World of Magic

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Елате и се забавлявайте в този магически свят!


5 posters

    Градината

    Laila Archer
    Laila Archer
    Директор


    Брой мнения : 498
    Age : 32
    Раса : Човек
    Registration date : 02.06.2008

    Описание на героя
    Описание на героя:

    Градината Empty Градината

    Писане by Laila Archer Пон Апр 20, 2009 5:09 pm

    Още едно приятно за разпускане и осамотяване ... или продължаване на купона място.
    Christine Roune
    Christine Roune
    Ученик


    Брой мнения : 83
    Registration date : 01.02.2009

    Описание на героя
    Описание на героя:

    Градината Empty Re: Градината

    Писане by Christine Roune Пон Апр 20, 2009 6:02 pm

    Крис и Джейсън се бяха уговорили да се чакат някъде преди купона, и най-накрая се бяха спряли на това място.
    Тя се оказа първа и го зачака, седнала на една от пейките. Наоколо бе наистина красиво, с приглушена светлина, но все пак зрелищно.
    Самата Кристин бе облечена почти лятно. Не бе сигурна дали е точното облекло за бал, въпреки че бе ходила на доста. Никога обаче не се бе обличала точно по изискванията. Днес бе сложила десет сантиметрови платформи, обувките бяха наистина красиви, черни. Роклята й бе къса, няколко сантиметра под дупето, и тя също бе във винаги модерния цвят черно. Косата й бе спусната свободно, на много едри къдрици само в края.
    Джейсън
    Джейсън
    Ученик


    Брой мнения : 67
    Age : 30
    Раса : Човешка
    Registration date : 20.09.2008

    Описание на героя
    Описание на героя:

    Градината Empty Re: Градината

    Писане by Джейсън Пон Апр 20, 2009 6:33 pm

    Градината SeparatorДжейсън, свеж като краставичка приближаваше, облечен спортно елегантно. Огледа обстановката, доста приятна беше. Приглушена светлина и открито небе, тиха музички, далеч от към залата. Огледа се и с изненада откри, че Крис е вече там. Беше мноогоо красива. Къса пола, високи токове, красива коса. Напомни му малко на Мелиса, но бързо прогони тези мисли, само като срещна погледа й.
    -Много добре.. Харесва ми. - подхвърлли меко Белман.
    Кристин само се подсмихна...
    Christine Roune
    Christine Roune
    Ученик


    Брой мнения : 83
    Registration date : 01.02.2009

    Описание на героя
    Описание на героя:

    Градината Empty Re: Градината

    Писане by Christine Roune Пон Апр 20, 2009 7:19 pm

    ... и реши да се прави на ударена. Ококори очите си, които придобиха невинен вид.
    -Кое ти харесва? - попита с най-милото гласче, което можеше да докара.
    Джейсън се изкашля пресилено и бавно плъзна поглед по нея отгоре до долу и обратно. След като тя не спря да си кокори бебешки очите, той каза ухилен:
    -Ами ти, какво да ми харесва.
    Крис се усмихна дяволито.
    -Знаеш ли, и ти не си толкова зле... можеше и по-зле да се представя в намирането на кавалер ... - изрече го със саркастичен тон и завъртя очи.
    Разбира се, базикаше се. Всъщност не знаеше как би се справила по-добре, въпреки че вероятно можеше, ако си го постави като цел и претръшка половината свят...
    Джейсън
    Джейсън
    Ученик


    Брой мнения : 67
    Age : 30
    Раса : Човешка
    Registration date : 20.09.2008

    Описание на героя
    Описание на героя:

    Градината Empty Re: Градината

    Писане by Джейсън Пон Апр 20, 2009 8:39 pm

    -Ако изобщо си беше помръднала пръста да потърсиш. - изплези се като малко дете Джей. - Така де.. - опита се да си придаде сериозно изражение, ама не успя - Аз мога да се опреквам, че не съм си избрал най-готиното маце от цялото даскало.
    -Да бе да, тя сякащ ще ти върже току така. - изхили се Кристин
    -Не полагах особени усилия за теб.Няма да е по-различно и с другата. - отвърна Джейс и се засмя кратко.- Искаш ли да влизаме вече, или още не? - повдигна вежди Джейсън, опитвайки се да не приковава вниманието си към бюста или краката на дамата си.
    Времето беше приятно и хладния ветрец от следобяд беше утихнал. Небето беше ясно и милиони звездици обсипваха небосвода, като малки бели пръски по черен лист. Някаква птичка изшумуля наоколо. Зарадва се, че се беше "окуражил" съвсем малко преди да тръгне - с такива като Роун така беше по-лесно да се общува.
    -Е, добре де, цяла нощ ли ще ми мълчиш? - подкани я Белман.
    Christine Roune
    Christine Roune
    Ученик


