World of Magic

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Елате и се забавлявайте в този магически свят!


2 posters

    Домът на Найт

    Nightmare Haits
    Nightmare Haits
    Ученик


    Брой мнения : 347
    Age : 28
    Раса : Нечистокръвна магьосница
    Registration date : 22.07.2008

    Описание на героя
    Описание на героя:

    Домът на Найт Empty Домът на Найт

    Писане by Nightmare Haits Сря Юли 23, 2008 12:01 pm

    Домът на Найт Oldcastle_4762d67fceae4pFFНа около 12 километра от имението "Лейн" се намираше призрачният дом на Найт.Тя често идваше тук,защото намираше за чудесно да си прекатрва времето в подреждане.Да,преди около 3 години маг,ядосан на фамилията "Хайтс" бе дошъл да отмъсти на Найт.И така,той бе разхвърлял всичко на около с една единствена цел : Младата наследничка никога да не намери медалюона си.А този медальон бе наистина важен и ценен за нея.Вътре тя държеше част от съставките за най-зловещата магия в страната на тъмният свят,запазена от баща й,Леон, а и там пазеше снимки на най-ценните й хора- Мери Алис(сестра й),Виван(майка й) и Леон(баща й).А понякога,Найт просто седеше в старото си кресло и гледаше през прозореца.Къщата се състоеше от 22 огромни помещения.Само в 3 от които,тя се упражняваше за да стане велик Маг.Имаше 2 спални,огромни помещения.От всичките многобройни помещения,Найт използваше само тези 5.В другите просто се страхуваше да влезне.И така минаваха дните й,празни,хладни,студени.От много години Найт живееше сама,и нищо неможеше да я спре да продължава да живее така.Но един ден елфите я бяха навестили,и й бяха споменали че не бива повече така да живее.


    Последната промяна е направена от NiGhTmArE на Нед Сеп 21, 2008 7:17 pm; мнението е било променяно общо 3 пъти
    Nightmare Haits
    Nightmare Haits
    Ученик


    Брой мнения : 347
    Age : 28
    Раса : Нечистокръвна магьосница
    Registration date : 22.07.2008

    Описание на героя
    Описание на героя:

    Домът на Найт Empty Re: Домът на Найт

    Писане by Nightmare Haits Пон Авг 18, 2008 5:21 pm

    Каня всеки който забележи това мнение в домът си!Успях да подредя няколко стаи,но само няколко.Не препоръчвам на хора,които си имат фобия от елфи,и подобни същества да се приближават въобще до домът ми.Понякога и неспокойните души на членовете от семейството не допускат хора да къщата.Но все пак ви очаквам!
    Андромеда
    Андромеда
    Ученик


    Брой мнения : 543
    Age : 30
    Раса : Магьосник
    Registration date : 10.09.2008

    Описание на героя
    Описание на героя:

    Домът на Найт Empty Re: Домът на Найт

    Писане by Андромеда Чет Сеп 11, 2008 7:26 am

    Андромеда се връщаше от банката за магьосници.Търсеше къде да се магипортира,когато съзря прекрасен замък по нейна преценка.Спря се и го огледа.Беше мрачен.
    "Дали тук живее някой"-запита се тя,когато някакво чернокосо момиче излезе в двора.Анди го изгледа от глава до пети.Беше на някъде 15 години по нейна преценка и...определено беше магьосница-държеше пръчка.Андромеда набързо смени косата си с черна.Очите й станаха също тъмни.Изглеждаше леко зловещо,но знаеше че момичето няма да се стресне.
    -Здравей-каза Анди,когато се приближи-Може ли да разгледам замъка?-очакваше отговора като оглеждаше двора на замъка.


    П.П.Това се случва,когато е на пазар.

    Nightmare Haits
    Nightmare Haits
    Ученик


    Брой мнения : 347
    Age : 28
    Раса : Нечистокръвна магьосница
    Registration date : 22.07.2008

    Описание на героя
    Описание на героя:

    Домът на Найт Empty Re: Домът на Найт

    Писане by Nightmare Haits Съб Сеп 13, 2008 4:52 pm

    Найт я изгледа от глава до пети.Замисли се доста и накрая проговори:-Виждала съм те из училището.Тук е зловещо,както предполагам си забелязала.Сигурна ли си че искаш да влезнеш?-тя продължаваше да гледа Андромеда с недоумение.-Голяма бъркотия е тук.-продължи Найт.Андромеда я изгледа загадъчно но Найт я прекъсна-Дълга история.Е,влизай.-покания Найт.Тогава...
    Андромеда
    Андромеда
    Ученик


    Брой мнения : 543
    Age : 30
    Раса : Магьосник
    Registration date : 10.09.2008

    Описание на героя
    Описание на героя:

    Домът на Найт Empty Re: Домът на Найт

    Писане by Андромеда Съб Сеп 13, 2008 11:03 pm

    Андромеда пристъпи бавно.Не несигурно-просто не бързаше.Имаше цялото време на света.Усмихна се загадъчно на момичето.
    -Е...аз съм Андромеда.Викай ми Анди накратко.-представи се момичето като не отлепяше очи от замъка.Само за малко си откъсна погледа и се спогледа с чернокосата.-Харесва ми това,че е зловещо-продължи тя-Предполагам има духове...Не се притеснявай за мен-вече гледаше съпътницата си-Няма да ме стресне някой толкова лесно-но въпреки думите си хвана здраво пръчката си.Двете тръгнаха и влязоха в замъка...
    Nightmare Haits
    Nightmare Haits
    Ученик


    Брой мнения : 347
    Age : 28
    Раса : Нечистокръвна магьосница
    Registration date : 22.07.2008

    Описание на героя
    Описание на героя:

    Домът на Найт Empty Re: Домът на Найт

    Писане by Nightmare Haits Нед Сеп 14, 2008 11:03 am

    Пред тях се извиси огромна мрачно-синя порта с множество орнаменти по нея.Когато Найт понечи да протегне въка за да я отвори,усети студено дихание около китката си.Не го показа на Анди,а просто отвори смело портата.Личеше си че е стара-множество изкърцвания се чуха за част от секундата.Гледката беше невероятна-Пред двете момичета се показа огромен коридор с още по-големи и по навити стълби.от двете страни на коридора имаше по една камина-също толкова внушаваща с размерите си.Найт се огледа сякаш стреснато-нещо,което не бе по вкуса й,и заговори:-Е,къде искаш да отидем?
    Андромеда
    Андромеда
    Ученик


    Брой мнения : 543
    Age : 30
    Раса : Магьосник
    Registration date : 10.09.2008

    Описание на героя
    Описание на героя:

    Домът на Найт Empty Re: Домът на Найт

    Писане by Андромеда Нед Сеп 14, 2008 4:53 pm

    -Обичам лявата страна-каза Андромеда.-Левичарка съм,тъй че...хайде на дясната-каза момичето.Найт малко се учуди от логиката на момичето,но тръгна след нея без да показва чувствата си.Андромеда много рядко поглеждаше другото момиче.Само гледаше стените и стаите,в които влизаха.-Тук някъде има Черна магия-промърмори момичето-Но къде?-това трябваше да си го каже на ум,но не се усети.Тогава се обърна към Найт-Има ли Черни магьосници в семейството ти?Всъщност някой,който е живял тук да е се е интересувал от Черните изкуства?-момичетата се спряха посредата на един коридор,гледайки се.
    Nightmare Haits
    Nightmare Haits
    Ученик


    Брой мнения : 347
    Age : 28
    Раса : Нечистокръвна магьосница
    Registration date : 22.07.2008

    Описание на героя
    Описание на героя:

    Домът на Найт Empty jkjih

    Писане by Nightmare Haits Пон Сеп 15, 2008 1:45 pm

    -Интересна логика.-Найт се замисли и сякаш се прехвърли в свой собствен свят-там някъде из дълбините на съзнанието й.Тогава пак заговори,но не както обикновенно-в гласа й се долавяше капка респект,към някого,когото дори тя не познаваше толкова добре:
    -Баща ми се занимаваше с черна магия.-на лицето й едва не се появиха сълзи.
    Андромеда поглдна момичето сякаш искаше да й каже нещо,но Найт я прекъсна:
    -Загина заедно с майка ми в автомобилна катасрофа преди 11 години.
    Последва мълчание.И Анди и Найт не знаеха какво да си кажат,но тъй като в случая на Найт й беше писнало заговори приветливо:
    -Само черна магия ли откриваш тук?Хайде,това е моят дом-разтърси се малко!
    Андромеда
    Андромеда
    Ученик


    Брой мнения : 543
    Age : 30
    Раса : Магьосник
    Registration date : 10.09.2008

    Описание на героя
    Описание на героя:

    Домът на Найт Empty Re: Домът на Найт

    Писане by Андромеда Пон Сеп 15, 2008 7:13 pm

    -Това мога да долавям.Не знам...-промърмори момичето-В смисъл...не че нещо,но...това ми е любимата част от магията и...умея да я разпознавам.-не знаеше защо говореше откъслечно,но...тя мислеше наистина по странен начин-Харесва ми това място.Имаме подобна къща в Хогсмийд.В близост де...-поправи се-Но тук...тук е по-зловещо.Тук ми харесва повече.Обичам тъмнината и мрака.Не да живея в тъмнина,но обичам такива неща-Анди говореше несвързано.Чувстваше мозъка си като блокиран.-Уф...какво говоря изобщо...Не ми обръщай голямо внимание.Знам че е трудно,но само глупости говоря май.Та...заведи ме в твоята стая.Бих желала да я видя.Разбира се ако нямаш нищо против-усмихна се неловко момичето...
    Nightmare Haits
    Nightmare Haits
    Ученик


