World of Magic

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Елате и се забавлявайте в този магически свят!


+9
Thomas Bellator
Рик Бенет
Merili_Kitrout
Nicko
katerina1991
Christopher Pure
Jennifer Lain
Nightmare Haits
Laila Archer
13 posters

    Залата

    katerina1991
    katerina1991
    Ученик


    Брой мнения : 471
    Age : 29
    Раса : вампир
    Registration date : 09.04.2009

    Описание на героя
    Описание на героя:

    Залата - Page 3 Empty Re: Залата

    Писане by katerina1991 Чет Апр 23, 2009 6:33 pm


    • Понякога ми се искаше да мога да се напивам, но това беше невъзможно. Нико се върна с чаша доматен сок и ми я подаде. След като чух мислите му ми се преиска да изпъшкам.
    • - Мога да лекувам само физически рани но не и душевни рани, каквито ти имаш какво толкова се случило че те е накарало да си затвориш сърцето за другите окло теб.Защо не ми разкажеш.
    • Мразех да разказвам за себе си, бях затворена в себе си. Това беше навик, който трудно се променя. НЕ МОЖЕХ да разказвам за себе си, не обичах, не ми беше приятно. Погледнах към сока. Имаше даста голяма ирония - беше ЧЕРВЕН ДОМАТЕН СОК. Чудех се какво да му отговоря, все пак той усещаше когато лъжа, което беше много лошо. Е за мен. Чуствах настроението му - беше любопитен. 
    • - Просто навик. - казах аз с лека усмивка.
    • - Наистина? - каза той повдигайки вежда. Знаех, че той знае че лъжа, но май усети, че не ми се говори за това. Усетих, че става прекалено сериозно и реших, че един танц ще подейства ободряващо. Това беше малко рисковано, защото бях със стъклени обувки, но се надявах, да не се пребия.Е това също беше невъзможно, тъй като бях вампир, но.....
    • - Хайде ела, каня те на танц. - казах аз, хванах го за ръката и го поведох кам дансинга, където звучеше бърза, ритмична песен. Той ми се усмихна и затанцувахме. Когато песента свърши се запътихме към бара и седнахме на високите столове.
    • - Какво ще пиеш? - попита ме той. Е до сега бях изпила от всички коктейла по два плюс поне една бутилка уиски. Уискито ми беше писнало, затова
    • - Една маргарита. - отговорих и се ухилих. Е бях в малко по-добро настроение....
    Nicko
    Nicko
    Ученик


    Брой мнения : 143
    Age : 37
    Раса : бял магьосник
    Registration date : 23.02.2009

    Описание на героя
    Описание на героя:

    Залата - Page 3 Empty Re: Залата

    Писане by Nicko Чет Апр 23, 2009 8:21 pm

    Нико я погледна многозначително и каза
    -По добре нещо безалкохолно, вода например
    Момичето кимна утвърдително и Нико се върна на бара и взе една ботилка минерална водаи се върна при Лиз.Подаде и я и каза
    -Искаш да излем в градината за малко после ще се върнем пак.
    Момичето се съгласи и му подаде ръка, той я пое и около двамата се появиха пламъци и изведнъж се оказаха в градината.
    Laila Archer
    Laila Archer
    Директор


    Брой мнения : 498
    Age : 32
    Раса : Човек
    Registration date : 02.06.2008

    Описание на героя
    Описание на героя:

    Залата - Page 3 Empty Re: Залата

    Писане by Laila Archer Съб Апр 25, 2009 10:48 am

    Лейла се огледа. Учениците се забавляваха, Елинор беше отишла да танцува, Дженифър и Томас явно скоро щяха да тръгват. Други се бяха усамотили - я на двора, я на терасата, кой където намери. Чашите вино не вървяха.. Жената скоро възнамеряваше да си тръгне, ако не намери приятен събеседник или.. добър танцьор.
    -Госпожице. - попита бармана.
    -Да? - отвърна жената приветливо.
    -Бихте ли желала още вино?
    -Не мисля. Все още не съм изпила тази чаша. - усмихна се тя и надигна леко чашата си...
    Девиън Хелман
    Девиън Хелман
    Ученик


    Брой мнения : 18
    Age : 34
    Раса : Човек
    Registration date : 16.02.2009

    Описание на героя
    Описание на героя:

    Залата - Page 3 Empty Re: Залата

    Писане by Девиън Хелман Съб Апр 25, 2009 11:06 am

    Девиън бавно пристъпи в голямата зала.Празненството по случай Великден беше в разгара си.Присъстващите очевидно се забавляваха.Г-н Хелман обаче беше необичайно отегчен.Може би защото беше пропуснал откриването или пък защото днес въобще не му беше ден.Още със събуждането си нещата като,че ли вървяха с главата надолу.Но въпреки лошия си късмет....младия мъж реши все пак да посети празненството.Хората бавно намаляваха в залата.Това подсказа на мъжа,че всичко това беше към своя край.Той мудно се дотътри до бара и седна на един от трикраките столове наподобяващи набуретка.
    Laila Archer
    Laila Archer
    Директор


