World of Magic

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Елате и се забавлявайте в този магически свят!


3 posters

    Christine Roune срещу Елизабет Димитрова

    katerina1991
    katerina1991
    Ученик


    Брой мнения : 471
    Age : 29
    Раса : вампир
    Registration date : 09.04.2009

    Описание на героя
    Описание на героя:

    Christine Roune срещу Елизабет Димитрова Empty Christine Roune срещу Елизабет Димитрова

    Писане by katerina1991 Чет Апр 16, 2009 9:08 pm

    Пристигнах първа и се настаних. Зачаках Кристин да пристигне. Щеше да бъде интересно предполагам. Никога досега не се бях дуелирала, а и честно казано не ми трябваше. БЯХ ВАМПИР!!! Можех за секунди да пробягам много голямо растояние, можех да вдигна на ръце кола, можех да чета мисли, да усещам настроенията на противника и да виждам в бъдещето. Не знам защо ми трябваше и тази способност, но решех, че ще е образователно.
    - Здрасти! - казах аз въпреки, че нямаше никой пред мен. Кристин идваше от другата страна и не беваше да я виждам, но чух мислите и. УПС! Подхлъзнах си, направих грешка.. и какво от това?Рано или късно щяха да разберът. Май я уплаших, а вобще не исках това.
    - Как ме видя? - гласът и пресекна на последната дума. Да доста я бях уплашила.
    - периферно зрение. - казах простичко, но тя не се върза. все пак бях изцяло с гръб. Тогава...
    Christine Roune
    Christine Roune
    Ученик


    Брой мнения : 83
    Registration date : 01.02.2009

    Описание на героя
    Описание на героя:

    Christine Roune срещу Елизабет Димитрова Empty Re: Christine Roune срещу Елизабет Димитрова

    Писане by Christine Roune Нед Апр 19, 2009 10:33 am

    Крис въздъхна и кимна. Всъщност нямаше значение. Но отново затвори съзнанието си така, че никой да не може да проникне. Едва сега се усети, че е спуснала бариерите си, което бе голяма грешка от нейна страна, особено преди дуел.
    -Е, няма значение, нека започваме - каза тя и двете застанаха в позиции. Направи й впечатление, че Елизабет е леко непохватна, сякаш това й се случваше за пръв път и сякаш предпочита друг начин на бой. Бе възможно ... сигурно не се бе дуелирала преди това. Скоро щеше да открие, че тренировъчните дуели са образователни ... но и донякъде скучни. Фактически лошото им бе, че имат толкова правила. В един реален дуел, когато си на живот и смърт, едва ли някой ще спазва правилата, освен ако този някой не е кръгъл глупак. И скоро би трябвало да е мъртъв глупак.
    Крис отново въздъхна, унесена в мисли. Забеляза, че Лизи я чака да направи хода си. Но Крис не обичаше да започва първа. Стратегията й бе друга. И без това щеше да им се наложи да играят по правилата, защо да не се позабавляват. Дяволита усмивка се появи на устните й, а чувствата на Елизабет й издаваха, че другото момиче е несигурно. Време беше това да се промени.
    -Давай ти първа - каза Крис и зачака, подготвила вече няколко защитни заклинания, с които да отбие тези на Лизи.
    katerina1991
    katerina1991
    Ученик


    Брой мнения : 471
    Age : 29
    Раса : вампир
    Registration date : 09.04.2009

    Описание на героя
    Описание на героя:

    Christine Roune срещу Елизабет Димитрова Empty Re: Christine Roune срещу Елизабет Димитрова

    Писане by katerina1991 Нед Апр 19, 2009 12:38 pm

    Така добре. Е аз нямах никакво идея как да започна, но от някъде трябва да се почне. Опитах се да и блокирам мислите и тя малко ме улесни, като се опита да си затвори съзнанието. Е трябва да почват, поклонихме се и аз извиках:
    - Инкарцерус! - Кристин успя да избегне заклинанието кото се наведе леко.
    - Петрификус тоталус.- каза тя със спокоен, но силен глас.
    - Фините Икантатем! - извиках силно


    • P.S. - сори, че е лалко кратко, ама се дуелирам за пръв път.



