World of Magic

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Елате и се забавлявайте в този магически свят!


3 posters

    Райското кътче

    katerina1991
    katerina1991
    Ученик


    Брой мнения : 471
    Age : 29
    Раса : вампир
    Registration date : 09.04.2009

    Описание на героя
    Описание на героя:

    Райското кътче - Page 2 Empty Re: Райското кътче

    Писане by katerina1991 Нед Апр 26, 2009 9:53 am


    • Възвъхнах от облекчение.Хубавото беше, че нямаше нищо да и стана, лошото беше, че имах лошо пречуствие. 
    • - Ами добре да опитаме. - казах аз с нежелание. Тя надникна в главата ми и каза:
    • - Спокойно няма да се изгубим. - каза тя и се засмя на иронията. Аз посочех с ръце маковете около нас и казах:
    • - Колко повече от това? - казах аз с ирония Тя хвана ръката ми и се образуваха сини пламъци. Озобахме се....насред НИЩОТО. Около нас имаше пясъчни скали и бурени. Май бяхме в някаква пустиня. Огледах се и видях, че на края на хоризонта скалите свършват. Не разбирах дали сме се отдалечили още или сме се приближили. Погледнах Найт, която гледаше объркано и се изхилих. тя ме погледна объркано, май ме помисли за луда.
    • - Е ето, че може да се изгубим повече. Поне се оттървахме от маковете. - казха аз с безгрижен тон. Тя ме погледна и се разхили. 
    • - Това ще бъде....интересно. - каза тя с неуверен глас. май вече почна да се отчайва.
    • - Спокойно, кога друг път ще се загубим в поляна с жълти цветя, после попаднахме на море от макове и накрая се мегапортирахме насред НИЩОТО. Хайде да отидем натам- казах аз и посочих мястото, където свършваха скалите.
    • - Какво има там - попита тя неуверено.
    • - Нямам никаква представа, но там свършват скалите. Добре каза тя и се затичахме. Оказа се малко по-далече от колкото си мислех. Тогава....

      В момента е: Вто Май 14, 2024 12:26 am