    Брой мнения : 83
    Registration date : 01.02.2009

    Описание на героя
    Описание на героя:

    Градината Empty Re: Градината

    Писане by Christine Roune Пон Апр 20, 2009 8:53 pm

    Крис се разсмя. Бе й много леко, сякаш не трябваше изобщо да прави усилие, за да поддържа разговора. Бе й изключително забавно с Джейсън, не знаеше защо се чувства така. Преди винаги, когато бе с момчета, бе смятала, че те или тя трябва да изпълнят някакво ... изискване. Да се представят на ниво. Тук нямаше такова нещо. Вероятно защото засега поне мислеше, че с Джейсън си приличат в много отношения, най-вече по характер. Е, и по външност донякъде - и двамата бяха адски секси по нейна преценка. От друга страна, тя бе доста субективна към своята особа.
    -Всъщност не ми се влиза още ... - каза тя с дяволит тон, но без да го гледа в очите. Всъщност бе с гръб към него, бе се обърнала назад и гледаше към пътеката, която водеше малко по-надалеч от залата.
    -Какво ще кажеш да се разходим? - попита и го прониза със сините си очи. Никога никой не е бил способен да устои на този нейн поглед и бе сигурна, че Джейсън няма да е първият.
    Джейсън
    Джейсън
    Ученик


    Брой мнения : 67
    Age : 30
    Раса : Човешка
    Registration date : 20.09.2008

    Описание на героя
    Описание на героя:

    Градината Empty Re: Градината

    Писане by Джейсън Вто Апр 21, 2009 3:16 pm

    На Джейсън му харесваше да гледа гърба й. Малко глупавата му усмивка постоя няколко секунди, дори сред като момичето се бежше обърнало към него.
    -Ами добрее? - проточи той.
    -Да не те е страх? - лукаво се усмихна Крис.
    -А, не.. Просто се бях замислил за нещо. - излъга Джейсън. - Хайде, тръгваме.
    Той тръгна към Кристин. Тя определено му харесваше - трудно се намираха момичета с такъв характер. Допаднаха си, приличаше на някое от момичетата от компанията му - забавна, енергична, обичаща предизвикателствата..
    -Към горичката или към сърцето на градината отиваме? - попитах, поглеждайки напред, към тъмнината.
    katerina1991
    katerina1991
    Ученик


    Брой мнения : 471
    Age : 29
    Раса : вампир
    Registration date : 09.04.2009

    Описание на героя
    Описание на героя:

    Градината Empty Re: Градината

    Писане by katerina1991 Чет Апр 23, 2009 9:01 pm


    • Озовах се тук. Беше доста красиво и усамотено. Нико беше точно до мен. Загледах се в звездите. 
    • - Кой ти е любимият цвят? - попита той.
    • - Оранжево и сиво. - казах аз и се усмихнах
    • - Сиво? - повдигна вежда 
    • - Да обичам сивото.
    • - Сериозно! Но защо. Сивото е цвета на робите, на дъждовните облаци и безличието. 
    • - Това е само едната гледна точка. Обичам сивото, защото е приятно и успокояващо. Носи ми голям душевен мир. Изобщо не е цвета на робите, а и обичам дъжда. - казах аз и се загледах замечтано към небето. Любимото ми време беше да пръска дъждец, и да туха топъл вятър.
    • - А кой е твоят любим цвят? - попитах аз все още неотмествайки поглед от небето. И той се загледа в небето и каза...
    Nicko
    Nicko
    Ученик


    Брой мнения : 143
    Age : 37
    Раса : бял магьосник
    Registration date : 23.02.2009

    Описание на героя
    Описание на героя:

    Градината Empty Re: Градината

    Писане by Nicko Чет Апр 23, 2009 9:59 pm

    -Моят те са два червено и черно, в такива цветове е костюма ми
    Момичето на свой ред бе изненадано:
    -Черно според мен ти си човек който носи черно.
    -Напротив много хора си мислят че черното е символ на мрака и злото но не е така.Всъщност черното означава отблъскване на негативнотои служи за защита от мрака.Но да да не продължаваме в тази тема защото мога да говоря с години за нея.
    Лиз се усмихна и седнана пейката зад нея и се огледа наоколо и видя още някоко човека тук.Нико стоеше все още прав се загледа отново нагоре към звездното небе.
    -Поглени звездите толкова са ярки тази нощ и сякаш ни наблюдават от горе.
    Наблизо до тях имаше розов храст,Нико се приближи до него и откъсна една роза и се приближи до Лиз която се наслаждаваше на нощта.Когато Нико застана до нея направи леко движение на ръката си над розата и тя разцъвтя, той и я подаде.Тя се усмихна и я взе.
    -Как го направи-попита тя
    -С магия - отвърна той.
    Тогава тя...

    katerina1991
    katerina1991
    Ученик


    Брой мнения : 471
    Age : 29
    Раса : вампир
    Registration date : 09.04.2009

