World of Magic

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Елате и се забавлявайте в този магически свят!


2 posters

    Пещерите

    Jennifer Lain
    Jennifer Lain
    Директор


    Брой мнения : 426
    Раса : Човек
    Registration date : 02.06.2008

    Описание на героя
    Описание на героя:

    Пещерите Empty Пещерите

    Писане by Jennifer Lain Вто Ное 18, 2008 1:09 pm

    За тези пещери се носеха много легенди. Малко хора идваха тук, защото магьосниците вярваха, че преди тук е имало дракони и сега духовете им бродят наоколо. А някой вярват, че все още пещерите са обитавани от митичните същества.
    Пещерите са няколко, огромни са, през някой минават реки или имат образувани езера.
    Пещерите Okinawa_Caves__by_Hatch1921
    Пещерите Sara__s_Caves_II_by_kil1k
    Пещерите Caves_by_Lauraroarasaurus
    katerina1991
    katerina1991
    Ученик


    Брой мнения : 471
    Age : 29
    Раса : вампир
    Registration date : 09.04.2009

    Описание на героя
    Описание на героя:

    Пещерите Empty Re: Пещерите

    Писане by katerina1991 Сря Апр 15, 2009 8:36 pm


    • Дойдох тук, за да съм сама, но с късметът ми някой щеше да дойде сигурна съм. Наслаждавах се на пещерата. Не бе беше много голяма, но беше магическа. По средата имаше кристално синьо езерце. Изведнъж ми се преиска да поплувам. Винаги съм обичала водата и никога не съм се страхувала от нея. <LI>-Акцио бански! - казах аз, вдигайки пръчката си. Банският ми се появи и аз бързо се преоблякох. Гмурнах се във водата. Кристалната ледена вода ме успокои.Заплувах като се наслаждавах на водата. Това, че бешеледена не ме притесняваше. Темперетурата на кожата ми беше горе долу със същата темперетура и аз почти не усещах разликата. Заплувах под вода и видях голяма пукнатина под водата. Любопитството ми надделя. Потопих се и минах през пукнатината. Пещерата имаше продължение. беше много красиво имаше внушителни сталактитии крестални образувания.Чудех се дали някой знае за тази чест на пещерата. Можеше да бъде само моя и тук да идвам да размишлявам. Излязох от водата и кристални капки закапъха по рода на пещерата. Огледах другата част на пещерата и отидох до един огромен прозрачен кристал, на който седнах. Замислих се за себе си, за коя съм и какво правя. Не усетих кога мина времето. сетих се, че трябва да вървя можеха да ме търсят, въпреки, че може би никой не беше забелязал отсъствието и. Минах през пукнатината и се навлякох дрехите си върху мокрите ми бански. Тогава се сетих, че може да се натъкна някого и ги съблякох. Косата ми беше още мокра, но не и обърнах внимание, дори и когато намокри тениската ми и студени капчеци закапъха по гърбът ми. Реших да си тръгвам но тогава видях фигура на някого. Наблюдаваше ме. Сигурно не беше тук от скор, защото не го бях чула да влиза нито му бях чула дишането. Тогава....

      В момента е: Нед Май 12, 2024 8:15 pm