам една сребърна и една златна,тази е за теб...Не означава че те харесвам..:Усмихна се лукаво и леко глуповато-А че те чуствам като приятел...Майка ми ми подари злтаната,и ме помоли да я пазя..А сребърната ми я подари една нимфа във знак на благодарност.А сега тя е за теб,във знак на благодарност че направи вечерта ми незабравима,поне засега...
    Тя се усмихна,хвана ръката на момчето и пусна сълзата вътре.
    -Е имам още едно фокусче..:Вдигна ръката си и извика с цяло гърло:-Светулки:И покарй тях запърхаха красиви свтулки като обикаляха в нешо като кръг.Двамата започнаха да се смеят....
    Christopher Pure
    Christopher Pure
    Възрастен


    Брой мнения : 27
    Age : 34
    Раса : Човешка
    Registration date : 19.04.2009

    Терасата Empty Re: Терасата

    Писане by Christopher Pure Пон Апр 27, 2009 4:53 pm

    На Крис му беше мноого приятно да си приказва с Мерили. Само че започваше да става много късно, а и Пюъ се измори. Доста неща му се събраха в последно време.
    -Мерил.. Много ми е приятно да си бъбрим, но трябва да се разделим сега. Аз искам да се прибера, за да видя дома си. Може би скоро пак ще се видим. - каза накрая и й се усмихна.
    -Чао. - отвърна момичето, гледайки след него.
    Merili_Kitrout
    Merili_Kitrout
    Ученик


    Брой мнения : 129
    Age : 30
    Registration date : 27.02.2009

    Терасата Empty Re: Терасата

    Писане by Merili_Kitrout Пон Апр 27, 2009 6:08 pm

    -Надявам се скоро пак да се видим....:Каза Мерил и му се усмихна
    -Да разбира се..Когато си свободна:Отговори момчето и влезе вътре махайки на момичето.
    Мерил остана още няколко минути и влезе вътре,надявайки се да срещне някое познато лице..

    Sponsored content


    Терасата Empty Re: Терасата

    Писане by Sponsored content


      В момента е: Вто Май 14, 2024 6:41 pm