    Брой мнения : 498
    Age : 32
    Раса : Човек
    Registration date : 02.06.2008

    Описание на героя
    Описание на героя:

    Залата - Page 3 Empty Re: Залата

    Писане by Laila Archer Съб Апр 25, 2009 11:18 am

    Още някой влезе в залата. Лейла го огледа от главата до петите.
    "Брадата на мерлин, Хелман е дошъл" - пимисли си Арчър.
    Той беше седнал през място от нейното.
    -Поне можехте да ме поздравите, господин Хелман. - усмихна се Лейла, отмятайки кичур коса назад.
    -О, не ви забелязах. - отвърна мъжът и се засмя. - Как прекарвате.
    -Ами чудесно. - отвърна жената и го огледа. Не се беше променил много от последния път, когато беше идвал в кабинета й. - А вие как сте напоследък не съм ви засичала често из училище? - полюбопитства жената.
    Девиън Хелман
    Девиън Хелман
    Ученик


    Брой мнения : 18
    Age : 34
    Раса : Човек
    Registration date : 16.02.2009

    Описание на героя
    Описание на героя:

    Залата - Page 3 Empty Re: Залата

    Писане by Девиън Хелман Съб Апр 25, 2009 11:28 am

    - Може да се каже,че съм добре.Ако под добре разбирате жив и здрав?То...да аз действително съм добре.
    Той въздъхна тежко и погледна към чашата на директорката.Не беше в особено добро настроение, но се справяше някак си.
    - Как върви празненството?Някакви скандали досега? - попита той като се усмихна вяло.
    Жалко подобие на усмивка в следствие на изморителния ден.Поне жената до него беше в далеч по-добро настроение.Така му се искаше на Девиън.
    - Кавалера ви да не е отишъл до тоалетната?
    При тези негови думи бармана се изсмя, но двамата възрастни просто го игнорираха.Това си беше доста вулгарно от страна на един барман.Вярно те бяха купонджий, но това си беше прекалено.
    Laila Archer
    Laila Archer
    Директор


    Брой мнения : 498
    Age : 32
    Раса : Човек
    Registration date : 02.06.2008

    Описание на героя
    Описание на героя:

    Залата - Page 3 Empty Re: Залата

    Писане by Laila Archer Съб Апр 25, 2009 11:37 am

    Арчър погледна малко накриво бармана, а той разбра, че току що си е отрязал половината бакшиш за вечерта. Наистина рижавото момче беше купунджия, но пък това си беше доста грубичко от негова страна.-Ако тоалетната се намира зад онази врата. - отвърна Лейла и посочи входа.-Така де, все още не е дошъл. - "Или по-точно нямам" -Но на там е входа. - каза Девиън, докато отпиваше от питието си.-Навярно няма да дойде тази вечер. - отвърна и се насили да се опита да се усмихне. - Така де, да си свободен си има своите предимства. Ами вие? Дамата ви тук ли е вече, или все още не е пристигнала? - полюбопитства жената, стараейки се да бъде учтива.
    Девиън Хелман
    Девиън Хелман
    Ученик


    Брой мнения : 18
    Age : 34
    Раса : Човек
    Registration date : 16.02.2009

    Описание на героя
    Описание на героя:

    Залата - Page 3 Empty Re: Залата

    Писане by Девиън Хелман Съб Апр 25, 2009 11:51 am

    - Боя се, че нямам дама.Та аз разбрах за празненството едва миналата вечер.И то по случайност, ако не се лъжа.
    Наистина като, че ли случайността го доведе на това празненство.Отдавна не бе идвал на такова празненство.По-точно избягваше да попада на такива събирания освен, ако не влизаше в задълженията му или пък, ако не беше свързано с някой от неговите любими празници.
    - Предполагам на вас трябва да благодарят танцуващите в момента.Заслугата за това малко парти чия е?
    Всъщност Девиън просто се опитваше да завърже разговор по-нормален от това да обсъждат тоалетните в близост до тази просторна зала.Някак си просто предишната тема не беше особено подходяща за момент като този.Особено пък, ако в разговора е замесена една директорка.Разговора дори не беше подходящ за чистокръвни.Поне такава мисъл на влезе в главата на г-н Хелман.Тоалетните бяха запазена мярка за мъгълите и тяхното скучно ежедневие.
    - Кажете ми....да очакваме ли подобни събирания за в бъдеще. - рече спокойно мъжа. - Може да разчитате на мен, ако се нуждаете от помощ за приготовленията.Винаги съм готов да помогна.
    Laila Archer
    Laila Archer
    Директор


