World of Magic

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Елате и се забавлявайте в този магически свят!


3 posters

    Мостът на желанията

    Jennifer Lain
    Jennifer Lain
    Директор


    Брой мнения : 426
    Раса : Човек
    Registration date : 02.06.2008

    Описание на героя
    Описание на героя:

    Мостът на желанията Empty Мостът на желанията

    Писане by Jennifer Lain Сря Юни 25, 2008 10:27 am

    Мостът на желанията B7d326a6cbd1ee1afd1cdc9470d229a1
    През планината минаваше огромна река и някога хората, живеещи тук, са построили мост, през който да може да се преминава и на другия бряг. Хората, построили този мост, отдавна са изчезнали от това място, но хора все още идваха и този мост им напомняше за мечтите и желанията, които все още не са се осъществили.
    Имаше легенда, че който скочеше от моста във водата с пожелание за бъдещето си, то се сбъдваше. Никога не се бе случвало да има смъртен случай при скок от този мост.
    Augustina
    Augustina
    Ученик


    Брой мнения : 78
    Age : 29
    Раса : нечистокръвна
    Registration date : 15.06.2008

    Описание на героя
    Описание на героя:

    Мостът на желанията Empty Re: Мостът на желанията

    Писане by Augustina Вто Фев 24, 2009 9:43 am

    Мечти и желания...да,тези,които сякаш ме задържат на повърхността и не ми дават да потъна.Именно те.Но въпреки преживяното са останали в мен.Интересно как всички гледат на тях.
    Днес се бях решила да скоча от моста.Не ме интересуваха мечтите и желанията,кръвта ми кипваше заради предизвикателството,защото да си призная,не можех да плувам.И още повече-винаги съм се страхувала от великата сила на тази стихия-водата.Но тя винаги е събуждала в мен желанието да надделея...и да я победя.
    Augustina
    Augustina
    Ученик


    Брой мнения : 78
    Age : 29
    Раса : нечистокръвна
    Registration date : 15.06.2008

    Описание на героя
    Описание на героя:

    Мостът на желанията Empty Re: Мостът на желанията

    Писане by Augustina Вто Фев 24, 2009 8:08 pm

    Скачам...дълбоко е.Не скачам...победена съм.
    Страхът никога не ме е побеждавал.Днес едва ли ще му се усмихне късметът.Но знае ли човек какво би се случило?
    Стоя и чакам.Чакам някого или нещо.Никой не идва.Никакъв знак.Време е.
    Поех дъх и скочих.Озовах се в дълбоката бездна на водата.Започнах да ритам с крака,но потъвах.Исках да изкрещя,но звук нямаше.Дробовете ми се пълнеха с вода.Това ли е?Това ли е краят ми?Какъв живот по дяволите живея?Нямам приятели,нито семейство.Не се забавлявам,не се радвам на важните неща в живота,студена съм към всички...Давя се...Давя се в собствения си гняв,който завладява сърцето ми.
    Една ръка се протегна към мен и ме издърпа.Това беше...
    katerina1991
    katerina1991
    Ученик


    Брой мнения : 471
    Age : 29
    Раса : вампир
    Registration date : 09.04.2009

    Описание на героя
    Описание на героя:

    Мостът на желанията Empty Re: Мостът на желанията

    Писане by katerina1991 Сря Апр 15, 2009 7:16 am

    - Елизабет видя как Оугостина скача от мостът на желанията.
    - - НЕ!!! - извика тя. Мисълта, че някой може да се опита да се самоубие я ужаси. " НЯМА да го допусана"- момисли си тя и хукна. По принцип обичаше да тича и докато тичаше я обземаше вълнение,но сега това вълнение се беше изпарило. Пробяга голямото растояние за няколко секунди и скочи в тъмните води.Водата никога не я притеснявала напротив обичаше я .Плуваше много добре и нямаше никакво опасност за НЕЯ. Оугостина още не се показваше над водата. Как е възможно да скочи като не може да плува. Осетих студената вода да ме поглъща и се опитах да се ориентирам къде съм и къде е червенокосото момиче. Не ми беше нужно да дишам вампирите нямаха нужда от кислород. Бях много бърза, но се запитах дали беше достатъчно. Протегнах ръка и издърпах Оугостина над водата. Заплувах към брега и след секунда бях там. Момичето беше в безсъзнание. Паника ме заля. Изкарвах водата от дробовете и.
    - - Дишай! - извиках обезумяла от тревога
    - Поредната струя вода се изля от дробовете и.
    - - Дишай! Хайде Оугостина ДИШАЙ !!! - тогава лъч надежда ме озари когато видях как слабото и дишане се нармализира. 
    - - Добре ли си? Чуваш ли ме?! - попитах аз с напрегнат глас, но вече не така обезумял.Тя започна да се свестява, но усните и почнаха да посиняват. Трябваше да я занеса някъде на топло. ЗАЩО И ТРЯБВАШЕ ДА СКАЧА?!?
    - - По-добре ли си? - попитах аз когато вече си беше отворила очите и ме гледаше с мътен поглед. Изглеждаше объркана. Сигурно си мислеше, че е мъртва.
    - - Спокойно. Нещо боли ли те? - казах аз в опит да я успокоя. Тя си прочисти гърлото и отговори...

    Sponsored content


    Мостът на желанията Empty Re: Мостът на желанията

    Писане by Sponsored content


      В момента е: Съб Апр 27, 2024 4:10 pm