    Брой мнения : 347
    Age : 28
    Раса : Нечистокръвна магьосница
    Registration date : 22.07.2008

    Описание на героя
    Описание на героя:

    Домът на Найт Empty Re: Домът на Найт

    Писане by Nightmare Haits Вто Сеп 16, 2008 4:07 pm

    -Всъщност имам няколко спални.-потвърди Найт и посочи стълбите на Андромеда.Тя беше стъписана.Но,Найт продължи да говори:
    -Хм.Имам още много спални но не ги използвам.А и там е бъркотия.Е,все някога ще я оправя.-въздъхна тя,когато се осъзна на четвъртото стъпало към втория етаж.Андромеда все още я гледаше с недоумение.Найт я покани да се качи със нея.Качването бе уморително-всичките тези 73 стъпала бяха едно от многото препиятствия които Найт бе свикнала да преудолява.Тя отново заговори:
    -Спалня 1,2 или 3?
    Андромеда
    Андромеда
    Ученик


    Брой мнения : 543
    Age : 30
    Раса : Магьосник
    Registration date : 10.09.2008

    Описание на героя
    Описание на героя:

    Домът на Найт Empty Re: Домът на Найт

    Писане by Андромеда Вто Сеп 16, 2008 4:16 pm

    -Ами...-Анди се огледа.Стълбите я бяха изморили леко-Нека да е втората.Момичетата влязоха.Стаята не бе от най-мрачните.Не бе и много светла,но тя искаше нещо по-тъмно.Нещо по-страшно.Анди забеляза и че бе лека бъркотия.
    "Аз ако имам толкова стаи ще е доста по-чисто"-помисли си момичето,което рядко държеше разхвърлено.Налагаше й се често да подрежда,защото след като се ядоса за нещо трябваше да обира и поправя това,което е хвърлила
    -Я ми покажи най-мрачната ти спалня.Не ме интересува дали е подредена или не.Няма да гледам това.
    Nightmare Haits
    Nightmare Haits
    Ученик


    Брой мнения : 347
    Age : 28
    Раса : Нечистокръвна магьосница
    Registration date : 22.07.2008

    Описание на героя
    Описание на героя:

    Домът на Найт Empty Re: Домът на Найт

    Писане by Nightmare Haits Пон Мар 02, 2009 9:30 am

    "Подредена,а?Тя си мисли че не  мога да  проникна в душата й..Е,греши!"-помисли си Найт и в очите й нещо светна.-Съжалявам,че е разхвърляно.От години е така.Тук има безброй стаи,но аз използвам само няколко.-промълви и позамълча за малко.-Най-мрачна..Най-зловеща..Сигурна ли си че..-Да!-наложи мнението си Андромеда-Да!Обедена съм!Момичетата излезнаха от огромната стая и продължиха да вървят по дългия коридор.Срещу тях имаше стена,а около тях-стаи.Те вървяха право към стената.Найт си мислеше "Тя просто не знае какво поиска.".Явно Андромеда усети злобното изражение на събеседничката си и лека нотка на уплах "засвири "в душата й.Приближаваха се все повече и повече към стената.-Заповядай!-с зловеща и доволна усмивка Найт направи жест с ръка към стената и обратно към Андромеда.Анди преглътна.-О..Извини ме..забравих че..-домакинята изрече няколко думи на латински и стената мигновенно се превърна в врата.Найти пое дръжката в ръката си и отвори.-Е,това е най-доброто което мога да ти покажа.Повече не изисквай от мен.-Пред очите на двете момичета се разкри огромно помещение.Нямаше прозорци.Цареше мрак.След секунди момичетата влезнаха в стаята.Около Анди се звъртя странна и невидима форма на живот.-Не се притеснявай,това е Пронкс-домашното духче на сес..тра ми.Той нищо няма да ти направи.Само..внимавай с елфите.Те разопознават..дали си честна или не.-Защо..ми го казваш?-Андромеда остана удивена.Найти затваряше вратата от другата страна.-Почакай..аз!-Сама отркрий думите за вратата.И помни че нищо не можеш да скриеш от мен,скъпа.-чуваше се вече далечният глас на Найтмеър.-Не биваше да влизаш в дома на кошмара.Не биваше.

    Sponsored content


    Домът на Найт Empty Re: Домът на Найт

    Писане by Sponsored content

      Similar topics

      -

      В момента е: Пон Май 20, 2024 3:24 am