    Описание на героя
    Описание на героя:

    Градината Empty Re: Градината

    Писане by katerina1991 Пет Апр 24, 2009 3:11 pm


    • - Благодаря. - казах аз си смутено погледнах надолу. По принцип бях срамежлива.
    • - Коя зодия си? - попита ме той
    • - Ами скорпион и много често си проличава. - отговорих с дяволита усмивка. Това определено го развесели.  
    • - Е с какво толкова се отлечават скорпионите. - попита той с усмивка. Сигура бях, че знаеше. Те бяха всеизвестни.
    • - Скорпионът притежава сложна натура. - започнах аз
    • -Силни емоции, бушуващи чувства, борби, напрежение, но и неразгадаемост за останалия свят. Скорпионът притежава уникалния талант да прониква в същността на хората и нещата с хипнотичен поглед и остър ум. Външното самообладание и невъзмутимост са само маска. Скорпионът притежава невероятна вътрешна сила и мощ, както и самостоятелност на решенията, волен дух, който не се влияе от другите. Дръзки и самоуверени същности, обичат да се налагат. Надарени са с невероятна виталност и критична нагласа към света, обичат властта. Към трудностите и неприятностите в живота подхождат активно, с гордо вдигната глава и устременост към успех, както със сърцето, така и с разума си. Не са наивни, нито мекушави, нито БЕЗОБИДНИ. Скорпион е известен с изпепеляващата си и унищожителна отмъстителна стихияи скорпионите са много взискателни. - казах аз и приключех си речта си и го погледнах.
    • - А ти коя зодия си? - попитах аз, за да му го върна и се усмихнах дяволито. Да определено ми личеше, че съм скорпион.
    Christine Roune
    Christine Roune
    Ученик


    Брой мнения : 83
    Registration date : 01.02.2009

    Описание на героя
    Описание на героя:

    Градината Empty Re: Градината

    Писане by Christine Roune Съб Апр 25, 2009 9:34 am

    "Хм, какъв въпрос само" - замисли се Кристин, преди да отговори - "Ако отидем в горичката ще е готино, а в сърцето на градината сигурно ще е адски красиво."
    Отговорът й май бе ясен. За нея горичката изразяваше непознатото, неизследваното, а градината - спокойното и уравновесено, познато място, на което винаги можеш да се наслаждаваш.
    -Добре тогава, към гората. - каза тя и го хвана за ръка. Зачуди се обаче дали обувките й са подходящи за разходка из гората, и отсъди, че не са. - Ще изчакаш ли само секунда - каза и се отдалечи малко. С призоваваща магия си докара любимите маратонки, маркови и черни, които също стояха добре с роклята, въпреки че бе малко неподходящо. С отпращаща магия върна високите си обувки в стаята си, надявайки се че ако влязат все пак в помещението, където бе бала, да има възможност да си ги извика обратно.
    -Готово - върна се и се ухили - Да тръгваме.
    И двамата, хванати за ръка, навлязоха в гората ...
    katerina1991
    katerina1991
    Ученик


    Брой мнения : 471
    Age : 29
    Раса : вампир
    Registration date : 09.04.2009

    Описание на героя
    Описание на героя:

    Градината Empty Re: Градината

    Писане by katerina1991 Пон Апр 27, 2009 6:08 pm

    Май не му се отговаряше. Загледа се в звездите и не ме погледна. Въздъхнах и аз се загледах в звездите. Една светеше по-ярко от другите. Замислих се за живота си, още една въздишка си отрони от тъмно розавите ми усни. Нико май се беше отнесъл някъде. Видях да какво си мисли и се опитах да го изкарам от мислите си. Тогава той...
    Nicko
    Nicko
    Ученик


    Брой мнения : 143
    Age : 37
    Раса : бял магьосник
    Registration date : 23.02.2009

    Описание на героя
    Описание на героя:

    Градината Empty Re: Градината

    Писане by Nicko Чет Апр 30, 2009 8:21 pm

    -О извинявай май се отнесох на някаде.Попитаме каква зодия съм нали-каза Нико
    Момичето кимна.
    -Овен- отговори момчето и погледна звездното небе и продължи.
    -Как се чувстваш сега по добре ли си от по рано.Черните мисли които бяха в главата изчезнаха нали виждам го в очите ти.Все пак очите са прозорци към душата и в началото на бала те бяха някак тъжни , но сега са къде къде по живи и изпълнени със светлина .
    Момичето се усмихна леко и погледна на страни към терасата където имаше други ученици.Нико продължи.
    -Надявам се че ще останеш в такова настроение, защото винаги ще имаш приятел в мое лице.
    Тогава Лиз ....

    katerina1991
    katerina1991
    Ученик


    Брой мнения : 471
    Age : 29
    Раса : вампир
    Registration date : 09.04.2009

