World of Magic

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Елате и се забавлявайте в този магически свят!


2 posters

    Изворът на река Роукс

    Miss Riddle
    Miss Riddle
    Ученик


    Брой мнения : 193
    Age : 31
    Раса : Вещица
    Registration date : 07.01.2009

    Описание на героя
    Описание на героя:

    Изворът на река Роукс Empty Re: Изворът на река Роукс

    Писане by Miss Riddle Сря Фев 11, 2009 4:24 pm

    Риддъл крачеше мълчаливо напред, а на сантиметри зад нея беше Малфой, който не изглеждаше особено щастлив от факта, че се доближават до реката.
    -Хей.. добре, какво толкова съм направил.
    -Идиот си..
    -Всеки път така казваш..
    -Да.. и винаги съм права.
    -Стига де... дори сама не си вярваш..
    Тряс! Като светкавица. Не... като гръмотевица...Все едно.. просто внезапно спря да мисли и взе категоричното решение да го набие.
    -Кретен...
    И... Виктория го изрита в корема. Беше болезнено, но Ричалд беше доста издръжлив и бързо преглътна болката, причинена от удара. След което, за ужас на Вики...
    katerina1991
    katerina1991
    Ученик


    Брой мнения : 471
    Age : 29
    Раса : вампир
    Registration date : 09.04.2009

    Описание на героя
    Описание на героя:

    Изворът на река Роукс Empty Re: Изворът на река Роукс

    Писане by katerina1991 Сря Апр 15, 2009 4:56 pm

    Елизабет се появи от нищото. Още беше разстроена и ЯДОСАНА. Надяваше се да остане сама, но де такъв късмет. Видя едно момиче и езно момче. Първо си помисли, че су ухажват или нещо подобно, зашато си говереха тихо и бяха доближили глави, но после забеляза настроенията им и после прочете мислите им. Момичето взе светкавично решение за бой и изрита момчето в стомаха. "Интересна история, но не ми влиза в работата " помисли си тя, но тогава момичето я забеляза. Беше бясна, че някой беше станал свидетел на боят им. Сините и студен очи ме изпепелиха, нормален човек би хукнал надалеч, но Елизабет и без това беше бясна. Тогава момичето отвори уста. На Елизабет и беше ясно какво ще каже, но изчака първо тя да проговори.   

      Similar topics

      -

      В момента е: Нед Май 19, 2024 8:48 pm