World of Magic

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Елате и се забавлявайте в този магически свят!


+9
Thomas Bellator
Рик Бенет
Merili_Kitrout
Nicko
katerina1991
Christopher Pure
Jennifer Lain
Nightmare Haits
Laila Archer
13 posters

    Залата

    Calid Felis
    Calid Felis
    Възрастен


    Брой мнения : 57
    Age : 31
    Registration date : 18.02.2009

    Описание на героя
    Описание на героя:

    Залата - Page 2 Empty Re: Залата

    Писане by Calid Felis Вто Апр 21, 2009 5:46 pm

    Нямах представа откъде ми бе хрумнала идеята за танца, но определено бях повече от възхитена. Ед се справяше в танците почти толкова добре, колкото в леглото... Почти, защото можех искрено да се съмнявам дали някой можеше да е перфектен в повече от едно нещо. И все пак ето го живото доказателство. Което в момента ме беше прегърнало и водеше умело. Вдигнах очи от невероятно изваяния му гръден кош и погледите ни се срещнаха. И главата ми се замая, макар че не бях пила каквото и да било. Лошо. Това вече беше лошо. "Нямате връзка, просто правите секс....". "Тогава защо ме покани на бала? " "Защото иска след бала да спите заедно." "Нима? Убедена ли си?" "Естествено!" "Ама..."
    -Какво има?
    Явно изражението на лицето ми беше станало замислено, защото Едуард звучеше... е, не притеснен, но стрестнат.
    -Не, нищо, просто се чувствам леко...замаяна.
    Май не се получи, но нямаше да го занимавам с моите притеснения. От опит знаех, че мъжете не обичат да говорят за.. връзките си. А не бях сигурна дали нашето изобщо е връзка.
    Бяхме спрели, явно кавалерът ми беше решил че ми е зле от въртенето. А аз, впесто да се опитам да кажа каквото и да било, се повдигнах лекичко на пръсти и допрях устни до неговите.


    Christopher Pure
    Christopher Pure
    Възрастен


    Брой мнения : 27
    Age : 34
    Раса : Човешка
    Registration date : 19.04.2009

    Залата - Page 2 Empty Re: Залата

    Писане by Christopher Pure Вто Апр 21, 2009 5:52 pm

    ма разбира се! - засмя се Крисофър. - Съжалявам, все още се опитвам да свикна с новото място, Мерил. - умихна й се, докато ставаха.
    Докато стигнаха до денсинга, песента се смени, с по-бавна. Усмихна се неловко, никога не беше танцувал нещо подобно. Е, може и да е, но много отдавна.
    -Няма проблеми. - позасмя се и тя.
    Танцът всъщност не беше толкова зле, беше приятен и лек, нищо че май я настъпих веднъж. Беше хубава девойка, мила и приятна за разговор.
    -Аз съм отраснал надалеч, общо взето за 27 години съм се научил да правя магии и да стрелям с лък. - засмя се мъжът. - Е и други неща, ама това е най-важното. Сестра ми трябва да живее някъде в тези райони. Мама и татко не съм ги виждал от мноого, много отдавна. - усмихнах се добродушно. - Разкажи ми за себе си, сега.. - подкани търпеливо Крисофър.
    Edward
    Edward
    Възрастен


    Брой мнения : 146
    Age : 34
    Раса : Човешка
    Registration date : 09.02.2009

    Описание на героя
    Описание на героя:

    Залата - Page 2 Empty Re: Залата

    Писане by Edward Вто Апр 21, 2009 6:15 pm

    -Ммм. - сега аз мърках като коте.
    С Калид се бяхме разбрали, че няма проблем да спим и с други. За мен не беше никакъв проблем, да си легна с една, да се събуда с втора, а към друга, трета да изпитвам някакви чувства. От опит знаех, че в женския ум нещата не стоят така. Дали се питаше, дали тя е поредната, или имам някакви чувства към нея. Дори и аз се зачудвах. Когато се преместих да живея тук смятах да оправя замъка на предците си и да си живея спокойно, далеч от повечето хора и всичко въобще. Но не стана така - ето пак - балове, празненства, хора, жени, интерес към мен. Всичко, от което си мислех, че ще се откъсна.
    Приятно ми беше да се целуваме, но имаше много хора. Директорките, преподаватели, момичета. Отделих устните си от нейните и я погледнах нежно. Прокарах ръка по гърба й, надолу, накрая улових десницата й. Беше топла и нежна, с дълги, изваяни светли пръсти. Погледите ни пак се срещнаха.
    -Сигурна ли си, че не искаш да споделиш какво те мъчи. - попитах я с възможно най- ангелски и загрижен поглед, който успях да направя в момента.
    Merili_Kitrout
    Merili_Kitrout
    Ученик


    Брой мнения : 129
    Age : 30
    Registration date : 27.02.2009

    Залата - Page 2 Empty Re: Залата

    Писане by Merili_Kitrout Вто Апр 21, 2009 6:31 pm

    Танцът бе приятен,и през цялото време двамата бяха усмихнати.Мерил слушаше думите на Крис,беше й интересно,особено като знаеше че той има по-голям опит..
    -За мен ли?Ех и моята история е една...Майка ми почина когато бях още много малка,но не съм забравила нито смеха й,нито погледа й дори и милувките й.Тя бе моят ангел пазител,с нея споделях всяка моя тайна.Но..:Една сълза падна от окото й,тя леко го избърса и се усмихна в опит да скрие тъгата си.Крис я погледна и каза с тих тон:
    -Съжелявам,май не трябваше да те карам...
    -Не,нямаш вина не си ясновидец..хех:Засмя се тя-Стига с моите сълзливи историй.Как е да си на бала със момиче 10 години по-малко от теб?Аз засега се чуствам страхотно,имах нужда от разведряване...
    Calid Felis
    Calid Felis
    Възрастен


    Брой мнения : 57
    Age : 31
    Registration date : 18.02.2009

    Описание на героя
    Описание на героя:

    Залата - Page 2 Empty Re: Залата

    Писане by Calid Felis Вто Апр 21, 2009 7:08 pm

    -Ами...
    "Замълчи си! Тихо!". Да, ама не. Нямаше кой да слуша собствения си вътрешен глас. Това беше то да си бунтар. Не се подчиняваш дори на себе си.
    Вече бяме седнали, доста по-близо отпреди, и Ед ме гледаше с очакване и доста нежно, трябваше да призная. Е, ясно беше, че поне ще разбера...
    -Мислех си за нас. Тоест, за теб.
    До тук добре. Лицето му не пребледня при думата "нас", просто съвсем леко трепване.
    -Не съм чак толкова интересна тема за размисъл, Калид- прошепна той, все още играейки си с пръстите ми.
    -Да. Но.. говорили сме, че можем да сме и с други, и това перфектно ме устройва. Но просто се опитвах да си изясня защо...- да, чудесно, просто точния момент бузите ми да пламнат. -... защо главата ми се замайва, когато те погледна. И какво изпитвам към теб. Нищо, което трябва да те притеснява реално-... леле, какъв небрежен тон бях извадила...

    katerina1991
    katerina1991
    Ученик


    Брой мнения : 471
    Age : 29
    Раса : вампир
    Registration date : 09.04.2009

    Описание на героя
    Описание на героя:

    Залата - Page 2 Empty Re: Залата

    Писане by katerina1991 Вто Апр 21, 2009 9:13 pm


    • Разбрах, че колкото и да се преструвам не се залъгвам, колкото и да пия няма никога да се напия и колокото и да се упитвам да си спиятеля никога нямаше да успея. Тогава защо опитвах? Погледнах празната си чаша. Не усещах алкохола, въпреки, че бях изпила към 15 питиета. Усещах аромата му, вкуса ми, но не и сладостната му умая която той носеше. За мен всичко беше като ехо. Ехо на празнината, на студа. Другите се забавляваха, общуваха и пиеха, но това май не беше възможно за мен. Не че не бях опитала. Бях опитала и още как, но просто.... не ме биваше в това. Трябваше да престана да се преструвам на нещо, което не бях. АЗ НЕ БЯХ ЧОВЕК!!! И не си помагах много като се залъгвах. Вдишах дълбоко, усещах аромата на свещи, на цветя, но всичко това беше много слабо. Беше фон. Най силно усещах аромата на кръвта на хората. Не бях жадна и затова нямаше опасност. Съсредоточех се в музиката, а в не бръмченето на мислите на хората. Не исках да ги чувам. И музиката беше слаба. Живота на хората беше като фон, прозрачен и далечен. Никога нямаше да принадлежа към него. НИКОГА!!! Sad 
    • Каквото и да правех, колкото и да се стараех, щях да съм далечна и отхвърлена. Може би беше ме времето да пресана, но докато се усетих, краката пак ме водеха към бара за поредното питие. Питие подир питие, сълза подир сълза. 
    Nicko
    Nicko
    Ученик


    Брой мнения : 143
    Age : 37
    Раса : бял магьосник
    Registration date : 23.02.2009

    Описание на героя
    Описание на героя:

    Залата - Page 2 Empty Re: Залата

    Писане by Nicko Вто Апр 21, 2009 9:46 pm

    Нико който стоеше до нея усети нейните мисли и чувства приближи се до нея и каза
    -Не се безпокой, в мое лице можв да намериш верен приятел, не зависимо каква си вампир, магьосница елфка и ли друго.Аз не преценявм хората по това какви са а по това кой са всъщност дълбоко в себе си.Огледай се наоколо всички тук са различни по раса но това не им пречи да са приятели едни с други.Отвори сърцето си за другите и те ще ти отговорят със същото.Била си вампирка чудо голямо.усмихни се и се забавлявай .-казвайки това той я погледна в очите и тя видя видя как очите му засияват леко.Нико продължи да говори
    -тук идват същесва различни по произход и характер се сприятеляват с едни и враждуват с други като нормални създания.Позволими да ти бъда приятел отвори съцето си за нас стига си страдала сама вече имаш приятел в мое лице.
    Казвайки това той я хвана за ръка и поведа към дансинга...
    katerina1991
    katerina1991
    Ученик


    Брой мнения : 471
    Age : 29
    Раса : вампир
    Registration date : 09.04.2009

    Описание на героя
    Описание на героя:

    Залата - Page 2 Empty Re: Залата

    Писане by katerina1991 Сря Апр 22, 2009 7:39 am

    Е добре мога да опитам...предполагам. Усмихнах му се леко. Нямаше нужда да му казвам, че съм със стъклени обувки и танцуването щеше малко да е по-трудно. Оставих чашата си и отидох към дансинга. Интересно, дали за първи път в историята вампир щи си пребие? Хммм, това заслужава да се види. Залата беше почти пълна вече. Присъствието на други хора не ме притесняваха, е не обичах блъскащите се тълпи, но човек  /поправка вампир/ трябва да се примирява. Танцуването не беше кой знае колко лошо. Почти танцувах добре. Изражението ми със сегурност е било уникално. Косата ми беше почти до земята, нобеше златиста, а очите ми бяха шоколадови. Така изглеждах като се съсредоточа, а сега бях достра съсредоточена. Е поне не си личеше от далеч. Чудах мислите на няколко момичета, който смятаха, че се движа доста грациозно. Е това си беше нормално за всеки вампир. Когато свърши песента отидох до бара да си взема поредното питие.


    Последната промяна е направена от katerina1991 на Сря Апр 22, 2009 6:04 pm; мнението е било променяно общо 1 път
    Edward
    Edward
    Възрастен


    Брой мнения : 146
    Age : 34
    Раса : Човешка
    Registration date : 09.02.2009

    Описание на героя
    Описание на героя:

    Залата - Page 2 Empty Re: Залата

    Писане by Edward Сря Апр 22, 2009 12:18 pm

    Докато изричаше последното, лицето й почервеня. Странно. На мен не ми беше проблем да си мисля за нея, да си я гледам, но никога не се бях замислял за чувствата си, към Калид, а и към която и да е било друга. Не докоснах лицето й - беше много красива, а не исках да размажа нещо. Погалих косата й.
    -И ти ми действаш така, като те погледна. Така, защото си наистина прекрасна.. перфектна! - обясних и се усмихнах.
    Знаех, какво ще я накара да спре да се замисля за мен. От егоизъм и предпазливост не й го бях казал до сега, исках да ме харесва и желае, а тайната ми щеше да я отврати най-вероятно. Не винаги холата приемат добре вампирите, Лиенор сигурно не правеше изключение.
    А това "ние" ме очуди. От кога аз и тя бяхме "ние"?? Е, може би защото я бях поканил на бала. Надявам се. Не беше добра идея да си втълпява разни глупости - та аз бях вампир, а тя - човешка жена. Не беше възможна такава връзка, нали?? Или моите разбирания са остарели последните 200 години.
    -Няма за какво да се тревожиш. - усмихна й се. - Ние няма за какво да се тревожим. - смигах й и пак улових ръката й. - Сега се усмихни, моля те. Като си разтревожена, също си сладка, но усмивката ти започва да ми липсва.
    Christopher Pure
    Christopher Pure
    Възрастен


    Брой мнения : 27
    Age : 34
    Раса : Човешка
    Registration date : 19.04.2009

    Залата - Page 2 Empty Re: Залата

    Писане by Christopher Pure Сря Апр 22, 2009 1:06 pm

    Толкова много чувства имаше наоколо. Крис се очуди сам на себе си, как все още не се е затворил за тях. Момичето с което танцуваше също сега явно чувстваше смесица от радост и тъга. Усмихна й се лъчезарно.
    -Бала ми харесва.. А това, че момичето е с 10 години по-малко, не я прави по-лош събеседник. - обясни Кристофър.
    -Радвам се. - въздъхна момичето.
    -Ами да, малко са девойките на твоите години, които не говорят само за чантички прада, тениски незнам си кой и гланцове.
    -Благодаря. - отвърна момичето и усмивката й постепенно започна да се възвръща по лицето й.
    -Тази нощ трябва да се кефиш на купона. Честно, тая бавна музика на нищо не прилича, ние тук да не сме събрени някакви дърти английски лелички, които ако се пораздважит малко може и да получат удар. - засмя се Кристофър. Беше му писнало да се прави на изключително културен джентълмен, не че не му се отдаваше, купона му харесваше малко повече, а и като повечето около него се забавляваха и той започваше да прихваща общия дух - едно от лошите качества, на онези, които усещат чуждите чувства.
    Merili_Kitrout
    Merili_Kitrout
    Ученик


    Брой мнения : 129
    Age : 30
    Registration date : 27.02.2009

    Залата - Page 2 Empty Re: Залата

    Писане by Merili_Kitrout Сря Апр 22, 2009 1:22 pm

    Mерил се зарадва че Крси има такова мнение за нея.
    Когато се изказа за музиката,тя се засмя.Всъщност и тя беше голяма купонджийка макар наскоро да не е ходила по купони,всяка вечер си пускаше музика.
    -Мдам...Нека да развихрим купона!:Каза тя като кимна на доректорката,в отговор музиката бързо се смени.Песента бе ритмична и бърза..
    -Е Мерил нека да видим каква купонджийка си..:Каза Кристофър и започна да прави разни танцови движения
    -Не си намерил подходящия претендент..:Каза Мерил и бързо се разкърши в такт с музиката.
    Laila Archer
    Laila Archer
    Директор


    Брой мнения : 498
    Age : 32
    Раса : Човек
    Registration date : 02.06.2008

    Описание на героя
    Описание на героя:

    Залата - Page 2 Empty Re: Залата

    Писане by Laila Archer Сря Апр 22, 2009 1:47 pm

    Лейла огледа залата.. Повечето се забавляваха, имаше доста на денсинга, други пък си говореха на спокойствие край някой прозорец. Кавалерът на Лейн беше дошъл вече и тя явно беше приятно изненадана. От преподавателите за сега липсваше само Моарейн Джоунс май. И тя щеше да дойде скоро, сигурна беше директорката. Загледана през един прозорец, унесена от мисли, иведнъж се върна отново на разговора с баща си. Едва ли не той се бе превърнал в нейн сводник. Отпи малка глътка от бялото вино. Беше леко и това й бе първата чаша - Лейла отдавна бе решила да си запади пълни и несмътни спомените от тази нощ.
    -По дяволите. - накрая изруга тихо. - "Ще се появи на бала. Туко що пристигнал от далечна земя" - изрецитира си тя, с престорено дрезгав глас! - Ааа, не. Тая няма да я бъде.
    Прехвърли за момент всички мъже в залата, смали кръга до 2ма вече дошли. Трябваше да предупреди Лейн, но не искаше да й разваля сладката приказка с Белатор.
    "Джен." - и на двете предаването на мисли им беше силна страна. - "Не искам да те притеснявам, само да имаш на предвид, че може Татко да се появи..Надявам се, да не го направи, но има някаква възможност. А и някакъв черен магьосник с него, нали ти казах че се прави на сватовница."
    "Какво?!" - чу пищене в ума си. Погледна към Лейн, която отпиваше от питието си.
    "Ами да, ама не се притеснявай, всичко ще е под контрол. Нали знаеш, че откак е започнал да разучава магията на онези пергаменти се е кротнал. Няма да почне да убива наред. Просто исках да си подготвена."
    Другата директорка хвърли преценителен поглед върху Арчър, която се усмихна весело, за да я успокои. После надигна чаша, ухили се още повече и отпи. Струваше й се невъзможно партито да се провали...
    Elinor Vicious
    Elinor Vicious
    Ученик


    Брой мнения : 50
    Age : 31
    Registration date : 08.04.2009

    Залата - Page 2 Empty Re: Залата

    Писане by Elinor Vicious Сря Апр 22, 2009 2:28 pm

    Елинор влезе с уверена стъпка в залата мислейки си "красива съм". Усмихваше се и оглеждаше с кого да си проприказва първо. Видя едната ог директорките да стои сама. На път към нея мина през бара и си взе Мухито. Малко алкохол не й беше излишен. Музиката беше приятна, видя доста познати лица, които поздрави с усмивка и кимване, помещението беше красиво украсено. ..
    -Добър вечер, професоре! - поздрави Елинор директорката.
    -А, Елинор. Радвам се, че дойде.
    Момичето отговори с фалшива усмивка.
    -И аз се радвам, че съм тук. Вие ли подготвихте мястото. Доста добре е направено. - закима убедено момичето. - Вие.. Нямате ли си кавалер за вечерта? - полубопитства момичето. Не че нямаше други въпроси, далеч по-съществени, просто това първо й дойде на ума.
    Christopher Pure
    Christopher Pure
    Възрастен


    Брой мнения : 27
    Age : 34
    Раса : Човешка
    Registration date : 19.04.2009

    Залата - Page 2 Empty Re: Залата

    Писане by Christopher Pure Сря Апр 22, 2009 3:55 pm

    -О, да бе. - засмя се Крис и също започна да танцува.
    Беше наистина добър! А и как иначе - в продължение на години беше прекарвал всяка нощ в танци.. Вярно, че и мерили не му отстъпваше обаче. Танцуваха сигурно час, ако не и повече, но тези бързи ритми ги нокараха да се задъха. Трябваше му почивка.
    -Аз спирам, за малко. - каза Пюъ и се дръпна от дансинга. - По късно ще се присъединя.
    Запъти се към бара - имаше нужда от чаша вода. Когато стигна и си поръча, огледа хората около себе си, докато чакаше.
    -А, Арчър! - усмихна се той.
    -Добре танцуваш. - отвърна Лейла.
    -Все още загрявам. - отвърна Крис и се настани на стол до нея. Погледна към Мерили, която все още танцуваше и явно започваше да се забавлява наистина. - Ами ти.. Добре ли си прекарваш? - попита, а докато чакаше отговора си поръча втора чаша вода с лимон.
    Merili_Kitrout
    Merili_Kitrout
    Ученик