    Брой мнения : 498
    Age : 32
    Раса : Човек
    Registration date : 02.06.2008

    Описание на героя
    Описание на героя:

    Залата - Page 3 Empty Re: Залата

    Писане by Laila Archer Съб Апр 25, 2009 12:03 pm

    -Радостна съм да чуя, че има някой, към когото мога да се обърна за помощ с приготовленията, освен, разбира се, Дженифър Лейн.  - деликатна усмивка се плъзна по лицето на Лейла. - Иначе да - аз се погрижих за партито като цяло. - отпи от чашата си с вино, поглеждайки към бармана, който от преди малко беше започнал да пренарежда бутилките с алкохол  и чашите. Девиън наистина изглеждаше уморен, или отегчен. Лейла се зачуди какво ли се е случило с него днес, че изглежда така, но реши, че не е учтиво да пита. Поръча си нова чаша вино. Настана мълчание, в което от време на време хвърляше поглед към Девиън. -Надявам се вече да сте се приспособили към живота тук - като ви видях предния път в кабинета си изглежсахте леко.. Смутен. - лукава усмивка се плъзна по устните й, изговаряйки думите.
    Девиън Хелман
    Девиън Хелман
    Ученик


    Брой мнения : 18
    Age : 34
    Раса : Човек
    Registration date : 16.02.2009

    Описание на героя
    Описание на героя:

    Залата - Page 3 Empty Re: Залата

    Писане by Девиън Хелман Съб Апр 25, 2009 12:27 pm

    - О аз винаги съм смутен на първи работен ден.Предполагам съм наследил това мое качество от някой мой роднина.
    Тази нейна лукава усмивка беше убийствена.Напълно нетипична за една директора, но в някаква степен и чаровна.Изглежда беше от чашата вино от която жената често отпиваше глътка първокласно вино.Впечатлението си остана дълбоко запечатано в съзнанието на младия мъж.
    - А вие винаги ли сте толкова любезна към мъжете или просто днес сте в добре настроение?!
    Девиън веднага побърза да и зададе въпроса.Не всеки ден виждаше дружелюбна директорка.Обикновено хората на тази длъжност бяха или много строги или просто не обичаха да показват добро настроение по време на разговор.Все пак това си беше трудна професия а по-всичко личеше,че Лейла се справя отлично със задълженията си на директор.Въпреки,че беше млада тя изглеждаше напълно способна в работата си.Нещо което рядко се срещаше у хора на нейната възраст със сериозна длъжност.Той се усмихна малко по-лъчезарно от преди.Усмивката му си заслужаваше повода.
    Laila Archer
    Laila Archer
    Директор


    Брой мнения : 498
    Age : 32
    Раса : Човек
    Registration date : 02.06.2008

    Описание на героя
    Описание на героя:

    Залата - Page 3 Empty Re: Залата

    Писане by Laila Archer Съб Апр 25, 2009 1:03 pm

    -Ами... - Лейла се усмихна. - Не съм на работа. И аз съм човек.. - започна тя с благ. - Аз съм млада жена, дори и директорския пост не ме прави по-различна от останалите на моята възраст, обичащи купоните, музиката и да се забавляват. - -Но си и директор. - отвърна Девиън.-Е, да директор, ала съм се научила да съчетавам двете неща. Не може само да се работи. Не искам да съм като повечето други директори  - много строги и никога не се забавляват. -засмя се Лейла, прокарвайки ръка преез косата си. - Все пак за да се справяш успешно с десетки учители и стотици ученици има две възможности - да си цербер, или строг,само  когато се налага. - засмя се директорката. -Доста се разприказвах, простете. - подсмихна се тя, поглеждайки към чашата си.  - Чувала съм, че учениците ви доста ви харесват..
    Merili_Kitrout
    Merili_Kitrout
    Ученик


    Брой мнения : 129
    Age : 30
    Registration date : 27.02.2009

    Залата - Page 3 Empty Re: Залата

    Писане by Merili_Kitrout Пон Апр 27, 2009 6:11 pm

    Мерили влезе вътре,поогледа се повечето от гостите си бяха тръгнали.
    Приближи се до бара и си поръча кафе,за да се ободри.
    Когато барманът й пададе чашата от която се издигаше пара тя отпи леко и
    зачака времето да мине.КОгато опразни чашата тя се отегчи и реши да се разходи в градината...

    Sponsored content


    Залата - Page 3 Empty Re: Залата

    Писане by Sponsored content


      В момента е: Пон Май 13, 2024 8:55 pm