World of Magic

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Елате и се забавлявайте в този магически свят!


2 posters

    Имението на хълма

    Jennifer Lain
    Jennifer Lain
    Директор


    Брой мнения : 426
    Раса : Човек
    Registration date : 02.06.2008

    Описание на героя
    Описание на героя:

    Имението на хълма Empty Имението на хълма

    Писане by Jennifer Lain Вто Юни 24, 2008 12:57 pm

    Имението на хълма Following_the_white_rabbit____by_zardo
    Този замък бе принадлежал на заможно семейство мъгълокръвни магьосници, изключително добри и талантливи хора. Неочакваната и нечестната им смърт бе натъжила много хора. Техните духове били единствените, които не останали заключени в града, но имението бе обитавано от други духове, скърбящи за загубата на своите приятели.
    Moarain Jones
    Moarain Jones
    Учител


    Брой мнения : 98
    Age : 30
    Раса : Човек, чистокръвна
    Registration date : 08.08.2008

    Описание на героя
    Описание на героя:

    Имението на хълма Empty Re: Имението на хълма

    Писане by Moarain Jones Съб Окт 11, 2008 7:26 am

    Вместо Моарейн да се магипортира у дома си след бала, тя реши да се поразходи в една местност, която и бе малко известна. Реши да посети Призрачния град.
    Определено привличаше вниманието й, всичко тук, самото проклятие, поразило града. Искаше да научи повече. Въпреки, че бе много опитна в черната магия, някой неща си оставаха непонятни, а според нея един човешки живот не може да стигне, за да бъдат научени всички тайни на магията. Дори и много живота пак нямаха да стигнат. Единственото, което можеше да направи тя, бе да успее да открие нови и нови неща, да разшири границите. А понякога това се изразяваше и в събуждане на много, много стари тайни, магически тайни, тъмни и способни да убиват. Тя не усети кога някой се бе магипортирал зад нея...
    Moarain Jones
    Moarain Jones
    Учител


    Брой мнения : 98
    Age : 30
    Раса : Човек, чистокръвна
    Registration date : 08.08.2008

    Описание на героя
    Описание на героя:

    Имението на хълма Empty Re: Имението на хълма

    Писане by Moarain Jones Нед Ное 23, 2008 5:43 pm

    Тя присви очи при вида на мъжа, магипортирал се зад гърба й.
    -Глупак такъв! Да се промъкваш зад гърба на хората така ...
    -Какво искаш, Джоунс. - не бе въпрос, просто обичаен поздрав. При него лиготии като "Добър ден" не вървяха - Аз съм тук, за да поогледам.
    -Интересно, защо ли се оказа тук по същото време, по което и аз?
    -Да не си мислиш, че съм те следял? - мъжът изсумтя, а кафевите му очи я погледнаха презрително. Кафеви очи, които тя с удоволствие щеше да извади и да забучи на кол, точно до главата му. Като го видеше, изпитваше известно желание да го изкорми и ... вълни от омраза. Които я караха да се чувства по-жива от всякога, да, признаваше си. А той бе строен и красив, мускулест ... някога би се насладила при вида му. Сега просто не чувстваше нищо. Не изпитваше чувства от прекалено дълго време, че сега да й запука за този глупак.
    Не, не бе глупак. Бе умен подлец. Човек, който лъже и мами, за да преживява, и го прави с умение, невиждано преди. Също като нея - уникален талант.
    -Не знам какво да мисля. Не ме интересуваш толкова, че дори да се напъвам - каза в изблик на брутална честност Моарейн. Би се опитала да го върти на пръста си, дори би й харесало, но не точно него. Не и сега, когато преподаваше. Не и сега, когато бе намерила нещо като собствен дом. Макар да не й харесваше, в момента бе отседнала там и щеше да се примирява с правилата поне за известно време. Докато не й писнеше.
    Сякаш прочел мислите й, мъжът я погледна.
    -А ще благоволиш ли да ми кажеш къде си отседнала?
    -Защо ти е? Изобщо не искам да виждам грозната ти муцуна около мен. - вярно бе, поне донякъде. Искаше да вижда "грозната му муцуна", стига накрая да можеше да го убие. Беше си заслужила това право!

    Sponsored content


    Имението на хълма Empty Re: Имението на хълма

    Писане by Sponsored content

      Similar topics

      -

      В момента е: Сря Май 15, 2024 6:44 am