    Описание на героя
    Описание на героя:

    Градината Empty Re: Градината

    Писане by katerina1991 Чет Апр 30, 2009 9:00 pm


    • Кимнах замислено. Не исках да споменавам факта, че очите ми почти винаги бяха тъжни. Тъжни и замислени, понякога загледани в бъдещето, а друг път потопени в миналото. Изведнъж Нико се облегна на парапета и си поряза пръста. Алени капки потекоха. Миризмата беше влудяваша. Погледнах отръжението си в мислите му. Е бях си плашеща....дълга гарвановочерна коса, тебеширено бяла кожа и съвършенни черти. В очите ми гореше неконтролируемо желание за кръв, в устата ми се обади познатият огън. Стиснах тъмно розавите си устни в тънка черта. Прилив на отрова напой устата ми. Усещах как зъбите ми се удължават, но не трепнах. Съвземи се... плашиш момчето......не че той забелязваше беше зает да си гледа пръста. когато вдигна поглед.... 


    • Ако искаш мога да променя мнението. само кажи.



    Nicko
    Nicko
    Ученик


    Брой мнения : 143
    Age : 37
    Раса : бял магьосник
    Registration date : 23.02.2009

    Описание на героя
    Описание на героя:

    Градината Empty Re: Градината

    Писане by Nicko Нед Май 03, 2009 9:16 pm

    Момичето успя да се прикрие на за беда бе твърде късно Нико я бе видял.
    -"Ами сега "- помисли си тя и се обърна да побегне но момчето я вхана за ръката и я задържа.
    -Какво стана- попита той и Лиз се обърна
    -Понякога когато видя кръв не успявам да се контролирам и се появява истинското ми аз и мога да наряна някой на когото държа-каза тя.
    Нико си погледна пръста който вече бе спрял да кърви обхвана го с другата си ръка и Лиз видя нещо да свети и след миг Пръста на Нико бе здрав.
    -Как го направи попита- тя.
    -Това ли-каза Нико-Нищо работа Мога да лекувам .
    после седна и каза
    -Колкото до това което каза преди малко , ще ти кажа че неможеш да ме нараниш
    -Какво имаш предвид- попита момичето.
    -Ако съм в някаква опасност моят дух пазител ще ме защити-казвайки това той щракна с пръсти и едно гиганско създание от чист огън се появи от нищото.
    -Което се случва рядко.
    Нико погледна Лиз и видя лека уплаха тогава той махна с ръка и дъха изчезна и той продължи
    -Няма никаква опасност опасен е само когато аз му наредя , не се безпокой няма да те нарани.
    Лиз започна да се поуспокоява когато...
    katerina1991
    katerina1991
    Ученик


    Брой мнения : 471
    Age : 29
    Раса : вампир
    Registration date : 09.04.2009

    Описание на героя
    Описание на героя:

    Градината Empty Re: Градината

    Писане by katerina1991 Пон Май 04, 2009 7:49 pm




      • - Ще го извикаш ли пак? - помолих аз. Искаше ми се да видя, дали може да ме опари.
      • - Да не си луда!?! Може да те опати! - извика той ужасено. Мой ме приемаше за малко беззащитно момиченце, което не може да се оправя само. Ще види кой не може да се оправя сам!!! пристъпих една крачка и очите ме станаха катранено черни, косата ми също и стигна до земята, а кожата ми стана тебеширено бяла. разбира се, че намаше да го нараня просто исках да призове духа си пак.
      • - Призови го преди да съм те накарала! - казах аз с престорена заплашителен тон. той махна с ръка и огненото чудовище пак се появи. Погледнах го в очите...чудех се какво ли вещаят...бяха черни и бездънни. като черни ями...точно като мойте понякога. Тогава осъзнах колко си приличаме....  Протигнах се да го пипна, но той се дръпна и се ОПИТА да ме опари. Отъля мина през ръката ми БЕЗ да и стане нищо. Огънят примина, без да усетя топлотата му, никога нямаше да мога. Е и?!? Нямаше да седя и тъгувам за изгубеното, беше ми любопитно дали можех да мина през пазителя. Тогава... 
      </LI>
    katerina1991
    katerina1991
    Ученик


    Брой мнения : 471
    Age : 29
    Раса : вампир
    Registration date : 09.04.2009

    Описание на героя
    Описание на героя:

    Градината Empty Re: Градината

    Писане by katerina1991 Пон Май 18, 2009 7:42 pm

    той ме погледна доста учудено... Изведнъж се сетих нещо и казах:- съжелявам, но трябва да вървя. - казах аз и бълзо си  тръгнах. Имах работа...

    Sponsored content


    Градината Empty Re: Градината

    Писане by Sponsored content

      Similar topics

      -

      В момента е: Пон Апр 29, 2024 3:33 am