    Брой мнения : 129
    Age : 30
    Registration date : 27.02.2009

    Залата - Page 2 Empty Re: Залата

    Писане by Merili_Kitrout Сря Апр 22, 2009 5:30 pm

    Песните се сменяха бързо,Мерил не усети кога мина врвмето..Крис отиде да си вземе питие а тя остана да танцува.Около нея имаше малка група от ученици,които също танцуваха.Общо взето всичко бе наред.След няколко минути Мерили се измори,запъти се към бара и си поръча сок от ябълка с много лед.Взе чашата изпия на веднъж и отиде до Крис:-Аз ще ида на терасата,ела ако искаш..
    Тя му кимна и тръгна.Докато вървеше с бавни крачки наблюдаваше останалите,всички изглеждаха щастливи,е да имаше и някой умарлушени.....
    Calid Felis
    Calid Felis
    Възрастен


    Брой мнения : 57
    Age : 31
    Registration date : 18.02.2009

    Описание на героя
    Описание на героя:

    Залата - Page 2 Empty Re: Залата

    Писане by Calid Felis Сря Апр 22, 2009 6:05 pm

    Не можех да не не усмихна. Той просто ме.. предразположи. Така де, беше дяволски разтапящ начина, по който галеше косата ми.. и ме гледаше. Продължаваше да ме гледа, все едно ми се възхищава. Не че не бях свикнала на подобно поведение от страна на мъжете, все пак не бях от скромните момичета, които никога не осъзнават, че са красиви. Но просто в неговите очи имаше нещо различно. Нотка на интерес.... относно цвета на бельото ми.
    -Усмивката ми, значи... добре. Ето, така повече ли ти харесва?
    - Сияеща.. както винаги - намихна ми той и ме притисна още по-плътно в обятията си, след което двамата се понесохме в ритъма на парчето, което звучеше в момента.
    Сега вече имаше вероятност главата ми наистина да се замае. Но отново не от танца. По-скоро бих могла да го отдам на ускоряващия се пулс от неговата близост...
    katerina1991
    katerina1991
    Ученик


    Брой мнения : 471
    Age : 29
    Раса : вампир
    Registration date : 09.04.2009

    Описание на героя
    Описание на героя:

    Залата - Page 2 Empty Re: Залата

    Писане by katerina1991 Сря Апр 22, 2009 7:37 pm

    Вече бях изпила поне 2 бутилки алкохол и НИЩО!!! Момчето на бара ме гледаше с широко ококорени очи и отворена уста.  Чувах мислите му. Май трябваше да понамаля темпото, но не исках. Чудех се след колко ли бутилки ще се напия. Сигурно щяха да са повече от наколко кашона. Трябваше да спра преди да съм изпила всичкият алкохол. Усмихнах се чаровно на момчето и съвсем го обърках. Горкичкият. Е можех да съм пленителна когато исках. Но често не исках. Загледах се в залата. Беше доста пълна. Искаше ми се да се случи нещо вълнуващо. Нещо различно от обичайното ми мръщенеи мотаене с провесен нос. ИСКАХ да се забавлявам. Просто ми беше по-трудно. Зачудих се кой ли е най-силният алкохол и как ли ще реагират производителите ако им демотстрирам, че след 2 бутилко уиски нищо ми няма. Това ме  накара да се усмихна. ТОГАВА.... 
    Laila Archer
    Laila Archer
    Директор


    Брой мнения : 498
    Age : 32
    Раса : Човек
    Registration date : 02.06.2008

    Описание на героя
    Описание на героя:

    Залата - Page 2 Empty Re: Залата

    Писане by Laila Archer Сря Апр 22, 2009 7:38 pm

    -Не мога да се оплача. - отвърна Лейла и се усмихна на събеседника си, но въпреки това не го погледна, гледаше към Едуард и Калид. Познаваше ги и двамата. Нямаше лошо мнение за тях, но нещо я дразнеше. Как така щяха да се прегръщат насред залата, пред нея!!
    -Спри да ги зяпаш, няма да ги накараш да се дръпнат един от друг. - засмя се Кристофър.
    Думите му изтръгнаха преподавателката от унеса.
    -О, извинявай. -отвърна тя сконфузена.
    -Не казнай, че не си ме чула, по изражението ти личи.
    Лейла се намръщи леко. Този мъж не й допадна много - можеше твърде лесно да разчете знаците по лицето й.
    -Мерили те чака отвън. - напомни с усмивка.
    Christopher Pure
    Christopher Pure
    Възрастен