    Christine Roune
    Christine Roune
    Ученик


    Брой мнения : 83
    Registration date : 01.02.2009

    Описание на героя
    Описание на героя:

    Christine Roune срещу Елизабет Димитрова Empty Re: Christine Roune срещу Елизабет Димитрова

    Писане by Christine Roune Съб Май 09, 2009 7:17 pm

    Крис се усмихна, а усмивката се прехвърли към наперено ухилване, неин тип. Може би занапред щеше да стане интересно ... виждаше се, че Елизабет действаше напълно импулсивно. Е, може и да не искаше, но щеше да излезе с повече умения след този дуел. След като човек се дуелира с Крис, винаги излизаше по-добре изпечен...
    Крис се засили да казва магията. Този път щеше да го извърти по-сложно. Обичаше да използва този тип магийки, а и й бе интересно как противничката й щеше да овладее ситуацията.
    -Опунго! Енгорджио! - още преди птичките да са се стрелнали от пръчката й, Крис ги уголеми. Сега имаха размер на орли. Когато видя разширените очи на Елизабет, се сети, че може би малко е попрекалила...
    katerina1991
    katerina1991
    Ученик


    Брой мнения : 471
    Age : 29
    Раса : вампир
    Registration date : 09.04.2009

    Описание на героя
    Описание на героя:

    Christine Roune срещу Елизабет Димитрова Empty Re: Christine Roune срещу Елизабет Димитрова

    Писане by katerina1991 Нед Май 10, 2009 8:49 am


    • Добрее...така не се ПАНИРАЙ!!! Това само нищо и никакви птиченца....е с размерита на орли и доста страховити.  О боже трябва да направя нещо преди да съм останала без глава.Такааа...добре магии, магии, а да.
    • -Еванеско. - извиках силно молейки се на ум да съм оцелила заклинанието. За мое облекчение приближаващата ми смърт (орлите убийци Very Happy) е превърна на красиви златни сапунени мехурчета. Издишах и се усмихнах леко самодоволно. Добре сега като се оттървах от птиченцата не ме оставаше друг избор освен да атакувам....хмм. Бях научила доста магий, но сега всичко беше на каша в главата ми. Изведнъж ми просветна друго заклинание:
    • - Силенцио. - казах силно аз. Това беше магия, която караше противника да онемее. Силно се съмнявах, че ше помогне, но бях длъжна да опитам. Изведнъж в главата ми изникна и друго заклинание:
    • -Серпенсортия. - извиках и огромна черна змия се появи....
    Christine Roune
    Christine Roune
    Ученик


    Брой мнения : 83
    Registration date : 01.02.2009

    Описание на героя
    Описание на героя:

    Christine Roune срещу Елизабет Димитрова Empty Re: Christine Roune срещу Елизабет Димитрова

    Писане by Christine Roune Пет Май 15, 2009 7:14 am

    Крис се ухили, но в последния момент успя да избегне заклинанието "Силенцио" - тя и лъча се разминаха на едва няколко сантиметра. Виж, ако я беше уцелило, щеше да я загази, и то здраво. Едно на ръка, нямаше да може да махне змията навреме. Второ, можеше и да загуби дуела, макар че се съмняваше с едната магия да се мине в крайна сметка.
    -Еванеско - изрече тя ясно и змията със съсък изгоря. Крис предпочиташе огъня като свое оръжие.
    Сега бе нейн ред да атакува. Зачуди се какво ли да използва за момент, но в ума й веднага проблясна нещо, за което не се бе сещала доста отдавна. От друга страна, отдавна не се беше сещала и за елементите, а особено за своя - огъня.
    -Адуро Конгресио! - каза тя и вместо лъч, от пръчката й полетяха десетки огнени струи.
    -
    katerina1991
    katerina1991
    Ученик


    Брой мнения : 471
    Age : 29
    Раса : вампир
    Registration date : 09.04.2009

    Описание на героя
    Описание на героя:

    Christine Roune срещу Елизабет Димитрова Empty Re: Christine Roune срещу Елизабет Димитрова

    Писане by katerina1991 Пет Май 15, 2009 3:11 pm

    Поне за това бях готова... помислих си и казах:-Фините Икантатем.- това беше много полезна магия за спиране на магия. Криси малко се начумери, но после се овладя.- Конюктивитис. - казах аз и бели кълба се изпратиха от пръчката ми към Кристин...
    Jennifer Lain
    Jennifer Lain
    Директор


    Брой мнения : 426
    Раса : Човек
    Registration date : 02.06.2008

    Описание на героя
    Описание на героя:

    Christine Roune срещу Елизабет Димитрова Empty Re: Christine Roune срещу Елизабет Димитрова

    Писане by Jennifer Lain Сря Юни 17, 2009 3:02 pm

    Забележка от администратор: Фините Инкантантем не се използва за щит, нито пък за спиране на магиите. Използва се за премахване на действието им след като вече са уцелили целта си. Моля, промени си поста.

    Sponsored content


    Christine Roune срещу Елизабет Димитрова Empty Re: Christine Roune срещу Елизабет Димитрова

    Писане by Sponsored content

      Similar topics

      -

      В момента е: Пон Май 20, 2024 11:23 am