World of Magic

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Елате и се забавлявайте в този магически свят!


    Тъмно мастило!..Следи..от..несподелени..тайни...

    Merili_Kitrout
    Merili_Kitrout
    Ученик


    Брой мнения : 129
    Age : 30
    Registration date : 27.02.2009

    Тъмно мастило!..Следи..от..несподелени..тайни... Empty Тъмно мастило!..Следи..от..несподелени..тайни...

    Писане by Merili_Kitrout Пон Апр 20, 2009 9:44 pm

    Тъмно мастило!..Следи..от..несподелени..тайни... Diary_10

    Както всеки кораб разтоварва товара си на пристанищата,така и аз моите тайни.Но..шшт...тихо...никой не бива да узнава за тях..Какво би станало ако разберат за истиснкото ми аз?Плаша се само от мисълта за това.Май е време да споделя една "малка" тайна.Днес се бях уплашила че ще ида сама на бала,и пак ще си вися,без комапния.Но се оказа че точно когато ми трябваше кавалер пристигна едно момче.Е да малко по-голямо от мен,но на пръв поглед симпатяга.Е все още не очаквам нищо конкретно,но няма да е лошо.Аз по принцип не съм такава,свалячка,която се хвърля на първия срещнат,макар днешната ми постъпка да показва обратното.Но всеки си има свое мнение,така че все ми е едно какво казват хората за мен..(капки)..
    Топнах перото в мастило,и капна малко....Забравих си мисълта....А да..Надявам се Кристофър,малко ми омръзна да го наричам така,по-добре Крис,да се окаже свестен,дори и като приятел.
    Елизабет,момиче с което се запознах от екскурзията,постояно се опитва да проникне в мислите ми,по-лошо в спомените ми.Но аз я спрях,макар да тя си остана със мисълта че е успяла..."Благодаря ти бабо,проработи!"Както казах макар да бе прочела че искам да заключа съзананието си,не в грешка си,просто те отведох в друг "отдел".Никога няма да разгадаеш моята тайна,никой никога не е успявал,и За Бога,заклевам се че никой няма и да успее..

      В момента е: Пет Апр 26, 2024 11:04 pm