    Брой мнения : 27
    Age : 34
    Раса : Човешка
    Registration date : 19.04.2009

    Залата - Page 2 Empty Re: Залата

    Писане by Christopher Pure Сря Апр 22, 2009 8:08 pm

    Крис погледна Лейла. Беше му направила странно впечатление. А и бе една от малкото, с които се запозна.
    -Ще се радвам, ако пак се видим. Независимо, дали ще е тази нощ, или.. някога в бъдещето. - усмихна се лъчезарно Пюъ.
    Лейла кимна и лицето й омекна едва забележимо.
    -Приятелска среща. - поточних, при изражението на Елинор.
    -С радост ще приема поканата. - отвърна Лейла и се обърна за да поръча второ питие.
    -Хайде, отивам при дамата си, твърде много я накарах да чака.
    Jennifer Lain
    Jennifer Lain
    Директор


    Брой мнения : 426
    Раса : Човек
    Registration date : 02.06.2008

    Описание на героя
    Описание на героя:

    Залата - Page 2 Empty Re: Залата

    Писане by Jennifer Lain Чет Апр 23, 2009 12:30 pm

    Джен се усмихваше, докато гледаше как Том си сипва питие. Тя самата вече бе на трето, което не бе особено добре, но ... засега не знаеше какво ще направи нататък. Единственото, което я ядосваше, бе че не могат да си поговорят като хората. Сети се обаче, че това не трябва да е така.
    -Хей, Том, хайде да отидем някъде другаде. Искам да си поговорим, а тук не е ... подходящо място за разговори. Какво ще кажеш?
    Той ь погледна и кимна.
    -Къде обаче? - попита - Някъде тук ли?
    Джен се замисли за момент. Къде предпочиташе да е? Реши, че в момента не й се стои на бала. Това, което се случваше в момента й бе много по-интересно от някакъв си бал.
    -Мне. Какво ще кажеш у нас? - тя повдигна очакващо вежди - Тоест, не у нас, ами в кабинета ми ... там имам апартамент, в училището тоест ... - прехапа устна и се зачуди дали ще е добра идея да кани външни хора в директорския кабинет ... но кабинета си бе нейн, а Том й бе приятел. Зачака отговора му.
    Thomas Bellator
    Thomas Bellator
    Възрастен


    Брой мнения : 13
    Age : 29
    Раса : Човек, с примес от животинска кръв
    Registration date : 10.04.2009

    Описание на героя
    Описание на героя:

    Залата - Page 2 Empty Re: Залата

    Писане by Thomas Bellator Чет Апр 23, 2009 12:53 pm

    Погледнах я. Защо ли искаше да си тръгнем? Не можех да го обмисля, не знаех какви точно са намеренията й, но със сигурност знаех какви са моите. И те не бяха подходящи за работното място ... въпреки, че понякога там бе дори още по-добре. Тръснах глава и прогоних тези мисли ... засега. Отпих още една глътка в мълчание, обмисляйки отговора си.
    -Мне ... знаеш ли, по-добре ще е да сме у нас. Смятам, че ще ни е по-уютно. - отвърнах.
    -Купил си къща?! - възкликна Лейн, гледайки ме учудено. Ухилих се и казах:
    -Богат съм, да не си забравила?
    Тя кимна. Не знаех как ще реагира на предложението ми, но се надявах да е позитивно.
    -Е, добре - каза най-накрая и остави питието си, след което ме хвана подръка и каза - Чудно. Нека да тръгваме.
    И двамата излязохме от залата, тръгвайки към имението ми...
    Nicko
    Nicko
    Ученик


