World of Magic

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Елате и се забавлявайте в този магически свят!


2 posters

    Третата Колесница

    Laila Archer
    Laila Archer
    Директор


    Брой мнения : 498
    Age : 32
    Раса : Човек
    Registration date : 02.06.2008

    Описание на героя
    Описание на героя:

    Третата Колесница Empty Третата Колесница

    Писане by Laila Archer Пет Юни 20, 2008 7:36 am

    Вътре беше топло и уютно. Учиниците с облекчение разбираха, че всъщност колесниците се движеха плавно. Вътре имаше 3 места.
    1.
    2.
    3.


    Последната промяна е направена от Laila Archer на Чет Сеп 18, 2008 12:58 pm; мнението е било променяно общо 2 пъти
    katerina1991
    katerina1991
    Ученик


    Брой мнения : 471
    Age : 29
    Раса : вампир
    Registration date : 09.04.2009

    Описание на героя
    Описание на героя:

    Третата Колесница Empty Re: Третата Колесница

    Писане by katerina1991 Чет Апр 23, 2009 8:08 pm

    Влезох в колесницата с тъжна физиономия. Една въздишка ми се изплъзна. Куфарите ми едва влязоха , бяха доста голями. Имах една слабост, когато съм в лошо настроение (обичайното ми настроение) отивах да пазарувам и пазарувам.... Седнах на седалката и се загледах през прозореца. Извадих един голям бонбон от ръчната си чанта, махнах обвивката и го лапнах. Тези бонбони бяха по-спецефични....с червен пълнеж. Ухилих се и погледа ми пак заблужда. Беше мъгливо и дъждоно. Обичах такова време, но любимото ми време беше когато духа топъл вятър и пръска дъжд. Дъждът капеше и правеше локви - кап....кап....кап. Обичах тишината и спокойствието. Самотата ми понасяше добре. Единственото което ми липсваше беше приятелката ми Калина. Тя замина за Австрия. Голяма мъка ме поряза. Еххх ако можеше да се върне...Тогава някой отвори вратата. Вътре влезе...

      Similar topics

      -

      В момента е: Сря Май 15, 2024 3:22 am