    Брой мнения : 143
    Age : 37
    Раса : бял магьосник
    Registration date : 23.02.2009

    Описание на героя
    Описание на героя:

    Залата - Page 2 Empty Re: Залата

    Писане by Nicko Чет Апр 23, 2009 3:09 pm

    Нико се приближи до нея и и заговори
    -Какво има-попита я той-Изглеждаш някак отнесена, някакъв проблем?
    Лиз го погледна и отговори
    -Незнам имам чувството че съм не на място тук сред тези хора.
    Нико се усмихна и каза:
    -Недей се притеснява, няма от какво.Тряба да празнуваш с останалите и да се отпуснеш покажи вътрешното си аз да излезе.Излез от тази черупка в която си.покажи на хората истинското си лице и не се страхувай от нищо.
    Лиз стискаше чашата си когато...
    katerina1991
    katerina1991
    Ученик


    Брой мнения : 471
    Age : 29
    Раса : вампир
    Registration date : 09.04.2009

    Описание на героя
    Описание на героя:

    Залата - Page 2 Empty Re: Залата

    Писане by katerina1991 Чет Апр 23, 2009 3:58 pm


    • Не бях усетила, кога съм почнала да стискам чашата по-силно от нормалното..... Разбрах когато чашата се строши на хиляди малки парченаца със силен трясък. Доста хора ме погледнаха изненадано. Еми да....бяха прави нормалните хора не отиваха на бал не изпиваха 2 бутилки алкохол без да им стане нищо и накрая не чупеха чашата. Нико ме гледаше загрижено и учудено. Е предполагаше се да се нараня или поне да се порежа. Но на ръката ми нямаше нищо...и никога няма да и има нещо.  
    • - Добре ли си? - попита той панирано и заразглежда ръката ми. Аз само се подсмихнах, но като прочетох мислите му усмивката ми секна. Смяташе да ме разпитва....
    Nicko
    Nicko
    Ученик


    Брой мнения : 143
    Age : 37
    Раса : бял магьосник
    Registration date : 23.02.2009

    Описание на героя
    Описание на героя:

    Залата - Page 2 Empty Re: Залата

    Писане by Nicko Чет Апр 23, 2009 5:35 pm

    Нико вдигна ръката си и я постави на челото на Лиз и тя усети как цялото опияняване причинено от алкохола изчезна после той я заеде да седне на мястото си.
    -Но ..ти ..как.Как го направи- попита тя.
    -Нищо работа -каза Нико и се усмихна.
    Отиде до бара и взе една чаша със сок за дамата мукоято бе седнала на стола си.Докато вървеше към нея той погледна останалите как се забавляват на дансинга.Когато се приближи до нея усети меланхолия и тъга.Сядайки до нея той и подаде чашата със сока и каза
    - Мога да лекувам само физически рани но не и душевни рани, каквито ти имаш какво толкова се случило че те е накарало да си затвориш сърцето за другите окло теб.Защо не ми разкажеш.
    Момичето пое дъх и ....
    Edward
    Edward
    Възрастен


    Брой мнения : 146
    Age : 34
    Раса : Човешка
    Registration date : 09.02.2009

    Описание на героя
    Описание на героя:

    Залата - Page 2 Empty Re: Залата

    Писане by Edward Чет Апр 23, 2009 6:04 pm

    -Скъпа, пак не ти е добре, нали? - попитах угрижен, усещайки как все повече се отпуска в ръцете ми, но явно не беше от това, че краката й омекват от красотата ми.
    -Нищо. - опита се да се усмихне Калид.
    -Искаш ли да поизлезем? - попитах.
    Трябваше да й кажа вече. Не биваше да се влюбва в мен, а истината за съществото ми щеше да й помогне по-добре от всичко останало. Стистах я малко по-здраво, за да ми отговори, всъщност не я стиснах, а тръгнах да я пускам.
    -Ами добре. - отвърна младата жена и ме последва към изхода..

    Sponsored content


    Залата - Page 2 Empty Re: Залата

    Писане by Sponsored content


      В момента е: Вто Май 14, 2024 1:07 am